• Boycie
    1.1k
    Pokradeni za još jedan lakat u 1.pol ... da nema vara ovaj Saša Zebec Matić ne bi vidio ruku sa 3m. Ja sam je vidio kroz pivu sa druge strane stadiona. Crta je dio 16m. The end. Drugi čisti. Naravno da stoku sad svrbi, pecka i guši. Kad pogledaju analizu vidjet će još situacija na našu štetu. 1.pol očaj, drugo malo manji očaj za Dinamo, ali ogroman pad Osijeka. Nadam se da sve kaj veli Jakir je istina, inače davljenje cijelu sezonu.
  • Georg Koch
    4.6k
    gdje to kaze?
    Moze link
  • Nino Bule
    13.8k

    Hajdukovac sa ofanziva portala i podcsta, pise i analize za index


    Svak normalan vidi da su ovo penali, ili barem naginje 60/40 penalu
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Tomas nije baš najbistriji i to je opće poznato. Špehar ne zna ni imena klubova, govori o nekakvom Rudežu...MaxSport se mora zamisliti kakve goste dovodi kao stručne komentatore.
  • IceMan
    2.1k
    A jeste gledai VZ-Rijeku?

    Penal na Brodicu (lakat) i ovo na Spikicu.


    Koja je razlika?


    Daj me nemoj jebat… koji redikuli. I ja da navijam za Osijek/Rijeku u Europi?

    Trunite svi do jednog!
  • Mr Anderson
    8.3k
    Jebi ga Šutala treba istrpiti, vidi se da je on klasa, ali i da mu fali to što nije igrao. U četvrtak nas je koštao, ali mogao ga je Nevistić izvući. Danas srećom nije nas greška koštala poraza, ali on nije potonuo, što kaže Jakir, bodrili su ga u poluvremenu i u nastavku je bio dobar.
  • Antonio bbb
    257
    Pa i mi smo primili 2. gol od AEK-a u zadnjim minutama, a tovari pobijedili nas u zadnjim minutama, tak da i nije neka usporedba. Jednostavno, ne treba ih spominjat na svakoj temi i davat im toliko pažnje.
  • San Lorenzo
    16k
    govori o nekakvom RudežuMaksim Maksimirski

    204014.png
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Evo javno jebem mater pedercini Tomasu,da mu nije Dinama nebi se znao potpisat.

    Ološu ,smece jedno ,okot najnize vrste.

    Prosetat se Zagrebom nečeš!
  • Cosey
    512
    Na poluvremenu kaže pomoćni Osijeka kako Dinama nigdje nije bilo pola sata. Ok, bio je Osijek bolji malo, ali mogao je i Špikić zabiti, ali i Lovrić.

    Zaslužuju i Šutalo i Nevistić kredita. Prvi jer se vraća nakon teške ozljede, a drugi jer ga se bacilo u vatru. Nije kriv za drugi gol.

    Kaj se tiče penala, prvi je čisti ak je unutar, a drugi mi je po jednoj kameri, a po drugoj nije.
  • NitkoBitan
    17.7k
    Gledamo guranje Hajduka vec mjesecima i gdje su tada bili ti svi mediji i novinari, sad odjednom krecu napadi na Dinamo u vezi sudenja, a pokusaji destabilizacije traju vec duze vrijeme.
  • Jaro
    7.4k
    Bulatov potez preokrenuo karmu...
  • boem
    309
    Mene je na poluvremenu iznenadila informacija da smo imali 65 posto posjeda.
  • Sajla
    5.1k
    navijači Dinama zaslužuju beneficirani staž... ostat normalan nakon ovoga kaj mi doživljavamo zadnjih par tjedana jednostavno nije moguće. nadam se samo da nismo izgubili Rileta na duže vrijeme
  • Zagreb1992
    1.7k
    Ukrajinac ima mjesta u Dinamu ...Njega je dobro staviti u manjim tekmama, a ne forsirati Ljubu na beka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.