• Sbkbbb
    203
    Tibor halilovic je bio najbolji igrac heerenveena, i to svi njihovi navijači znaju.
    Kažem vam da ce nam bit top pojačanje
  • morales
    128
    po meni je bolji igrac od bulata i ljubicica,dobar sut s obe noge zna igrat dinamovo dijete trebo bi izgarat na terenu
  • diebalo77
    184
    Zašto odmah svi pljuju a još nije mi odigrao
  • Sunja86
    1.2k
    Pa nije bezveze tamo bio kapetan e sad što je bilo u zadnje vrijeme da ne igra to je pitanje?
  • morales
    128
    dolazio je petković i z 3.talijanske,orsic i z korea pa su najbolji igraci dinama u novijoj povijesti,neka odigro koju utakmicu pa onda sudit
  • Twisted1
    537
    S obzirom da je isplivala informacija kako Tibor potpisuje, sjetio sam se da je jedan dečko koji je sa mnom studirao njegov dobar prijatelj.

    Reko, ajde da ga pitam da li tu ima neke istine. Osobno ga je pitao i veli mu Tibor da bi trebao danas potpisat.
  • morales
    128
    sta kaze3 na njegovu trenutnu situaciju sa njim zas ne igra
  • Sbkbbb
    203
    nesuglasice sa trenerom, inače sam fan nizozemske lige +2.5 i tako to, gledao sam ga xy puta tamo i kažem vam da će biti odličan i pokriva više plzicija
  • Mihaljević
    9.8k
    Nije ni Rile igro u Sportingu , ni Mišić , ni Petko u Bolonji... Samo se nadam da na brata nije pokupio idiotarije... A ja vam kažem Tibor može i lijevo krilo , desetku , osmicu... Ako bi mogao povuć paralelu sa nekim , sličan je Kleinheisleru jako , posebno zbog šutine...
  • sanjinlego
    3k
    Okej da on ima 22/23 godine .. ali on ima 28 godina? Koga će oni prodati u budućnosti? Razmišlja li se o tome? Ne! Katastrofa .. postajemo prosjek, i to je to. Bitno je da ne griješe kod izbora spreja protiv komaraca ..
  • marcio amoroso
    36.5k
    Toliko negativnih komentara unaprijed za igrača kojeg ne da niste gledali već ne znate ni koju poziciju igra.Bez komentara sam na forumsku struku.sport

    Pa gdje ću ga gledati kad je u prošloj i ovoj sezoni kombinirano započeo 7 utakmica. 7 od skoro 40.. šta su mu konkurencija Modrić i Kroos pa se ne može izboriti za mjesto.?

    Velim da sam ga gledao u Rijeci i da je bio top. Od toga je prošlo dosta vremena.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Vidovic, Zivkovic, Vrbancic, Gurlica, Koscevic.. treba nam svega..
  • Sbkbbb
    203
    srića pa nisu doveli stojkovića kačaevendu vidovića i tu su baturina bulat...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Koga će oni prodati u budućnosti?sanjinlego

    Pa Stojković, Baturina, Kačavenda, Boško ako se vrati, potencijalno Vidović, Vrbančić… valjda nam treba baš netko zreliji u ovoj situaciji.
  • Twisted1
    537
    Upravo ga pitao. Kaze da se trener promijenio i da se ne slazu bas najbolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions