• Dadinho10
    55
    nego kaj je? :) AMC, MC..
  • bongo
    842


    Oko slanja na posudbu ili povratka s iste?
  • Droljo
    8.1k
    Vele sn da je ademi propao jer je u Kini pao mrak :lol:
  • mali M
    5.2k
    oko njegove kvalitete za Dinamo.. Kule je još jedan Tolić i ekipa. Dinamovac do srži ali kvalitetom za Loksu i slične.. To su one fore "dečko je duša", al od tih duša nikad neke veče koristi. Ja bi prestao sa politikom "zadužio je klub" i te fore. ići ćeš kad se dovede dostojna zamjena i kad će biti vrijeme. isto tako trebamo zbilja stat sa dovođenjem samo da dovedemo.. okej, sad imamo dosta za rotaciju ali (za sada) nitko ne odskače kvalitetom da bi mogli reć "toooo, odma ga u prvih 11". Ja osobno mislim da nam i je najviše falilo igrača za rotaciju jer nam je klupa bila kriminal, ali ne i kad smo prodali 3 prvotimca, onda moraš malo i potegnut... cijeli ovaj transferni rok šutim jer ne želim uć u masovnu histeriju, ali ono što mi fali, ali doslovno jedino što fali ovoj sportskoj politici je da se ohrabre koji put i zašuškati sa više love za neke igrače. ne miereze i slične, ali za Pierrote i takve, bubni mu na stol zelenjavu i potpiši. Možeš imati 3 takva igrača u svlačionici, je plaćen više ali znaš barem što plačaš
  • IceMan
    2.1k
    Onako ukratko.

    Previše kapitalaca prodano a premalo ili bolje reći nitko od kapitalaca doveden.

    Previše igrača za “širinu” dovedenih a isto tako brine me i budućnost kluba.

    S jedne strane, pozitivno u toj cijeloj negativi je da je konačno sad prilika za neke mlade snage i nova lica, pa čak i u širini kadra ako ne odmah unutra. Rukavina, Brkljača, Lukanić… svi su morali i trebali početi dobivat šansu. Ali čini se da se i to propušta.


    Jedina svijetla točka svega toga su Stojković i Vidović. Bio bi naravno i Kačavenda, al znamo da je došao već potrgan.


    Pričekajmo još za konačan sud petak.
  • Logistika
    1.3k
    Ljudi tesko je dovoditi u ovakvu ligu....liga je 20a u EU...infrastruktura nezz ni ja zadnji valjda...moze dinamo biti za igrača od 30 miliona.. ali ne ide to tako. Svaki Pierrot na planeti ce prije u Austriju Beč...jel treba nabrajati razloge. Jebem im mjku svi su taoci dinama,zaoravo je dinamo taoc ove slabe lige...uzmimo to u kontekst.Da dovesti dobrog igrača u dinamo nije kao nekim klubovima,samo poslati ponudu...dinamo bude u lošijem položaju cim ovi ukucaju HNL u google. Ne trazim pravdanja ali ne zelim biti ni toliki pesimist...igrači koje želimo odu na kraju u Tursku,Grčku...pogledajte infrasttukturu,pogledajte kolika su to tržišta spram našeg...gadi mi se riječ kapitalac više. HNL u startu odbija igrače i to je činjenica
  • Droljo
    8.1k
    Pričekajmo još za konačan sud petak.IceMan

    Još i petak da čekam. Nema šanse.
    Tko se na mlijeko ofuri i u jogurt puše...
  • Dinaminjo
    939
    Tako nam je grah pao da treba shvatiti ovu polusezonu kao selekciju, kao filter. Imamo 10ak igraca u rosteru za koje je dojam kako nikom ne bi falili da du otisli / nisu dosli.

    Tko prezivi, biti ce jezgra koju treba nadograditi
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    dobro zboriš, svaka na mjestu buraz
  • Sljeme
    2.4k
    Zašto je Ademi uopće otišao?Cosey

    Iz istog razloga zbog kojeg su otišli i ostali. Veća lova.
  • Infinity
    16.4k
    Svaki Pierrot na planeti ce prije u Austriju BečLogistika

    Nece, jer Austria ne placa bolje ni od stedljivog Dinama. Mi smo i sto se tice euroutakmica privlacniji nego becani. Sto se cijele Austrije tice, mi smo igracima zanimljivija destinacija od svih njihovih klubova, osim Salzburga.

    igrači koje želimo odu na kraju u Tursku,GrčkuLogistika

    Da, jer placaju vise nego mi. Livi u Feneru ima vjerojatno duplo vise nego sto je imao kod nas.

    Sve je u parama, to treba shvatiti i pomiriti se s tim. Mi moramo gledati kako zaraditi vise, jer to znaci vecu potrosnju, a veca potrosnja povecava mogucnost da je igrac kojeg dovodis kvalitetan. Mi smo za sad povecali zaradu, ali smo smanjili potrosnju i srozali kvalitetu.

    Pierrot bi sigurno dosao u Dinamo da smo dali dovoljno love. Mozda smo jednoj strani i dali, ali ovdje treba zadovoljiti i igraca i klub.
  • sanjinlego
    3k
    Transfer Ademija propao zbog vremenske razlike. Jel moguće ovo pisanje? Bit će bolje.
  • Mali Zeus
    13.2k
    To mi je na razini da Kaneko ima problem jer zna samo japanski.
  • Facke
    3.6k


    Ima vremena do 9.9 nek ga prijaviju za HNL
  • Mihaljević
    9.8k
    F5QDrXtWUAAl5VI?format=jpg&name=large
    Evo našao ovu sliku na fejsu, u nekoj boomerskoj Dinamovoj grupi... Ajmo Aki...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions