• Georg Koch
    4.6k
    jel imas onaj podatak za Sosu koliko tekmi je do sada u karijeri igrao kao LB a koliko kao CB?
    Posto nesto mislim da je ipak puno vise stoper
  • Crni86
    3.8k
    mislim da ce nam Halil bit od velike koristi. Mi igraca takvih kapaciteta osim Ljube nemamo, samo kaj je Halil dosta tehnicki jaci od njega. Donijet ce tu potrebnu dozu energije trke i agresivnosti uz Misica.
  • Droljo
    8.1k
    i perković je stoper pa je solidno izgledao na beku. Biliću je džo šimunić igrao lijevo pa smo bili dobri. Sa stoperom na beku dobiješ dodatne taktičke varijacije. Možeš bezbolno preći na tri iza itd
  • flexXy
    2.3k
    Mislim da je vrijeme da se vratimo u realnost s ovim "pojacanjima". Ovakvi kalibri su se dovodili i prije ove generacije. Svoju sansu za dovodenje pravih kapitalaca smo imali ovih 5 godina kada smo mogli slozit momcad da bude konkurentna iducih 10 goodina. Nebi ni Livi ni ostali tako lako odlazili da se momcad u tom periodu osnazivala. Umjesto toga smo se mi odlucili za Stefulje, Jurice i slicne igrace pa sad imamo to sta imamo.
  • OsamŠest
    3.5k
    Sad kad pogledam ovaj popis, nije to uopće loša ekipa.. Dapače..
  • Georg Koch
    4.6k
    ode ti daleko, a samo sam te pitao imas li onaj podatak jer je osta ljudi inace to objavljivalo za igrace, a ne znam gdje to nadju :D
    To za Perkovica ne bih rekao solidno nego-ne bas ocajno.
    Da je to tako kako ti pricas, gurali bi svi stopere na bekove i ajmo. Tjesimo se stalno
  • Droljo
    8.1k
    Sam velim da ima opcija
  • Marcinko
    599
    Salzburg je meni utjeha a ne primjer kako se dobro radi, počeli su prodavati ispod cijene, klub im je rezultatski pao od osminefinala LP do jedva trećeg mjesta prošle godine a ove godine vjerojatno ni 3 mjesto neće biti, uz svo poštovanje prema sinu našeg člana uprave ali kad ti je on priv napadač imaš razloga za brigu, kadar im je poharan ozljedama, znači dosta sliče na nas u ovim negativnim stvarima. Njih će veliki brat Leipzig dosta sjebat.
  • Logistika
    1.3k
    nezz mozda ovo spada pod kapitalce
    "Dana 18. srpnja 2006. doznalo se, da će Nowotny nastaviti svoju karijeru u zagrebačkom Dinamu. Na internetskoj stranici kluba pisalo je, da je to "najveći transfer" u povijesti kluba.

    Nowotny je 23. srpnja 2006., potpisao ugovor na tri godine. Zbog ozljede je krajem 2006. prekinuo karijeru"
  • Box
    28
    nikada nismo dovodili kapitalce. Mozda samo nisam najbolje prenio misao. Ocekivao sam da ce se nesto planski raditi. Meni ovo izgleda da je bilo u stilu ko pristane na posudbu sa opcijom otkupa uzimaj.
  • Marcinko
    599
    mi samo možemo stvoriti kapitalca, no to nije opravdanje za ovako loš prijelazni rok, ne možeš dovoditi brdo igrača za klupe to nema nikakvog smisla.
  • Box
    28
    ne usporedjujemo se. Samo kazem po simicevoj izjavi sa pocetka mandata da sam ocekivao da krenemo u tom nekom smijeru. Da se postavi neki sistem koji bi nas priblizio.
  • Nogo
    3.7k

    Kažem da nakon Ademija više ne trebaju veznjaci (aludirao sam na Badelja).
    Bolje da se nakon Ademija dovede krilo neko.
  • Box
    28
    Da me se krivo ne shvati. Dinamo je razvojni klub i svima nam je to jasno. Moramo stvarati igrace da prezivimo na razini na kojoj jesmo. Uprava se cigani za svaki euro. Na pocetku roka su se mogli odreci rate i vratiti Oršu ( znali su da je Ivanusec u izlogu ). Cigane se na prvoj momcadi.
    To je razlog sto ja nisam zadovoljan. Jer nema vizije nego samo daj sta das i kupuj sve sto je jeftino.
  • Crni86
    3.8k
    ak sad platimo badelja koji je na ljeto mogo bit doveden besplatno nek se svi skupa sami pokupe. Mislim da nisu bas tolko ludi hahahaha

    Isto tako povukla se prica o krilima, koja krila je to dinamo imao u zadnjih 5 godinaa da su ostavila nekog traga? Orsic, Hajrovic, Kadzior. Od navedenih samo je Orsic bio u klubu u zadnjih godinu dana. Ivanuseca ne uzimam u ovo jer je prekomandiran iz sredine na krilo te nije bas klasican krilni igrac. Ja bi najrade da dovodimo neke brze krilne igrace kao sto je bio onaj Traore iz Sheriffa, ali ocito se mi takvih igraca u dinamu necemo nagledat…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions