• FrenchMontana
    633
    Postajemo hajduk, Rijeka, Osijek .. postajemo prosječna ekipa .. on je igrao na Rujevici, zatim ide u Nizozemsku .. ajde da je on tamo najbolji, da je 3 puta napredovao, pa pojačanje. Ali on ni tamo nije među glavnim igračima, ali eto nama jest - za Konferencijsku ligu.sanjinlego

    isto ovo si mogao napisati za Petkovića i Oršića kad su dolazili, pa i mnoge druge. Meni je ovo dobar transfer, a još je i Dinamovo dete. Bit će to dobro.
  • Crni86
    3.7k
    nije ovo izlozba dinamo, ovo je nogometni klub. Bogu hvala da se dovodi neki iskusniji igrac sa igranjem jace lige jer nam u ovij krizi toga i fali, plus bio je kapetan nakon kratkog vremena u nizozemskoj sto znaci da je sigurno karakteran. Ko ce se prodat pa doveo si ovaj transfer rok 3 top talenta imas baturinu malog vrbancica gurlicu katanica itd da su doveli nekog klinca ti bi pak komentiro sta se nikog iskusnog nije dovelo…
  • OsamŠest
    3.4k
    Okej da on ima 22/23 godine .. ali on ima 28 godina? Koga će oni prodati u budućnosti? Razmišlja li se o tome? Ne! Katastrofa .. postajemo prosjek, i to je to. Bitno je da ne griješe kod izbora spreja protiv komaraca ..sanjinlego

    Lupaš gluposti. Kaj oćete vi?

    Klinci kad igraju, treba iskustvo. Iskusni kad igraju, trebaju klinci za prodavat. Ganjamo rezultat, treba prodat i zaradit. Kad prodajemo i zarađujemo, treba zadržat i ganjat rezultat.

    Jesi ikad gledao Tibora? Ako jesi, nećeš nikad u životu reć da nije jako dobar igrač. A jako dobar igrač je pojačanje za Dinamo.

    Ulazio bi u detaljnu raspravu sa argumentima, ali kad vidim da pišeš pod svoj argument da ima 28 godina i dal se razmišlja kog će se prodat u budućnosti (pored živih Baturine, Vidovića, Stojkovića, Kačavende, Rukavine, Vrbančića, Živkovića, Koščevića, Gurlice itd. itd.), nemam jednostavno volje.
  • Maximo
    491
    Čovjek je u rijeci bio čisti prosjek,u herenvenu nastavio,nemrem vjerovat da se o njemu piše ko pojačanju tu...
  • Sbkbbb
    203
    to se moglo i za mišića reći
  • Mali Zeus
    12.8k
    Okej da on ima 22/23 godine .. ali on ima 28 godina? Koga će oni prodati u budućnosti? Razmišlja li se o tome? Ne! Katastrofa .. postajemo prosjek, i to je to. Bitno je da ne griješe kod izbora spreja protiv komaraca ..sanjinlego

    Ček, ti gledaš hoće li se on prodati ili ne?
  • Facke
    3.6k
    Vidi te tu po komentarima kulike ljudi pratiju nogomet...nula bodova. Strahota.
  • OsamŠest
    3.4k
    Pa gdje ću ga gledati kad je u prošloj i ovoj sezoni kombinirano započeo 7 utakmica. 7 od skoro 40..marcio amoroso

    Stari, jučer si ko razjaren na temu bivših igrača uletio u kontekstu da ne bi gledao nizozemsku ligu da ti plate.

    Sad si postao stručnjak i znaš razloge neigranja.

    Nemoj me krivo shvatit, nemam ništa protiv tebe, dapače dobar si admin.
    Ali ne možeš pljuvat igrača njegovih kvaliteta. Vidjet ćeš, neću ti ja drobit uzalud..
  • Noel
    6.2k
    Sosa Halilovic Mensah i Pierrot bio bi prezadovoljan na kraju svega. Ako bi još Majkića doveli iz Istre mogli bi pričat na kraju o dobrim potezima na kraju roka.
  • Debelko
    237
    Ljudi moji stanite malo na loptu. Covijek nije ni potpisao i vec se pljuje po njemu. Dajte covijeku priliku da se dokaze.
  • sanjinlego
    3k
    Ne vidim tog Vrbancica u prvoj ekipi nešto? Stojkovic, pitanje je kakav će biti nakon ozljede, kao i Kačavenda, koji je koliko znam na posudbi do zime?

    Imamo mi tu u rosteru za izložiti .. Perića, Mišića, Drmića, Mohu .. sve transferi od 20-30 milijuna .. kakav crni Halilović. Ponavljam, prosjek igrač, u HNL-u 5 igrača koji su 5 puta bolji.
  • Facke
    3.6k


    Majkic bi bil top. Al dame prve Nevisticu priliku.
  • Mr Anderson
    8k
    Slučajno otvorim Germanijak i vidim članak o Tiboru. Prvo mi palo na pamet da je sigurno kreševo u temi transfera na Zoni. Otvorim Zonu i vidim da se nisam prevario.:rofl:
  • Mali Zeus
    12.8k
    Ne vidim tog Vrbancica u prvoj ekipi nešto? Stojkovic, pitanje je kakav će biti nakon ozljede, kao i Kačavenda, koji je koliko znam na posudbi do zime?

    Imamo mi tu u rosteru za izložiti .. Perića, Mišića, Drmića, Mohu .. sve transferi od 20-30 milijuna .. kakav crni Halilović. Ponavljam, prosjek igrač, u HNL-u 5 igrača koji su 5 puta bolji.
    sanjinlego

    Dobro ti ide.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions