• Nogo
    1.8k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-dinamo-nije-uspio-dovesti-ademija-prije-roka-za-europu-ali-jakirovic-mu-se-nada-u-hnl-u/118373

    Svi mogu stopirati transfere kao Maccabi za pierrota a jedino mi naivčine pustimo Ivanušeca za manje para a ima ugovor još 3 godine.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Ma jebo konferenciju... Bitan je HNL
  • Keyser Soze
    8.7k
    Znači opet se Bjelica šupak okrenuo igračima koje mi želimo.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Dobar članak Germanijaka

    Otvaranje s očitim “nije stigao za Europu”, ali zato sad znamo da je možda blizu, a možda ipak i nije!

    Bravo Ničota, odlično.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ademi nam nije ni potreban na terenu osim mozda na utakmicama protiv Viktorije. S obzirom na njegove godine i sklonost ozljedama i bolje da ima tempo od jedne tekme tjedno umjesto da ga se forsira.
  • Captain America
    15.3k
    Znači opet se Bjelica šupak okrenuo igračima koje mi želimo.Keyser Soze

    Zašto je Bjelica šupak? Nek fino naša uprava ponudi igračima super uvjete pa će isti doć. Doduše, kad se i dogovore s igračima, počnu gledat na svaki cent u pregovorima s klubom.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Bjelica valjda ne zna igrače koji nisu igrali u Dinamu, ko zna kaj on njima kaže i kako ih uvjerava da je Trabzon bolja opcija od Dinama.
  • Dinamouberalles
    128
    Ne znam čemu smo se nadali , svake godine isto
  • Nogo
    1.8k
    Pre nekoliko sedmica njegov status postao je predmet spora. Navodno, oko novog uvovora, zbog čega su ga čelnici Olimpijakosa odstranili iz ekipe i tu šansu je videla Zvezda, da bi posle dosta napora i – jer je centralnog veznog hteo i zagrebački Dinamo, a pominjao se i Panatinaikos – osigurala značajno pojačanje....

    https://www.transfermarkt.com/in-beom-hwang/profil/spieler/365394

    Movuće da je za ovoga papastrumf govorio.
  • IstokKa96
    615
    Halilović će biti dobra opcija u vezi, osvježenje, rotacijski igrač, donijet će puno dobrog.
    Također mi je drago kaj je uprava ispravno postupila i vratila Kulenovića kad već nije uspio Haićanin (Kule > Miereza 2.dio). Ove sprdačine oko Kulenovića su nekorektne jer dečko nikad nije dobio konkretnu priliku u kontinuitetu, a nedavanje ikakve šanse ove sezone, posudba pa vraćanje je posebna priča i zasluga bivšeg trenera.
    Sosa apsolutna nepoznanica, treba dobiti priliku i onda ćemo ga ocijeniti.

