• Krizy
    36.2k
    Nordsjaelland najveće talente prodaje na zapad za cifre koje mi ne plaćamo.
    U zadnjih 6 sezona 10 transfera 5+ milijuna eura.
    Ako mu je dobro krenulo i veliki je talent, zašto bi ga nama prodali za manje od 5.
    Čisto sumnjam da tu ima dima a kamoli vatre.
  • CastAway1986
    853
    Ako je istina za Osmana taj mali je top krilo, od igrača Partizana pravio budale doslovno a dosad nije puno igrao jer je tu inače bio njihov najbolji igrač Ernest Nuamah koji je prodan za 25M a sad je na posudbi u Lyonu
  • NitkoBitan
    12.2k
    Nordsjaelland najveće talente prodaje na zapad za cifre koje mi ne plaćamo.Krizy

    Koliko vidim Zvezda je zainteresirana za jednog njihovog igraca vrijednosti 2,5 mil. Zakaj bi onda nama bio nedostupan klinac koji se jos nigdje nije dokazao?
  • Krizy
    36.2k

    Zato što mu je dobro krenulo, pričekati će sezonu da se potpuno dokaže i prodati ga za 7+ milijuna umjesto nama za max 3.
    Moja pretpostavka.
  • Georg Koch
    3.5k
    Mene samo zanima:
    Gdje je izisla vijest za njega?
    Plavi agenti/osvrtnici/privatni izvori/portali...itd? :D
  • LovroZG
    1.3k
    Sad sigueno nije nedostupan s obzirom da su drugdje zstvoreni vecinom transfer rokovi...da se da đilja ili dvije eura imas igraca za 4-5sezona uz Stojka...Orc123

    Već sam napiso, al strašno me zanima zašto bi on, koji je u Dansku došo prije pol godine, sada kad mu se otvorilo mjesto u prvih 11 otišo k nama?? I to iz kluba koji igra Europu u klub koji ga za Europu više ne može prijavit?
  • Orc123
    5.1k
    Da takvog talenta dovedu na tome bi im skinuo kapu i pojeo govno kolko sam ih kritizirao...taj ce decko za godinu dana vrijediti preko 10mil eura! Lako se s Dancima dogovore bonusi plus postotak pa to moze vrlo lako doci i do tih 7..mozda i vise ako se proda za veliku cifru....
  • LovroZG
    1.3k
    Sanjinlego prije dvije stranice.
  • Marcinko
    327
    Ernest Nuamah koji je prodan za 25M a sad je na posudbi u LyonuCastAway1986
    Pomislih kako su sposobniji od nas jer su klinca od 19g za toliko uvalili, pa sam otišao pogledati video i malo je reći da je brutalan.
  • sanjinlego
    1.9k


    Baš to htio napisati. Dinamo želi Osmana, a Zvezda je htjela zadnjeg veznog - Diomande. Opet kažem, ponuda je poslana, i odbijena. O iznosu €€€ ne znam.
  • Marcinko
    327
    prodati ga za 7+ milijuna umjesto nama za max 3.Krizy
    Ma otići će on i za puno više, a naši neće ni toliko ponudit, ovo je jedan od onih što se vole praviti teškim insajderima.
  • Georg Koch
    3.5k
    mozda covjek odavno zeli suradjivati sa Drmicem, i sada mu se zelja ostvaruje :D
  • Marcinko
    327
    Ja sam više za opciju da Rukavina dobije priliku.
  • sanjinlego
    1.9k


    E jbg sad, ja kao da sam napisao naši žele Ronalda za 100 milijuna eura. Fino sam objavio, sve što znam. Detalje ne znam, i nisam ih napisao.

    Gdje je bilo objavljeno za Tibora i Bogdana, skoro do potpisa? Nigdje! Kakvi agenti, osvrtnici, Nicote i slicni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.