• striko
    1.2k
    Hvala ti Bože. Smarwach mi javlja visoke otkucaje
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ipak nismo izgubili pobjednicki mentalitet :strong:

    Oba penala cista, kod onog prvog mi nije bilo svejedno, jos je Malenica zakacio nogom ali sam za drugi bio siguran da ulazi

    Sutra ocekujem objavu novog ugovora za Petka i jos 2-3 igraca, zasluzili smo namon svega u zadnja 2 mjeseca
  • dzg717
    937
    Posao sutra? Trijezan ne.

    Idemo pit
  • og1986
    2.9k
    Fala Isusu. :100: :clap:
  • Mali Zeus
    9.6k
    Samo da ne zamaskiraju ovime sve sto ne valja. Jer ovo ne sve samo ne zasluzena pobjeda....Jaro

    Lijepo reprezentativna pauza, nek se svi smire, Jakir malo domisli, taman vremena da se srede neke stvari..
  • Common Sense
    510
    Volim te Dinamoooo!!!

    A sad se odoh javit na hitnu
  • DZGIS
    952
    Hahahahahahahahahhahaa ma ko ih j... sve redom, sad neka kmeče na najjače svi
    Ova pobjeda NAM MORA značit u ovom trenutku ma kakva god da je i nakon ovoga stvari MORAJU ići na bolje

    VOLIM TE DINAAAAMOOOOOOOOOOOO
  • Taćini Serhio
    281
    Slatko
    Bruno kao kocka leda
    Prvenstvo se osvaja na malim utakmicama
  • MolonLabe
    393
    Bravo momci! Nema predaje nikada

    Ps: jedva cekam dan da se Cibalia vrati u prvu ligu a ovi slavonski tovari ispadnu u 3 zupanijsku.
  • NORTE
    9.1k
    Nemojte slučajno govoriti kako je ovo hajdukova sezona.

    Neki će forumaši tražiti da vas se bana.
    og1986
    Ajde sam zatraži ban kad te već admini trpe.


    Nego je li sada dozvoljeno reći nešto protiv novog trenera ovdje ili još ne?Kaktus Car
    Još uvijek nije.
  • diebalo77
    164
    Kako plaću
  • Li d1986
    75
    Aaaa neka se i nama vrati jednom..a Bruno treba potpisat da nam se oduzi za infarktne penale
  • Bruh
    901
    Već je počelo kmečanje a tek par minuta nakon hahahahha igrač se ne žali na čist penal al zato ovi da
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jedino pozitivno su tri boda i borbenost. Nije bila neka igra, ali su se borili do kraja i isprovocirali sreću. Sad pauza, prilika da se konsolidiramo i smirimo i posložomo. Srećom, neće nam previše igrača biti odsutno.
  • og1986
    2.9k
    I komentator kaže da nisu bili penali ? Smijeh
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.