    Ocjena prijelaznog roka 3/5.
  • Nogo
    1.8k
    Da su Kača i Stojke zdravi uz Ademija meni bi bio rok 4/5. Ovako je 3/5 jer ništa extra nije dovedeni uz par potencijala i rotacijskih igrača.
  • Orc123
    6.1k
    Nisu transfer rok samo dolasci vec i odlasci i to ulazi u ocjenu istoga ..za mene je ovaj transfer rok jedva prolazan jer smo doveli 9 igraca od kojih ni jedan nece biti u prvih 11. Barem ne odmah plus smo ostali bez 3 reprezentativca koje smo prodali i ispod cijene ..za mene rok ocjenjujem s 2!
  • Logistika
    1.1k
    Osobno sam isto nekog stava da je to moglo bolje. Ali volim gledati više kuteva.
    Pa si mislim. Vjerujem nekako u Jakirovića ! Nama je 2-0 u Ateni trebala biti prekretnica i početak top forme. Pomeli bi sve ovo da je tamo 2-0 ostalo. Ova ekipa je bila toliko mrtva,da se u zivot mogla vratiti jedino ako vidi svjetlo na kraju tunela i isčupa se. To je bio ovaj Osijek ! Ajde da vjerujem da ce Jakirovic sad iz Emrelija izvuci zvijer. Zbilja vjerujem da ćemo s ovim kadrom biti prvi u HNL ! Jedan Risto ima potresa i stresova iza sebe,nek samo sjedi na klupi dosta je,jači smo kao cjelina. Iako nisu tako djelivali ali jesu. Ja vjerujem da uz ovaj kadar i Jakirovića możemo sasvim dobro u europi. Ne znam tko je nasljedio ekipu u vecem sranju od Jakirovića. Nek rade!
    Dinamo je napravio taj iskorak nekako s tim ligama prvaka,ima nekakav renome.
    Društvo je danas takvo da sve vidi kroz novac,i ako nešto vrijedi,u startu mora i koštati. Ja znam da bi i medijima bilo zanimljivije srati po neuigranom dinamu sa dva igrača id 4.5 mil eura...i to bi za mj dana pukli neki križni kako ide ove sezone.
    I ako ja vec vjerujem da ova ekipa to može ! Možda onda nema ni rezona potrošiti veće novce u ovom trenutku. Sad puno ekipa igra europu,puno tu ispadanja ima i puno nezadovoljnih igrača zeljnih promjena diljem europe. Pa kroz taj transfer rok zimski poceti pripremu iduće europe. Ja nisam ekonomist za sport i nezz koliko oni dugoročno i šta gledaju. Možda ovdje ima nelogičnosti. Mi smo "Barcelona" za sve klubove kod nas sad bi nekog svog Neymara. Ako imaju ista dugoročno u glavi i do iduce europe sloze ekipu,reci cu svaka cast...i ako im je to neka politika ,da im nije rezon sad dati 5 mil,drago mi je da ne popuštaju pod pritiskom javnosti. SAMO NEK NIJE ŠKRTARENJE! Jedva čekam kraj ove stanke da ih vidm. Nek malo mira svi dobiju (nije da nije bilo kaotično oko kluba zadnjih mj i pol dana)...nek fokus ide na Modrića i ekipu malo,sad će Knoll Doll i tako to...dajmo nekom vremena.
  • peša
    74
    Realno katastrofa, prodali 3icu reprez, nijednog kapitalca doveli nismo.
    Najavljivanja svega svacega za jos jedno razočaranje...
    Vraćaš Kulena, Drmić ti zakucan na klupi, dovodis Ukrajinca, opet ispada deficitarna pozicija koju krpaš veznjakom.
    Dovodiš Maxima, ne koristiš ga, Kaneka ne daješ mu priliku niti u HNLu.
    Prodaš Livia, Nevistić u 3 utak prima 7 golova.
    Prekrivanje nesposobnosti bacanjem floskule da je sve dogovoreno s Pierrot om ali klub ne može naći zamjenu, normalno, kad se ponuda šalje 5 sati prije isteka roka transfera, sta je koji klinac uprava radila mjesec dana prije.
  • Captain America
    15.3k
    Dolasci

    Bernauer

    Zasad nismo vidjeli ništa tako da je bačen 1.5 milijun. Ne bi me iznenadio odlazak u Loxu na zimu.

    Kaneko

    Bit će mu potrebno dosta vremena za adaptaciju. Velika greška kluba što je očekivao od igrača koji nije čuo za Hrvatsku, a kamoli za Dinamo do prije 2 mjeseca i koji ne zna ni riječ jezika koji nije japanski da bude instant pojačanje.

    Mihajličenko

    Ništa posebno nije pokazao. Očekivali smo svi kvalitetu Rileta na desnoj strani, a dobili smo kvalitetu Mohe.

    Stojković

    Logična kupnja budući da se radi o uz Baturinu najvećem hrvatskom talentu. Nitko nije mogao očekivati da će se ovo dogodit.

    Kačavenda

    Low risk, high reward dolazak. Ako ga se uspije za neke smiješne novce dovesti na zimu, mogo bi biti velika stvar za nas.

    Vidović

    Zanimljiv potencijal koji je doveden na jako dobar način. 3 milijuna nije puno, ako ga otkupimo, znači da se radi o top igraču.

