• CastAway1986
    853
    Prvo i meni ovo je malo nerealno! Znači Nuamah je otišao za 25 lani Schjelderup isto za velik novac od Zvezde su za Diomandea tražili 5M..Njima trenutno nije do novca a ovaj Osman mi djeluje kao njihov novi veliki potencijal na kojem će opet zaraditi..S obzirom da nigdje nema vijesti o ovoj ponudi vjerujem da je lažna u protivnom bi da ga dovedemo bilo bi super
  • sanjinlego
    1.9k
    Da, lažna je. Kao što je i laž da sam jučer u 15 sati napisao - Ademi neće doći do ponoći, a Pierrot nikako.

    Isto kažem, od golmana nema ništa, mislim na Labrovića i Ivušića.
  • Marcinko
    327
    je li ti razumiješ da ti te informacije ne možeš imati, osim ako znaš da naši nisu poslali ponudu za Labrovića i Ademija, hoćeš još reći da ručaš s didom i kinezima
  • flexXy
    1.9k
    Jel sanjin alter ego naseg Fabrizia
  • Orc123
    5.1k
    Kako god ispalo sa ovakvim igracem bi vrijedilo riskirati...fiksna odsteta plus bonusi plus postotak...ako vjeruju u njega dati im 25% i manju fiksnu...sve se da ispregovarati kad nekoga bas jako zelis. Mi bi sa ovim i stojkom imali rijwsenu keilnu poziciju na 3-4 sezone...obojica su brutalni potencijal. Razlika je sto mi ovako fizicki mocnog krila nemamo i ne mozemo proizvesti jer to je i do genetike. Ovaj izgleda fizicki strasno a ima tek 18g.....steta da mi rakve nw prepoznamo jos kad su u africi...sad se lijepo vidi iz peimjwra Danaca kako se moze i za sta sluzi skauting....
  • i more je plavo
    891


    Ak ga dobikemo jeftino, onda valjda ima 28 a ne 18, s njima se nikad nezna.
  • LovroZG
    1.3k
    Da, lažna je. Kao što je i laž da sam jučer u 15 sati napisao - Ademi neće doći do ponoći, a Pierrot nikako.sanjinlego

    A šta nisi prije novina napiso da dolazi Halilović? Lako reć da neko ne dolazi kad se to napiše u novinama.
  • CastAway1986
    853
    Stvar je da ti danski klubovi kao sto su Nordsjaelland i Midtylland imaju u Africi svoje filijale i svake godine dobiju 5, 6 ovakvih
  • rob ljubavi
    774


    Zato se ganja jednog drugog golmana. Znas li o kome se radi?
  • CastAway1986
    853
    haahah zna isto kao što je izmislio za ovog Osmana
  • CastAway1986
    853
    Evo pišu SN da dolazi Brodić najvjerojatnije u Dinamo i da ga odmah šalju na posudbu u Lokose
  • ksapi
    2.1k
    Moze li se uvest veto na rijec insajder?
    Kao da slusam one likove koji su valjali dojave po FB 2013. :rofl:
  • Droljo
    5k
    Nemojte me brecat sa tamnoputnim crncima. Sa nekim stvarima se ne šali...
  • Droljo
    5k
    Kao da slusam one likove koji su valjali dojave po FB 2013.ksapi

    Hehe. Ja samo čekam da neki outsider traži 20 eura za info direkt iz kluba :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.