• Doktor Kunić
    3.4k
    rega za hnl mu je startala od 5.9. očito su nešto promijenili na kraju
  • Infinity
    16.4k
    Olympiakos je igracima pozeljnija destinacija od nas i ako su iste pare u pitanju izabrat ce njih. Nas ce izabrati eventualno ako ce tamo biti rezerva, a kod nas u prvih 11, jer Olympiakos u pravilu ima jacu ekipu od nas.

    Isto tako mi uvijek imamo jacu od te neke Austrije i igraci ce u slucaju istih para otici tamo samo ako mu oni nude bolji status u ekipi. Ostalo je na nasoj strani. Jest liga slabija, infrastruktura losija, ali mi igramo jace europske utakmice od te Austrije i realno smo vece ime u danasnjem nogometu.

    Nije da je sad bas sve u parama, ako je ista ili slicna cifra onda znace i druge stvari, al ako je Semedo pristao na 700.000 koje mu je Olympiakos nudio, mislis da ne bi dosao nama da smo dali 1.5 milijun? Naravno da bi. Da li bi dosao nama da smo i mi dali 700.000? Ne vjerujem. Tesko i da bi dosao za 800.000.
  • Droljo
    8.1k
    žutoputi japanacLogistika

    Osjećam dozu zajebancije na moj račun...

    Što se tiče one prepiske sa trenerom, strašno. Treba ugasit svu komunikaciju osim službenih kanala. A ak ti neki frend javno objavi poruke tog zaboraviti odmah
  • sanjinlego
    3k
    Kulenović na popisu za Konferencijsku ligu kao dokaz da se ne vjeruje nikakvim agentima po društvenim mrežama .. mogu i ja biti agent, najavim sve što se piše po portalima, jedanput ću ubosti ..
  • Nogo
    3.7k
    Po popisu su ostali slobodni brojevi 5 i 16.
    Nadam se Admiju i još jednome do kraja roka.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Dres sa brojem 5 je umirovljen, do eventualnog povratka ademija
  • OsamŠest
    3.5k
    16Nogo

    Miki Badelj :grin:
  • Crni86
    3.8k
    da budes kao Salzburg moras imat jako veliku i dobru sluzbu skauta (nama glavni skaut Marijan Vlak….) te je to dugorocan proces gdje opet ima dosta rizika i potrebno je strpljenje (kad je mali Simic npr otiso kod njih), mislim da nije razumno ocekivati takva dovodenja nakon par mjeseci. I svakako bi se trebalo usredotociti vise na nas bazen klinaca jer isti taj RBS nam je zaokracio u dvoriste i poceo uzimat talentirane klince iz inace naseg podrucja (mi bi trebali biti ti koji ce dovoditi najvece talente iz bivse drzave). Druga stvar zasto nikad necemo bit poput njih je to sto oni na svakom kontinentu imaju jednu podruznicu koja olaksava scouting ali i samu prilagodbu igraca na novi sustav/zahtjeve i sl.
  • Keyser Soze
    10k
    Meni bi bilo krajnje neozbiljno da sad ne dovedemo još nekog za HNL, daj Ademija i krilo.
  • Nogo
    3.7k

    Ako dođe Ademi mislim da će biti previše veznjaka. Ako već još netko dolazi onda bolje lijevo/desno krilo ili lijevi bek.
  • Droljo
    8.1k
    Dosta je lijevih bekova. Ukrajinac, sosa, perković, ljubo. Tim redoslijedom
  • Crni86
    3.8k
    nikad dosta veznjaka! Pa u svim utakmicama smo se raspadali upravo zato jer nismo imali sirine u vezi koja bi vratila stabilnost utakmici. Isto tako Ademija treba gledat kao sto je nezko ovdje napisao X faktor. Covjek je zivuca kegenda kluba koja ce napunit sve ostale igrace i podic ih jos za barem 20-30%. Plus ne zna se jel bu ljubo bek ili veznjak.
  • Droljo
    8.1k
    zato su doveli halilovića. Sve pozicije u vezi igra a može i na krilu.
  • Crni86
    3.8k
    netko je ovdje spomenuo da je Sosa odigrao 4 utakmice u svojoj karijeri kao bek tako da prije mislim da ce konkurirat za stopersku poziciju umjesto Perica.
  • Logistika
    1.3k
    vidim samo da Bliski istok dok nije doveo Ronalda nisu mogli privuci igrace kakve sad privlace ni sa zlatnim polugama. Ali da...puno je i faktora...moras mu dati prvu ekipu,moras mu dati duplo vise para...i mora igrati bubam u koprivnici .. ja kad vidim one panoe i reklame kao pred Pevexom da se igra. Pogotovo o takvom igrači pričati u kontekstu zadnja 24 sata transfer roka za Europu kad nudimo igranje protiv Balkani FC. Ako vec kasne 2mj sa igracima,u ovim okolnostima i bolje da jucer nije potroseno 5 mil +1.5 za placu. Mi ako do polusezone budemo prvi i osiguramo proljece (mislim da imamo kadar za to) ...u miru poceti nesto slagati. Ovo ljeto je bas bilo tesko neko. Mali samo da se smirimo zbog nas samih...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions