• Mlađi referent
    12.3k


    Po traču od Germanijaka da se gledaju dva jaka imena i jača od ovog kaj sad imamo umjesto klasične rezerve opcije, jasno.

    U svakom slučaju priča nije neko potenciranje forumaša nego možda ozbiljna stvar
  • Mr Anderson
    8.2k

    Germanijak? OK...onda je to to. De Gea je slobodan.
  • CastAway1986
    1.5k
    Čekaj i ja sam realan kad kažem da Špikic nije toliko loš koliko ga žele prikazati sigurno bolji i od Marina ili Menala. Nije klasa al mi nije jasno da ga se konstantno pljuje i omalovazava..
  • Mlađi referent
    12.3k


    Germanijak smeće ili ne, ali priča nije potekla od forumaša i jednostavno si u krivu, imaš li bolje informacije od Germanijaka, lupiš ih ovdje i onda i mi znamo.
  • Crni86
    3.8k
    kolko je puta u zaledu bio Pipo Inzaghi bi bio ponosan na njega haha Spika je solidan ali je zadnjih par mjeseci u krizi i imam filing da ima problema s glavom ko i Ivanusec kako je imao. Isto opet zaboravljamo da je Spika desnjak te nije desno krilo. Nama na desnom krilu treba ljeva noga koju nismo imali od Hajre i Kadziora. I o tome niko ni ne prica vec par godina, dok se ljevi bek stalno spominje. Desno krilo smo od tad stalno krpali. Prvo Majer pa Ivanusec pa Spikic
  • Mr Anderson
    8.2k

    Nemam, rekao si da je Jakir potencirao priču o smjeni Nevistića i onda zalijepiš njegovu izjavu gdje to uopće ne stoji. A Germanijak je jedini objavio da se traži prvi golman. Valjda isto na osnovi te priče.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ja nisam napisao da Jakir priča o smjeni Nevistića, ja sam ti napisao da priča oko novog golmana kreće od Jakira. Germanijak koji ipak kud i kamo ima preciznije informacije od ostalih medija kaže da su u igri Labrović i Ivušić i da se otišlo s prvom ponudom.

    Dakle, priča je lako moguće ozbiljna, a ne forumsko laprdanje
  • Crni86
    3.8k
    Ako vec trazimo golmana, znam ja jednog spanjolca s iskustvom igranja u engleskoj koji je i dalje bez kluba.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ti ozbiljno vjeruješ da bi mi dali ponudu za Labrovića nakon svega? Jedino ako bi htjeli totalno raspizditi Miška. Ciprani su Ivušića platili 2 milje i koliko se sjećam ima jako dobar ugovor radi čega je i otišao tamo. Sigurno se nebi vraćao u HNL na manju plaću.
    Da, mislim da Germanijak laže i izmišlja.
  • San Lorenzo
    15.9k

    To uopće nije bio razlog zašto je prebačen na klupu.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Da ponudimo za Labrovića i Ivušića ozbiljnu lovu bi bilo među najmanje debilnim stvarima, čak i logičnijim koje je ova uprava napravila zadnjih mjeseci. Kaj me tu više može iznenadit?

    Eto, jučer smo skužili da nakon 9 mjeseci potrage napadača zapravo imamo - na posudbi.
  • CastAway1986
    1.5k
    Ti nisi dorasto čim dižeš u visine igrača koji je do jučer igrao u njemackoj 3 ili 4 ligi..Još sam navodiš da Špikić Nije u formi i da ne igra svoju pravu poziciju najlakse je pljuvat dajmo momcima šansu pa ako su tako loši netko će ih uskoro izbaciti iz prvih 11..Tema završena za mene svako dobro
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nesto razmisljam sada,

    Svi oni twitter profili ( mali , veliki ) koji su pisali o odlascima sutala , ivanuseca i livija su bili u pravu. Doslovno ako neki klub zapne za nekog igraca vise manje to ostvare

    Mi izgleda nemamo dovoljnu dobru moc uvjeravanja.

    S kim god smo bili povezivani nismo ostvarili transfer. Prakticki dovedeni igraci s kojima nismo bili povezani :lol:
  • sanjinlego
    3k


    Kakva negativa? Ako kažem istinu - da je novinarska patka za golmane, kao i za Ademija. Da je daleko od Dinama. Ima još dva dana, možda se sve promjeni.
  • Mlađi referent
    12.3k
    https://ekipa.mk/ademi-zaminuva-vo-zagreb-na-potpis-so-dinamo-pa-se-vraka-za-presmetkite-so-italija-i-so-malta/

    Makedonci kažu gotovo - Ademi u Trabzon.

    Naravno, zajebavam se, sutra ujutro ide u Zagreb potpisat pa se vraća u kamp. Valjda znaju barem nešto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions