• dZg1986
    520
    Nista neocekivano, jednostavno vec skoro 3 godine traje projekt medijskog rusenja Dinama, prvo su imali jak Osijek, pa onda sad Hajduk.
  • Svi na Sjever
    2.3k

    Izjavio poslije tekme uživo kod Valentinice
  • Captain America
    17.7k
    Mogo bi Takuro do minuta na beku ako je Rile teže ozlijeđen. Moha sigurno neće moći igrati ritam četvrtak-nedjelja, a Boško je skroz izgubio brzinu tako da je svoje na beku odigrao.
  • Infinity
    16.4k
    Cijela utakmica stane u jednu recenicu. Prezadovoljan pobjedom, vise nego razocaran igrom.

    Nadam se da ce sutra stici pojacanja, jer ni ekipa, a ni trener ne znaju gdje udaraju. Ono malo igraca sto bi nesto i odigralo nema s kim odigrati.

    Trebaju nam dva stopera, po svemu sudeci i lijevi bek. Vezni i barem jedno krilo, ali raspolozeno pred golom. Nazad smo ocajni, naprijed neucinkoviti. Drzimo loptu na sredini, ali gol zabiti ne znamo. Svaki napad protivnika je panika. Paralelno s poslom sam gledao prvo poluvrijeme, pa nisam ni upratio kakav je bio ukrajinac prije nego ga je izveo, ali isto tako je Ljubicic glavni krivac za drugi gol. Strijelca gola za 2-0 bi rado vidio i u Dinamu.

    Koliko god mi trener ne sjeda, nema covjek ekipu, ali nema sanse da se pomirim s tim i da sutim. Ocajni smo i na trenutke sam se pitao kako cemo u Europi proci, pa se sjetim da su u grupi 'Rudes' i 'Lokomotiva'. Pojacanja sutra moramo potpisati i imamo desetak dana za pripremu, a raspored H Belupo, H Astana i A Rudes dolazi kao narucen.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    uopće nije bilo kontakta....
    to možeš reći samo ako si slijep... ili ako sam ja lud pa mi se čini da je udarac po listu više nego očit.

    https://streamable.com/g2c1f4
  • Zagi
    7.8k
    Jedan od rijetkih normalnih tovara u medijskom prostoru.
    Stalni član ofanzive. Odličan podcast.
  • NitkoBitan
    17.7k
    Na usporenoj snimci se vidi udarac po listu i kako misic "reagira" na sam udarac. Pa smijesno je da postoje ljudi koji negiraju penal.
  • Sajla
    5.1k

    I Bernauer je znao igrati desnog beka. ali mislim da još nismo imali ljevaka (Kaneko) na toj poziciji, vrijeme je da i to probamo s obzirom kakve smo sve eksperimente već vidjeli ;) ali offtopic smo....
  • Cosey
    512
    navijači Dinama zaslužuju beneficirani staž...Sajla

    To je relativna stvar. Naime, ovisi koliko dugo pratiš Dinamo? Evo, ova sezona zasad je mila majka u usporedbi sa sezonom 2017./2018. Ono je svaka tekma bila da se moraš nalijati da bi uopće pratio tekmu. Nju sam uzeo kao primjer kao zadnju užasnu sezonu.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Pustite ljudi, nitko nas ne voli... Samo slavite veceras
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Na usporenoj snimci se vidi udarac po listu i kako misic "reagira" na sam udarac. Pa smijesno je da postoje ljudi koji negiraju penal.NitkoBitan

    pa zato sam i stavio...podjelite po međumrežju link da prestane hajka debila.
  • i more je plavo
    1.1k
    Nije kriv za drugi gol.Cosey

    Al nekak mi prelazi u naviku primati u bliži kut, moral bi poraditi na tome.
  • Sajla
    5.1k
    To je relativna stvar. Naime, ovisi koliko dugo pratiš Dinamo?Cosey

    od nedavno, u prvi razred sam krenuo u majici "Prvaci 1982" - možda sam već zaslužio i penziju ;)
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Jel ima tko lakat na Pericu 1 poluvrijeme?
  • miro
    4.4k
    kaj nije na Špikiću?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.