    Halilović

    Mišku treba rasterećenje i konačno je doveden netko da odradi taj posao. Bio je odličan u Rijeci, vjerujem da će se vratit u staru formu.

    Sosa

    Na YouTubeu nisu uspili složiti smisleni video s par poteza. Ovo će biti oslabljenje u rangu Bakary Sarea i Guillermo Suareza. Grozan igrač zbog kojeg bi se onaj koji ga je predložio trebao pozdravit s bilo kakvim poslom u nogometu.

    Kulenović

    S razlogom ga Igor nije vodio na pripreme na koje su išli juniori. Ako mu je dosad bio pretežak dres, bit će mu i dalje. Ekipu će uskoro napustiti copium kako se radi o dobroj alternativi za Miereza i brzo će se krenuti s kritikama na njegov račun.

    Odlasci

    Puštanje Jankovića je teška debilana. S Bočkajem imam love-hate relationship i u svjetlu sinoćnjeg incidenta s Mikom lako moguće da bi nam Bočkaj dobro došao za probijanje bunkera.

    Šutalo

    Prvo su se bahatili kako ga neće pustit ispod 25, da bi ga dali za 21 i to bez postotka. Teško shvatljiva odluka s obzirom da se radi o igračini koja će možda već iduće ljeto za bolesne novce otići u neki od najjačih klubova u Europi.

    Livaković

    Sramotna odšteta za koju je pušten čovjek koji nam je toliko značio u obrani i kao pojava u svlačionici. Morali su učiniti sve da ga zadrže umjesto puštanja u jebeni Fener "jer je zadužio klub".

    Ivanušec

    Poklanjanje startera reprezentacije na F4 Lige nacija s dugotrajnim ugovorom za sličan iznos za koji je prodan 15. igrač rotacije Bartol Franjić lani i Stipe Biuk zimus je sramota.

    Zaključak

    Nama je najjačih startnih 11 u ovome trenutku: Nevistić-Ristovski, Šutalo, Perić, Ljubičić-Mišić, Bulat, Baturina-Emreli, Petković, Špikić. Jedan pogled na ovaj sastav i jasno je kolko grozan prijelazni rok je odradila uprava iz Maksimirske 128. Prodana su 3 reprezentativca, a zamjene za njih su došle iz famoznih unutarnjih rezervi. Od prije su poznati problemi s lijevim bekom. Novi je doveden i ispada lošiji od Ljube koji ni nije lijevi bek. Znali smo da je dug put do povratka u staru formu Boška Šutala i zamjene koje su dovedene ne bi smjele sjediti na klupi Dinama, a kamoli konkurirati za prvih 11. Trebali smo kvalitetnijeg igrača od Špikića koji bi mogao biti odlična opcija za jokera s klupe, a doveden je igrač izgubljen u vremenu i prostoru. Oba trenera koja su vodila klub ove sezone su tražili napadače i nijedan nije doveden već se i ta pozicija krpala iz unutarnjih rezervi. Od Stojkovića je bilo glupo očekivat da zamijeni Ivanušeca jer se ne možemo oslonit na Špikića da postane prvo krilo kluba. Propadali su transferi Titraouia i Bakrara u zadnji čas. Frigana se nije dovelo, a onda se nudio onakav iznos za Miereza. Pričalo se ovdje da su propadali transferi Guntera, Mensaha i Pierrota, 3 igrača koji bi trebali biti kapitalci i pokrivaju škakljive pozicije, jer se uprava sramoti s pokušajima posudbe prije kupnje.

    Veliki udarac je doživila reputacija kluba s ovakvom nesposobnom upravom koja nije u stanju dovesti ozbiljnog igrača koji će pomoći klubu ostvariti ambicije. Zarađeno je 65 milijuna eura. Kad bi se uložila 1/4 novca u pojačanja, mogli bi napraviti veliki rezultat u ECL, ali ovoj upravi su neke druge stvari na pameti.

    Konačna ocjena prijelaznog roka

    (Nategnuta) 2 i to samo jer vjerujem Jakiru da Bruno produžuje ugovor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions