• peša
    74
    I na kraju dobiješ da je početna postava ista kao i prije pola godine minus 3 standardna reprezantivca.
    Sinoć smo se izvukli, igra katastrofa, kanite se smjena trenera, hoće li tko odgovarati iz uprave za ovo?
  • Ivdzo11
    3.4k

    Stoper, 22 god. Usao u zadnju godinu ugovora, debitirao za reprezentaciju Tunisa....

    Sad koliko istine ima nezz
  • Marcinko
    333
    Moja ocjena ovog prijelaznog roka je čista 1, može se svesti u jednu rečenicu "Super, sad ćemo ga moći prodati za 30 milijuna". Mada bi najprikladnija ocjena bila neocijenjeno, sve dok ne ode raspala mumija i tajnica koja nema veze o životu (jer je od završetka fakulteta na tatinom novcu), a ne o nogometu smisla ocjenjivati prijelazni rok nema jer se ne radi o stručnim ljudima.
  • Mihaljević
    8.7k
    Ovaj je gladan brate
  • Endeavour
    496
    Ako se već ocjenjuje prijelazni rok, iako traje još par dana, dao bio 3.5/5.
    Više ne jer je teško na prvu reći da je netko odmah za prvih 11. Ali to ne znači da 2-3 igrača neće biti.

    Odlasci očekivani, čak sam bio siguran da će otići prošlo ljeto pa je ovo bonus. I na kraju će najveće pojačanje biti ne Bišćan, već ostanak Petka. Jedini igrač koji je nezamjenjiv.
    U Nevestića i Boška uopće ne sumnjam, biti će briljantni igrači za nas.
  • IceMan
    1.6k
    Znači k…..

    Da je došao Ademi još bi nekako bilo.. ovak je manje više sve to skupa premalo.


    I da, nije mi jasan potez - Kulenović :monkey:
  • dumitrumitu
    936
    Ako ocjenjujemo prijelazni rok onda čista 1. Za prodaju Ivanušeca nema opravdanja. A što se dolazaka tiče, bolje da nitko nije došao.
  • Droljo
    6.4k
    Moja kćer je danas imala prvi dan školemarcio amoroso

    I moja isto. Prvi razred osnovne. :starstruck:
    A prijelazni rok neću komentirati. Sve je rečeno.
  • sanjinlego
    2.5k
    Prijelazni rok -2/5 , ima još nekoliko dana da se poprave ali vrlo vrlo teško.
  • mali M
    4.1k
    Prijelazni rok je koma, to svi vidimo, ali moram reć da sam više razočaran u navijače koji bez ikakvog opravdanog razloga otpisuju, pljuju i ismijavaju igrače. Ja osobno mislim da će Ben, Mika, Halil,Vidović bit topovi. Znači Mika je tu došao načet, bačen u vatru u tekmama gdje su svi izgledali koma ali njega se više kritizira nego ostale. Po meni je preslika Rileta. Niti jedna prinova nije dobila ispravnu priliku da bi ih ocjenjivali. Nismo doveli pojačanja ali ja neznam od kuda vam svima ta očekivanja, Dinamo nikad nije dovodio pojačanja nego prinove... Ali od Šimića očekujemo Mandžukiće i slične ili ga prozivamo Noa i drugi posprdnim nazivima... Treba Dinamo još dosta žganaca pojesti da bi neki Pierroti potpisali bez razmišljanja za nas...
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Dobro jutro svima,
    Sreća da sam išao spavati u 22.00 jer sam sit ovik klaunova iz uprave. Prvo su rekli pročistiti svlačionicu, skinuti sa plaća igrače koji nisu za dinamo. Tjeraju mukte dečke od Jankovića, boćkaj a, stolica i dovedu na kraju ljude koje sa svim respektom nisu bolji od ovih koji su otišli. Čak bi niko, pero i tola bili upgrade u odnosu na ove. I sad imamo 26 igrača, još par se mogu prodati i mi smo onda kao tovari. Teška vremena su pred nama sa o om upravom. Kakvi cigani jbt. Sam. Se sebe stidim jer sam se potajno ponadao bombama jučer. Ali čim se pojavila priča za kulena umjesto pierrota znao sam njihov cilj. Jbg, samo dinamo. Borba do kraja i nema druge. Hnl. Je i onako najnitnija, i Bruno je tu. Za sad
  • striko
    1.3k
    Da smo Sterlinga potpisali pisalo bi se da je dobar za rotacije i ništa više.
  • emilperska
    4.4k

    Vjerujem ti za sve ove igrače da im treba dat šansu osim ovom Ukrajincu. Njega treba poslati u Donbas, izgleda mi kao naprednija verzija Štefulja. Ne želim to gledat ni u Loksi, kamoli u Dinamu..
    Za Francuza i Japanca se slažem, mislim da nisu dobili šansu i da imaju mjesta u Dinamo, ako ništa rotacijski.. Isto vrijedi i za Kulena kao treću špicu.. Kulen ja najbolje tekme u Loksi odigorao protiv nas, znači da zna na toj nekoj iznad HNL razini pružit solidne partije ako je čist u glavi..
  • emilperska
    4.4k
    Ajmo UPDATE pls transfer kroneri :naughty: , imam doma bebu od 8mj, išao sam spavat u 22.00 jer nakon Osijeka nisam spavao..
    Što se jučer do kraja dana dešavalo hahaha i što još najavljuju da će se desit do 8.9.
    Za Ademija nisam shvatio ništa, 3 medija i 3 različite priče maltene..
  • Georginho
    62
    Prijelazni rok odrađen je tako kako je. Moglo je i moralo bolje, puno bolje. Prodavalo se bez rezona, škrtarilo i ciganilo u dovođenju. Sve skupa otužno. No, što je tu je. Idemo izvući najbolje iz situacije u kojoj jesmo. Sreća u nesreći je da igramo KL i imamo vrlo prolaznu skupinu, bit će prilike i za prinove i za solidne jače europske tekme (po mjeri) u kojima će se imati prilike pokazati i dokazati. U svakom slučaju, obzirom na dovedene igrače, europska jesen po mjeri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions