• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    nema stranca do bosanca

    Kada je izletio igor, nisam se slagao tom odlukom

    Ali sam odmah rekao, Vaha!

    Nadam se da jakir moze okrenuti ovo
  • Mr Anderson
    5.7k

    Zadnja loža. Ovisi kolika je ruptura.
  • jedan u nizu
    6.5k
    Igraci su u teskom psihickom stanju.
    NIKAD, ali NIKAD se nije javnost ovako zanimala za Dinamo, za igrace, a pogotvo prijelazni rok. Dodajte tu AEK i nerede u Ateni, losiji start u sezoni i svima je moral kritican.
    Ocigledno Jakir nije napravio bogzna sta, prve dvije tekme su bile moralni boost, nakon toga se vidi isti sistem kao kod Biscana i taj boost nestaje.
    Prerano smo otpisali Biscana, prerano smo dignuli Jakira u nebesa pa mu sad zamjeramo svaku losu igru. Treba vremena.

    Igraci su u psihickom stanju takvom da nakon greske i primljenog gola padaju kao da nisu nikad nogomet igrali. Nakon pola sata su se sabrali i poceli malo pritiskati.
    Nadam se da ce u svlacionici sad malo sabrati misli i krenuti igrati kao Dinamo, a ne kao Ponikve.
  • Mali dioničar
    14.7k
    ušli smo dobro u utakmicuMr Anderson



    Ne znam što reći kad trener dvaput zaredom tako dobro uđe u utakmicu da mora mijenjati sustav igre,
  • Keyser Soze
    8.3k
    I s novim trenerom nam isti igrači igraju sve, di su te obećane prilike za ostale koji nisu igrali, zar je ovakav Boško toliko bolji od Maxa i Špikić od Kaneka?
  • NitkoBitan
    13k
    Zadnja loža. Ovisi kolika je ruptura.Mr Anderson

    Jel zna netko kolika je "pauza", odnosno od (minimalno) do (maksimalno).
  • cukobalin
    2
    Se meni učinilo ili su se Ristovski i Bulat zakačili oko Bulatovog fair playa?
  • Sbkbbb
    179
    Stopera nemamo, veza nam ne funkcionira, petković se šeta kao i inače, o emreliju više nemam šta reći, sramite se svi klošari što ste doveli klub do ovoga, od k...e peras i kockara šimića. Sramite se.
  • Logistika
    1.1k
    ma stoji. Ali smo u te 4 sad kad se zbroji bili dobri nekih 60ak minuta. Puno premalo.
  • Kaktus Car
    370
    Na beku Moharrami i Mika, na stoperu dečko koji godinu dana nije igrao, lijevo krilo igra 10ka, a na desnom Špikić. Mierez bi ovom osakaćenom rosteru došo ko budali šamar.Captain America

    Oba ta beka su igrala Ligu prvaka pod drugim trenerima. Nije Mihajličenko pred sebe gurnuo Baturinu na krilo. O Nespremnom Šutalu u prvih 11 da ne pričamo. Bernauer i Kaneko ničime što su do sada odigrali nisu zaslužili ovakav tretman.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Ak je pukla nema ga do proljeća
  • Bruh
    901
    Ak je trener kriv pucajte mi u koljena... veći debilizam od onog dodavanja šutala nisam već dugo vidio
  • runtothehills
    382
    Osijek sedma minuta
    Prag druga minuta
  • hardek
    1.5k
    Mislim da je cca mjesec dana, ako ima netko stručan nek ispravi. Ne vjerujem da je pukla, bar se nadam
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ocekujem jos 3 zamjene sad na poluvremenu a ukrajinca necu komentirat uopce, ovim potezom si je jos manje smanjio sanse da bude u prvih 11
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.