• Mlađi referent
    12.3k


    “Tražimo još jednog golmana koji bi bio uz Nevistića i Zagorca. U slučaju da im se nešto dogodi, moramo imati treće rješenje”.. nakon utakmice u Osijeku
  • Mr Anderson
    8.2k

    Ma bravo, posjeo ga je na klupu nakon što je potpisao za nas. Tko bi rekao.
  • Muka
    357


    To što ti tvrdiš ne znači da je istina već puko nagađanje i potencijalno izmišljanje. Niti imaš kakve činjenice niti uzorak rezultata jedne i druge momčadi protiv drugih momčadi s kojima su oni igrali. Dakle prdac u prazno i čisto lupetanje.
  • CastAway1986
    1.5k
    Dalje Dario Špikic je veliki dinamovac, nije ekstra klasa Al je srčan igrač koji daje sve od sebe na svakoj utakmici, dosta je dobar i u fazi obrane , mišljenja sam da mu je tehnika dosta dobra a da popravi realizaciju bio bi odlično krilo..apeliram na admine da ne dopuštaju da ga se vrijeđa plus ove usporedbe s Pasalicem nakon njegovih par golova ne stoje jer taj se u pola jačih utakmica nije vidio na terenu!
  • superhik
    11.1k
    moramo imati treće rješenje”Mlađi referent

    Tehnički to bi bilo drugo rješenje pošto bi Zagi opet pao na treće rješenje
  • Muka
    357


    Veliki dinamovac nikada ne bi otišao u redove najveceg rivala.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Tehnički to bi bilo drugo rješenje pošto bi Zagi opet pao na treće rješenjesuperhik

    Ako se puca na Labrovića ili Ivušića onda mislim da se traži prvo ili barem model po kojem Nevistić dobije kup i Europu, a netko od ove dvojice prvenstvo.

    Horkaš bi recimo odgovarao klasičnom drugom rješenju.
  • CastAway1986
    1.5k
    Prijelazni rok nije bio idealan Al ima tu materijala od kojeg se mogu napraviti jako dobri igrači, naravno svima nam je žao da se nije dalo 2-4 M za neku crnu zvijer bilo na krilu ili u napadu smatram da smo to mogli..
  • Georg Koch
    4.6k
    Spikic je se inace razletio sve te velike utakmice, svaku bio POTM.
    Kome ga branite vise
  • Mr Anderson
    8.2k

    Dobro...po čemu si zaključio iz toga da traži zamjenu za Nevistića. Mi trećeg golmana i nemamo. Naravno da trebamo još jednog, pa ako ispliva i pokaže se da je najbolji, svaka čast. Nećemo sigurno sad kupovati i plaćati golmana koji bi bio predodređen za jedinicu.
  • NitkoBitan
    17.6k
    svima nam je žao da se nije dalo 2-4 M za neku crnu zvijer bilo na krilu ili u napadu smatram da smo to mogli..CastAway1986

    Imali smo mi crnih zvijeri pa se nismo usrecili.
  • hardek
    2.8k
    Ja razumijem da je većina ogorčena sa slabim prijelaznim rokom, ali evidentno je da smo danas bolji nego što smo bili prije 3 dana. Nažalost to se vjerovatno neće odraziti na prvih 11 jer nisam siguran koliko će i da li Sosa izbaciti nekoga iz prvih 11, ali Tibor bi mogao kucati na vrata jer Bulat iako je napredovao ima svoje manjkavosti. U svakom slučaju dobili smo 2 nova igrača u rotaciji + Kule. Već sam napisao, draže mi je i ovako nego da smo kupili 5 milja za Miereza i 3 milje za Selahija.

    Vidovića nitko ni ne spominje kao da dečko ne postoji a mogao bi biti veliko pojačanje. Naravno mogao, ali ima tu igrača koji bi mogli eksplodirati ovu polusezonu ako im se posloži par stvari i da konkretna prilika. Jakir ima 2 tjedna sada i vjerujem da ćemo vidjeti pomak. Mislim da bi nam blessing in disguise bio da je netko uzeo Špikića zadnjih par dana prijelaznog roka, jer me nitko ne može uvjeriti da Rukavina, Emreli, Kaneko, Vidović nebi bili bolji igrači da im se da 2 godine konstantne prve postave kao što je Špikić dobio. Čak vjerujem da bi gore nabrojani kroz mjesec-dva bili bolji igrači.
  • CastAway1986
    1.5k
    glavno da se hvali Pasalic iz Rijeke nakon par utakmica a naši igrači se pljuju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions