• Mali Zeus
    12.7k
    Ajmo malo loptu na zemlju.
  • Jaro
    7.3k
    pa moja prognoza. Kao sto sam i za Biscana najavio pa me se ismijalo. Koga ce se rjesavat ako se pad nastavi? Upravu koju nema tko smjeniti ili momcad u kojoj ionako vise manje nemas koga zamjeniti? Trener leti prvi, a bojim se da ce neki sok se traziti prije Bozica...
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ono što recimo veseli je da je mijenjao da spasi što se spasiti da. E sad je li trebao prije reagirati ne znam, ali bar je mijenjao na poluvremenu. Znam da zvuči slabo jer su to osnove osnova što trener mora učiniti, al velim djeluje po onom što vidi na terenu...
  • OsamŠest
    3.3k
    Bilo je već pljuvanja i sumnji, a kao što smo čuli, većinom su regeneracijski treninzi i ne stiže se previše napravit po pitanju same igre.

    Ne otpisujte Jakirovića, napravit će stroj.
  • Jaro
    7.3k
    I dalje ja sumnjam u njega, al realno tek sad krece njegov mandat na klupi Dinama. Ima 2 tjedna vremena da s ekipom koja nije po repkama odradi mini pripreme i bar nesto poslozi...
  • Dinaminjo
    930


    Znaci pustio je 4 utakmice bez ikakvog uigravanja i procjene..

    Bez rijeci sam
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Kako je trebao raditi ista drugo kad su utakmice svaka 3-4 dana??
  • Nousername
    664
    Ajde pustite vise na miru trenera nek radi svoj posao.Jel on kriv sto Bosko daje krivi pas u zadnjoj liniji i poklanja gol?Izgubili smo u zadnja dva tjedna okosnicu tima.Najbitniji igraci su prodani u par dana odmah nakon ispadanja.Igraci koji su dovdeni gotovo pa nisu ni bili u mogucnosti igrati.Ovo je neki novi tim sa novim igracima i novim trenerom.Trebace vremena da se to sve poslozi, a i treba se pojacati u gotovo svim linijama.Najgore sto se moze dogoditi a dogada se sa svakim trenerom jos od Bjelice da ga se krene pljuvat cim malo zastekamo jer eto trener je izgleda uvijek kriv.
  • Dinaminjo
    930


    Zmaci da nema stanke tebi bi u redu bilo da mjesecima igramo na ho ruk
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Trener čija momčad igra svaka 3 dana nikako, ali nikako ne može previše utjecati na taktiku, to je pucanje samom sebi u nogu
  • Captain America
    17.7k
    Igor je na pripremama proveo 18 dana. Jakir sad ima 13 dana gdje može napravit odličan posao i nakon kojeg bi se trebao vidjeti već rukopis trenera. Nema Perkovića, Baturine, Vidovića i kapetana.
  • Nousername
    664
    pa i ne moze previse raditi u ovakvom rasporedu.Da ti objasim ak imas tekmu u cetvtak vec u petak imas ili regeneracijski trening ili slobodan dan i masazu jer sa bilo kakvim tezim treningom dolazi do zamora gdje dolazi ili do ozljeda ili pretreniranosti koja je jos gora od toga da uopce ne treniras.Subota je dan prije tekme i tu jedino sto radis je da vjezbas zavrsnicu.Ostaju ti maksimalno dva dana u tjednu da radis na nekoj taktici na treninzima, a uigravanje dolazi sa utakmicama i za to treba vremena.Pa pep u cityu prvu sezonu uopce nije imao tim na razini.Primali su svakakve golove da bi se iduce sezone prosetao Premier ligom
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Emreli, možda Rile, Menalo možda
  • Captain America
    17.7k
    možda RileImamo Dinamo

    Jel se nije oprostio? Ili misliš zbog ozljede?
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Ajoj da, zaboravio sam. Aki je išao za repku da, pomiješao sam ih. Ovo možda je bilo zbog ozljede, da. Moj bed
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.