• Noel
    6.4k
    Ja vjerujem da sa trenutnim kadrom i sa trenutnim trenerom osvajamo HNL dosta suvereno. U Konferencijskoj idemo tolko daleko kolko nas ždrijeb bude mazio. Pa čak i do samog kraja moguće. Tolko od mene o kadru i lošim transferima. Nadam se na zimu priprema već za iduću sezonu i Ligu Prvaka.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    sve sam više uvjeren da se radi o namjernoj destrukciji kluba, djeca da vode klub bi napravili bolji posao

    ajd prodajte sve nositelje igre, i znamo da je nemoguće dovesti zamjene za siću, ali barem jednog, jedno jebeno pojačanje da niste sposobni dovesti?

    Da se prodaju dresovi, da se nahajpamo, da mu skandiramo , ne postoji drugo objašnjenje osim vlastitih interesa i namjerno uništavanje reputacije

    mene bi bilo sram hodati gradom, dosta gadljivo
  • IstokKa96
    692
    @Maximo da je Dinamo dao 4-5 mil eura za bivseg igraca Gorice, ovaj forum bi jednako gorio kao i da je doveo 'Roberta Carlosa' na lijevom beku.
  • IstokKa96
    692
    @Gražvydas Mikulėnas di ces ljepseg dresa od Brunine crne devetke...
  • Georg Koch
    4.6k
    izisao popis igraca za europu, Kulenovic u njemu.
    Sinoc je taj razvikani Plavi Agent napisao da Kule nece biti prijavljen za KL.
    Jedan prijedlog:
    Ajde neka nitko ne spominje polu i kvazi informacije od plavog agenta, koji se prosipa iz dana u dan, a onda pogodi 1 od 16 informacija.
    Prijedlog za sve, samo sebe morimo sa time.
    Hvala
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    nek potpise ugovor do kraja karijere , ja ga uzimam 1/1

    Iako sam crni uzeo neki dan haha
  • Joza
    455
    Jebala te zvezda, ak ti je tolko draga odjebi s ovog foruma i nju prati, nemoj nas tlacit
  • IstokKa96
    692
    @Gražvydas Mikulėnas onda imas samo trošak tiska :wink:
  • Logistika
    1.3k
    radi se o parama to i ja govorim. I vidi se da para nema u HNL. Jucer u stadionu kukaju na produkciju da nemaju dosta kamera za VAR. Drugi najajci klub lige je iskokosario igraca na zemljista i pozajmice NBA igrača. Hocu reci za nekog igraca ako zapnu Dinamo i neki srednji klub i nude isto novaca. Prije ce ljudi u Atenu za iste pare nego u ZG. Jasno je sve kao dan ako netko nudi vise novaca,ali smo u tezoj poziciji i ako nudimo iste novce kao bubam Olympiakos...a kud su se tu nakalemili ovi sa bliskog istoka i tako. Ti danas zbog inflacije za 4.5 mil dovodis igraca koji bi pred 2 god vrijedio 2. Ljudi moji nisu to kapitalci! Kapitalca sigurnog bez 7 8 mil nema. Takvog ovdje neces dovesti jbg
  • Crni86
    3.8k
    Kule je na popisu za europu, objavio dinamo na fejsu sluzbeni popis
  • Box
    28
    Od vizije da trebamo biti kao RBS nema nista. Niti smo doveli mlade potencijale osim ove iz HNL dvorista, niti wmo doveli kapitalce u najboljim godinama. Po meni los rok i djeluje mi skroz bezglavo lutanje.
  • peša
    74
    Izašao popis igrača, ajde ako ništa bar je Perković opet na popisu, nadam se da ce mu Jakir dat šansu
  • IstinaZaDinamo
    2k


    3 mlada reprezentativca dovedena, to po tebi nisu potencijali ili sta? Plus doveden mladi urugvajac, a bome potpisan i veznjak u najboljim godinama (i to domaci decko).

    I kao sto je netko napisao, kad je tocno Dinamo dovodio kapitalce (pocinjem mrziti tu rijec)?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Možemo li se dogovoriti da spomen zvezde na ovom forumu daje trajni ban. Pa više se oni ovdje spominju nego tovari. Jebem ti zvezdu, mrzio sam je Tad mrzim je i sad
  • Logistika
    1.3k
    Red Bull Salzburg je cijela jedna razvojna platforma iz koje je preko 10ak igrača vec otislo u RB Leipzig direktno bez da su ovi to osjetili. Ti ti je kao da imas 5 Dinama po svijetu
    RB Leipzig (Germany), New York Red Bulls (US), Red Bull Bragantino (Brazil), Red Bull Brasil (Brazil) and FC Red Bull Salzburg
    Gdje da se mi s ovim uspoređujemo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions