• scooniepenn
    3.3k

    Nemoj biti grub prema našem influenceru (utjecajniku) Sandiju Pegi. :rofl:
  • scooniepenn
    3.3k

    Ja sam na temelju svega što sam vidio od njega siguran da Tibor nije lošiji igrač od Bulata i jednako tako da je dosta polivalentniji s trkačkim kapacitetom kakav nema niti jedan naš veznjak. Da dođemo do toga kako smo našli igrača koji može zamijeniti Mišića te u nekim utakmicama igrati kvalitetno uz njega, za mene smo napravili odličan posao. Moram priznati da ne razumijem na temelju čega pljucaš po dečku.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Moram priznati da ne razumijem na temelju čega pljucaš po dečku.scooniepenn

    Pronađi gdje pljucam.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    nismo nepravedni. Kriv je itekako za dva gola u pragu pogotovo 4. Gol drži crtu i ne izlazi i skrati kut, i još primi gol u prvi kut koji treba pokriti. Isto sad protiv Osijeka. Mnogi prije njega nisu takodje odbijali puno šansi. Od zelenike, šempera da ne nabrajam sada. I nema veze koliko je plaćen, to je prošlo vrijeme. Nije ga doveo jakir. I za njega isto važi kao za ostale. Kaneka, maxa. Zar nisu oni otpisani nakon par tekmi? Mikha tskodjer, I u čemu je razlika, što je on golman? Pa baš zbog toga što je ta pozicija krucialna u krucijalni sezoni Za nas. Neka brani do polude zone naravno. Ali isto tako neka se dovede vrhunski golman koji će ga pritiskati i boriti se za jedinicu kao u svim drugim ozbiljnim klubovima
  • scooniepenn
    3.3k

    Zar nisi napisao da ne vidiš kako bi igrač koji je bio rezerva u Heerenvenu bio pojačanje za Dinamo? Pritom nisi naveo da je do dolaska novog trenera bio kapetan i ponajbolji, ako ne i najbolji igrač. Znači li to hipotetski da recimo Pierrot sad završi na klupi i da minimalno igra do zime nama ne treba više biti zanimljiv kao potencijalno pojačanje? Meni je to slična analogija.
  • Muka
    357


    To sve može biti tvoje osobno mišljenje ali nisu sigurno argumentirane činjenice. Nogomet i opcenito bilo koji kolektivni sport nije A+B=C. Nije FM ili neka igrica. Tu se mora puno stvari posložiti da bi kolektiv funkcionirao. Karakterni igraci i ljudi koji odrađuju posao kontunuirano jako dobro su bolji od onih koji bljesnu svaku 10 utakmicu iako su sigurno bolji od prvotno spomenutih. Jako je bitno novi igrači kako ce kliknuti s ostatkom momcadu, hoce li se stvoriti kemija ili ne. Tu dolazi do onih 120% da neki igrac daje citavu utakmicu. Mozda se novi igraci s klupe uklope u momcad bolje od nekih razvikanijih prvotimaca. Ta premisa da je dinamo bolji klub od Bologne, je samo nagađanje :).
  • Mr Anderson
    8.2k
    Znao je i Livaković imati lošijih ulazaka u sezonu, ali se kroz utakmice dizao do top forme. Nevistić je branio tri utakmice nakon više od godinu dana sjedenja na klupi. Dok je bio u Rijeci, bio je bolji golman nego Labrović sada. Neki s pamćenjem čovječje ribice to zaboravljaju i odmah bi škartirali golmana koji je plaćen tri milje. Srećom, Jakir je ipak malo pametniji od forum struke pa će ga istrpiti dok ne uhvati kontinuitet.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Nije nagađanje, Dinamo je bolji klub od Bologne. Druga je stvar što Bologna igra puno jaču ligu.
  • Muka
    357


    Po čemu? Misliš kako bi dinamo bio bolje pozicioniran od Bologne u Srrie A?
  • Muka
    357


    Na osnovu čega je dinamo bolji od bologne, i kako bi bio bolje pozicioniran od Bologne?
  • Mr Anderson
    8.2k

    Kaj ti treba crtati bog te mazo? Kaj glumiš?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Jakir je ipak malo pametniji od forum struke pa će ga istrpiti dok ne uhvati kontinuitet.Mr Anderson

    Pa priča oko golmana je krenula od Jakira :sweat:
  • San Lorenzo
    15.9k

    Vidjeti ćemo koliko je pametniji, ja se dobro sjećam Nevistićevog proljeća nakon potpisivanja ugovora s nama, Rožman ga je posjeo na klupu koliko je kikseva nakupio...iduća sezona u Lokomotivi isto, priča o kravi i 20 litara mlijeka.
  • CastAway1986
    1.5k
    Čemu stalno pozivanje na te osvrtnike i plave agente koji ruku na srce prenose ono što čuju iz medija ili svoje pretpostavke
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions