• Papastrumf
    12.4k
    Tomaseviceva izjava je na mjestu i u pravo vrijeme. Prestanite traziti teorije zavjera tamo gdje ih nema.
  • mali M
    5.2k
    sve ok, ja odgovorno tvrdim da nije zavjera nego ta tt iliti grad nikad nije to ni namjeravao napraviti.. bar ne u ovom mandatu.. Nama takva izjava odgovara zbog pritiska, ali ona nije napravljena "promišljeno", nego je pitanje što i tt zna od svojih iz kluba...
  • Infinity
    16.4k
    Nisam ni gledao web jer sam pretpostavio da uopće nisu ažurirali taj manjak stolica na zapad gore.
    I sad sam jako sumnjičav prema tolikom broju stolica, ali vjerujem na riječ.
    NORTE

    Ja sam isto mislio da nisu azurirali, jer mi se nikako nije uklapao kapacitet. Sjeo jedan dan i prebrojao :rofl:
  • Nolifer
    8.1k
    A ako ima zavjera, možda mu nije na mjestu. Treba vidjet sve opcije :eyes:
  • DiddyGuela
    2k
    Tomasevica izjava je skroz na mjestu.
    Neizravno je porucio da sa govnima ne zeli imati posla.
    Pa kako god si to netko protumacio.
  • Droljo
    8.2k
    al Tomica da je došao tu u vrijeme Mamićeve vladavine bi si bio najbolji frendić s njim.mali M

    Kakve su ovo gluposti? Tak ja mogu napisati ti da si rođen u splitu bio bi naj veći tovar od svih :rofl:
  • Samo Dinamo
    151
    Pored brda smeća, urbanih šikara, dotrajalih cesta, divljih svinja, gradonačelnik se bavi nazivima ulica i ustrojem nogometnog kluba. Nek omogući Dinamu izgradnju stadiona i koncesiju na 99 godina tko god bio glavni u klubu, na članovima i navijačima je da se izbore za demokratskiji ustroj. Kako on zna da za 10 godina opet neće prevladati neka krimos struja, ali sad sa novim stadionom? Lagal je da ga je sram ovakvog stadiona.
    Ne vjerujem da svi klubovi u Europi koji imaju nove ili bar pristojne stadione imaju isključivo bezgrešne uprave. Osnovna infrastruktura grada se nema kaj uvjetovati, dužnost gradske vlasti je da ju osigura.
  • Nino Bule
    13.8k
    Nek omogući Dinamu izgradnju stadiona i koncesiju na 99 godina tko god bio glavni u klubu,Samo Dinamo

    Mda kako da ne, dat zemljiste vrijedno vise od 100 milijuna eura u ruke bjeguncu od hr pravosuđa, cak i da ga boli briga za situaciju nije politicki toliko retardiran da ga se razvlaci po novinama kako je u dealu s mamicem ili da mu podilazi
  • Samo Dinamo
    151
    On je i bez toga sasvim dovoljno politicki retardiran. A pogotovo će to biti ako ne pokrene izgradnju stadiona za svog mandata, kad je svim biračima jasno da će se ovaj uskoro urušiti sam od sebe.
  • Jaro
    7.4k
    Kao gradjanin grada Zagreba od rodjenja - nadam se da ce u ovome biti ustrajan i da nece dati nikakvu koncesiju niti ista gradsko ekipi koja iza sebe ima ukradeno parsto milja kn (direktno, kao suucesnici ili kao nijemi promatraci, nebitno)...
    Kao navijac Dinama - nadam se da ce grad ostati ustrajan u "ucjenjivanju" kluba da se izabere vodsto nepovezano s kriminalom koje je taj isti klub pokralo...
  • NitkoBitan
    17.6k
    Uvjetovanje izgradnje stadiona (u ovom slucaju zamjenskog) je gotovo pa i jedini alat kojim se moze natjerat Dinamo na izradu novog statuta. Kaj ako vlast u Dinamu preuzmu Mamicevci, Kranjca bude izgradena a zemljiste u Maksimiru sredeno? Novi statut nebus nikad vidio.

    Tomasevic samo treba rec da izgradnja Maksimira ovisi o statutu u Dinamu i lopta je prebacena na ljude u Dinamu. Mislim mogu ovi "nasi" rec da da gradonacelnik blokira gradnju i pokusat prebacit odgovornost na njega ali skloniji sam vjerovat da ce djelotvorniji pritisak biti od strane Grada.
  • Samo Dinamo
    151
    Pa ne treba novi stadion mamićevcima nego nama navijačima i građanima. Jebe se mamićevcima hoće perušat klub na novom stadionu ili na starom kao i do sada.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Jel stvarno ne shvacas? Mamicevaca uz novi statut gotovo da i nece bit, odnosno bit ce manjina.
  • xavier
    12.1k
    Pored brda smeća, urbanih šikara, dotrajalih cesta, divljih svinja, gradonačelnik se bavi nazivima ulica i ustrojem nogometnog kluba. Nek omogući Dinamu izgradnju stadiona i koncesiju na 99 godina tko god bio glavni u klubu, na članovima i navijačima je da se izbore za demokratskiji ustroj. Kako on zna da za 10 godina opet neće prevladati neka krimos struja, ali sad sa novim stadionom? Lagal je da ga je sram ovakvog stadiona.Samo Dinamo

    Bez da uopće ulazim u to kakvom se pokazala gradska vlast jer to nije ovdje tema, a da ne bi bilo neporazuma, nisam neki fan TT i ekipe iz Možemo, ali nije li ovo boldano, za što ti smatraš da je nevažno, upravo ono što je većina nas zazivala zadnjih 10+ godina?

    (Da ti pomognem, odgovor je "da")
  • Crusades1986
    12.5k
    Biram Dinamo bez kriminalaca i rješavanje pitanja stadiona prije pokošene trave i odvezenog smeća :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.