• Orc123
    6.1k
    Ono, nije da imam prevelika ocekivanja ali Jakir je rekao da prijelazni rok traje do petka i da cemo mi probat dovest igrace do tad jer mu igraci trebaju tako da....mozda jos postoji nada...ja bi volio ademija i l. Beka nekog potencijala kojeg bi pripremali za sljedecu polusezonu....
  • Cosey
    468
    Zašto je Ademi uopće otišao?
  • striko
    1.3k

    Zadužio klub i moralo mu se izaći u susret :lol:
  • Facke
    2.7k


    Pitaj Antolica i Cacica.....
  • Mali Zeus
    10.6k
    Ne pišite gluposti.
  • deda
    29.7k
    Dopizdilo mu, trebao je čovjek malo odmora.
  • marcio amoroso
    34k
    Pitaj Antolica i Cacica.....Facke

    Ademi je htjeo ići sam i Čačić i Antolić tu nisu ništa krivi.
    Htjeo je ići jer je osjetio da igrački više ne može pomoći.
  • Infinity
    15.5k
    Htjeo je ići jer je osjetio da igrački više ne može pomoći.marcio amoroso

    A sad kad nam se kvaliteta srozala javlja se cinjenica da bi bio od pomoci. Mislio covjek da cemo ici korak naprijed, a ne tri nazad.
  • marcio amoroso
    34k
    A sad kad nam se kvaliteta srozala javlja se cinjenica da bi bio od pomoci. Mislio covjek da cemo ici korak naprijed, a ne tri nazad.Infinity

    Upravo tako.
  • mali M
    4.1k
    ja u cijeloj priči mogu shvatiti neku logiku iza svakog transfera koji je napravljen, osim kulenovića.. nikako ne razumijem taj potez.
  • Dadinho10
    55
    Stvarno šteta za Stojkovića i Kačavendu...

    Jakir je rekao, da će se dovoditi samo igraći, koji mogu donjeti neku prednost, neku dodanu vrijednost i da neče gomilati igrače.

    A kaj se dešava? Baš suprotno, gomilaju se igrači.

    Dovedeš Sosu a imaš Bernauera i Perkovića kojima se ni ne da šansa...
    Dovedeš Halilovića a imaš Kaneka koji sjedi, Vidovića, Rukavinu i sve ostale...
    Kulenović ajde, al tu je Drma koji jako malo igra, Emreli itd..

    Sve ok ali ni jedan od tih igrača koji su došli nije dodana vrijednost. Najvjerovatnije, da ne ispadne, da nisu ništ napravili u ovom prijelaznom roku... Nadam se, da će me neko od njih demantirati i da eksplodira :)

    Šteta za Akija, da nije došo na vrijeme, da se ga registrira za Evropu. Al nadam se, da svejedno dojde.

    DINAMO SVETINJA!
  • Joza
    369
    Usporedba halilovica sa ovima koje si nabrojao je jako neinteligentna
  • Dadinho10
    55
    u pravu si on je više AMC, ovi ostali su više wingeri... al htio sam reč, neče dosta pridonjeti; nadam se, da se varam
  • Joza
    369
    Ma ja bi samo volio da se decke pusti na miru i ako znaju igrat nogomet pokazat ce, ako ne jebaj ga. Imamo primjere kad smo i prije dovodili igrace iz znj liga i upitnih kvaliteta pa smo im nakon 1 2 3 sezona pisali poruke da ostanu, a i sada bi jednom lizali stopala samo da vidimo objavu da je produzio ugovor
  • Mali Zeus
    10.6k
    ↪Joza u pravu si on je više AMC, ovi ostali su više wingeri... al htio sam reč, neče dosta pridonjeti; nadam se, da se varamDadinho10

    Nije to on baš AMC.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions