• Plavi-9
    580
    dajte vremena čovjeku. Sigurno nije oduševljen mnogim igračima ali do zime ili čak ljeta se ne može previše napravit. Imaš što imaš.
  • Georg Koch
    4.6k
    Pasalic je za Spikica u ofenzivnom djelu GARETH BALE.
    Defenzivno je dosta bolji Spikic.
    Suma sumarum, Pasalic je ipak bolji, jer defenzivu i igranje po zadi puno prije ce popraviti Pasalic(uz dobrog trenera) buduci da je trkacki mocan, nego ove kljucne stvari koje su problem Spikicu prema naprijed.
    Tko to ne vidi i pravda nase, onda neka stane pa razmisli.
    Ti isti hvale Marina da je dobro odigrao protiv rijeke, govore kako Uremovic nije pojacanje za nase ovakve stopere-> jer eto ide u tovariju itd.
    Postajemo subjektivniji i smijesniji od jebenih blitvara.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Dinamo traži vratara: Prvi izbor je Labrović, spominju se Ivušić, Horkaš čak i Kalinić iz Hajduka!

    Kakve su ovo gluposti

    Edit
    Međutim, Germanijak doznaje kako je Dinamo pucao jako visoko u toj potrazi za “trećim” golmanom. I još uvijek puca. Naime, u Maksimiru su zapeli za Nediljka Labrovića, čuvara Rijeke i trećeg vratara reprezentacije Hrvatske. Naše informacije nude priču kako je prema Damiru Miškoviću otišla usmena ponuda od dva milijuna eura. Međutim, predsjednik Rijeke bio je tvrd. Nije htio pričati za ništa manje od tri milijuna i određeni postotak od iduće prodaje.
  • Dadinho10
    55
    A šta, da se pusti Nevistić? Čovjek je bio plaćen 3 mio EUR kad je stigo al nije branio dosta vremena..
    Nek brani par mjeseci i trebo bi biti ok. Možda ne drugi Livaković ali dobar sigurno može bit.
  • Captain America
    17.7k
    2 milijuna daju za Labrovića kraj Nevistića, a škrtare na kritičnim pozicijama stopera, lijevog beka i napadača? Bože, baci ciglu i budi precizan.
  • Nolifer
    8.1k
    Mišljenje o Šemperu?
  • Crni86
    3.8k
    ovo ak je istina onda stvarno se vise ne zna ko pije a ko placa u dinamu…
  • Box
    28
    Skidam im kapu. Kad pomislis da ne mogu oni nanovo iznenade.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Moglo se desiti da smo doveli pasalica, da je dobivao minute na kapalju. Sve bi odradio solidno ali bez golova i asista i vecina bi rekla da je flop

    Ista stvar sa japancem , da je dosao u rijeku mozda bi imao 6 asistencija do sada pa bi plakali za njime a proklinjali pasalica

    Dinamo je veliki klub ali od svakog igraca ocekujemo odmah eksploziju i statistiku. Meni osobno je prvih par tekmi bitna trka i pozrtvovnost, a ostalo su prilike koje ti novi igraci moraju iskoristiti

    Zato mi npr na k ide Marin, daj te minute novim deckima da vidimo di smo

    Vjerujem da cemo za 2 tjedna vidjeti sve vise rotacije ali nemojte biti nervozni jer kasnimo koji bod za ostalima u ligi, jer smo i dalje za sve tv u boji
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ovakve igrače na koje se baca drkica ki Fruk, Ivanović, Janković ja ocjenjujem u jakim utakmicama, a ne kad igraju protiv nekih taraba. Gledao sam ih protiv Hajduka i Dinama i vidio sam - ništa. Pašalić je zabio sretan gol iz slobodnjaka i to je bilo sve. Nisam gledao utakmice protiv Lillea, ali koliko sam čuo i pročitao isto ništa posebno. Ajde, Pašalić je barem gol zabio. Ali i njega treba promatrati na malo većem uzorku. Barem polusezonu. Ova trojica nama nebi bila nikakva pojačanja.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Zainteresirani smo za Kalinica? Lol... Mozda je to obrnuta psihologija. Tovari bu zabrijali da je to dobar golman pa ce ga stavit na gol a Lucica na klupu :rofl:
    Propuh samo takav.
  • Facke
    3.6k
    Kakvi ste vi negativci ljudi moji. Strahota. Stvarne uzas.
  • Ivdzo11
    4.2k
    A trebao bi nam jos jedan golman, cak i da bude prvi golman.... Nevistic da brani kup i konferencijsku ligu
  • Mihaljević
    9.8k
    Od Kalinića sam i ja bolji , al dobro Kalinić ima ozljedu pa je očigledo da smo mi zagrijani. :cool:
  • Droljo
    8.1k
    Ma kakav golman. Neva mora dobiti kontinuitet do zime i amen. Zagi drugi a za trećeg imamo bar 5 njih po mlađim kategorijama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions