• luka modic
    622
    Jakir upravo izjavio da je pitanje vremena kad ce Bruno potpisat novi ugovor,da je po njegovim informacijama to vec zavrsena stvar
  • Mali Zeus
    12.7k
    Pitanje je vremena već 3, 4 tjedna.
  • Keyser Soze
    10k
    Sve mi se više čini da Jakir govori stvari koje želimo čuti, pitanje je kolika je istina ovo o Petkoviću jer se ista priča proteže već mjesec dana.
  • miro
    4.4k
    meni se čini da je bolje za 3.opciju imat nekoga tko zna HNL i ima iskustva, da uđe i odradi ako zagusti s ozljedama ili kartonima
  • Eduardo
    20.1k
    Jakir upravo izjavio da je pitanje vremena kad ce Bruno potpisat novi ugovor,da je po njegovim informacijama to vec zavrsena stluka modic

    Jakirović je odmah u studiju nakon pobjede 3:2 protiv Osijeka rekao da je s Petkom sve dogovoreno i da će potpisati novi ugovor i da ostaje. To je bilo prije 9 dana, a svi se još uvijek bave tim pitanjem tako da ne znam baš koliko sam siguran u to što on govori po pitanju toga.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Da je sve dogovoreno potpisao bi.
  • Patak
    2.9k
    Da, kao da je problem sjesti, potpisati i slikati se za društvene mreže. Pola sata...očito su još pregovori u tijeku.
  • Dinamouberalles
    218
    kulenovicu ističe ja mislim u prvom mjesecu ugovor , tako da brodić dolazi na zimu najvjerovatnije
    Edit :
    Na sofi je pisalo do prvog mjeseca al tu još stoji da je u loksi. Moja greška
  • NitkoBitan
    17.1k
    Kulenovic ima ugovor do 15.6.2025. (Transfermarkt).
  • Blue Austrian
    337
    Jakirović: HNL nam je trenutačno važniji od Europe

    :ok:
  • masacusec
    3.5k
    Kakva Europa? Kontejnerska liga?!
  • Tongo Doumbia
    4k
    Nakon ove reprezentativne pauze dogodilo se točno ono čemu sam se i nadao. Kao i svi ovdje, naravno. Trenerova ruka se konačno vidi. Ne mislim tu samo na neke šablone i automatizme u igri, jer Belupo nije niti mjerilo za takvo što, nego balansiranje kadra.

    Kad je tek predstavljen rekao sam kako poznajem njegov rad iz Zrinjskog i kako vjeruje široj bazi igrača, potvrdilo se to i večeras. Ništa me ne veseli ko to kada treneri iz " naftalina" izvade pojedine igrače. Veliki plus Vidović od prve, pokazalo se da je jasno zašto, Ristovski također ponovno na beku. Drugačije nego "guranjem" nakon pogreške u prošloj utakmici se ulaganje i igrač od 4 miliona eura ( B. Šutalo) ne može ni "dobiti", nego da igra u kontinuitetu. Plus je i sve veća prilika za Rukavinu. Također, lagano se sve više tjeram prihvatiti da je Robert Ljubičić prva opcija na lijevom beku u Dinamu, što god svi mi mislili o tome, ali ga valjda opravdava i činjenica da je beka igrao kod naša tri posljednja trenera, a ruku na srce , u vezi nije bio ništa bolji od Bulata i Ademija.


    Baš sam pun optimizma, sad nagazit Rudeš i na JNA puni optimizma vratiti stvari na svoje mjesto !!
  • Nino Bule
    13.6k
    Daj se uozbiljite kakvi otkazi
  • Mali dioničar
    15.2k
    Lik izvadi Vidovića i lovi izjednačenje s Kanekom.

    Glumi nekog jebenog frajera, a u Pragu i Splitu igra ko papak.

    Di je frajer? Protiv Rudeša u Kranjči?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.