• Sunja86
    1k
    Mi igramo istu igru zadnje 2 3 godine sve se svodi na individualni kavalitetu pojedinaca x ovakih utakmica smo imali i pod Čačićem i Kopićem i Krznarom sada pod Bišćanom i Jakirović samo što je prije bilo više kvalitenih igrača ne može to prolaziti više da se nama igra temelji na Petkoviću koji se izvlači na 40metara i proigrava krila koja i kad probiju u šešnestercu nemaju kome ubaciti i dodati
    Sve je za ovo kriva Uprava koja nema nikakve vizije kakve igrače želimo,kakvog trenera za koji sustav igre?
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Budući da nisam protiv trenera pisao ni kad je Igor bio tu, neću ni sada, jer se vidi da riba ipak smrdi od glave. Ali me zanima i momentum igrača. Svaki dan su zajedno. Neki i više godina/sezona.

    Kako si međusobno ne kažu , " pa ljudi trgnimo se, imamo top ugovore, sve uvjete, nikad bolju podršku. Na treninge nam dolaze tisuće ljudi, guraju nas svaki dan. "

    Jer nije moguće da su promašene trenerske taktike toliko da se ovako jadno odigra. I ne krivim trenera. Ni Sergeja. Ni Igora. Jednostavno nije moguće. Nije i točka. Ni drugo poluvrijeme protiv AEK- a u Zagrebu, ni završnica uzvrata u Ateni, niti uzvrat u Pragu. NIJE JE*ENO MOGUĆE OVAKO ODIGRATI NA RAČUN NEKE LOŠE TAKTIKE I PRIPREME!!

    Dajte trgnite se malo i odigrajte to drugo poluvrijeme da se možete u oči pogledat iza utakmice.
  • Dinaminjo
    514
    Trener je doveden u 60 min, kakva strategoja i vizija?
  • Georg Koch
    3.7k
    Cak meni ovo nije do trenerovog ulaska u tekmu.
    U 6min 2 zicera smo fulali. Sta bi to trebo?
    I sve bi drugacije bilo
  • cron1ck
    1.6k
    Zamjena Spikic Menalo
  • The Undertaker
    4.1k
    Mi ne možemo fizički izdržati četvrtak-nedelja ritam i vidi se da smo spori i bez duela. To je osnovni problem. Ovo ostalo je posljedica lutanja. Srećom ide pauza da se malo skockamo, i fizički i psihički.
  • veselko tenžera
    1.4k
    Pokušavamo igrati presing, napadači istrče visoko, veza i obrana ostanu nisko. Linije razvučene 60 metara. Nismo mi odigrali poluvrijeme bez faula jer ga ne želimo napraviti nego zato što ih ne možemo uhvatiti.
    Ta igra Bulatu i Mišiću nikako ne odgovara. To je Jakirov minus.

    Plus mu je što je skužio da Petko neće ni mrtav u 16 pa je uveo Emrelija na desetku da ide u 16 kad se Petko izvuče. Ne znam zašto ne Drmić, Emreli ne donosi ništa.
  • runtothehills
    382
    istegnuce mjesec dana/mjesec i pol

    Ako je pukla 4/5 mj.
  • superhik
    10.4k
    uredio sam ti komentar. O događajima izvan terena se ne piše ovdje. A posebno ne za vrijeme utakmice.
  • bongo
    674


    Od tjedan-dva pa nadalje…
  • Captain America
    14k
    Oba ta beka su igrala Ligu prvaka pod drugim trenerima.Kaktus Car

    Znamo kako je Moha igrao Ligu prvaka. Ovog gotovo nitko nije ni gledao već smo se oslonili na Jovičevićevo hvaljenje istog. S razlogom ga Srna nije otkupio po ovakvim uvjetima.

    BaturinuKaktus Car

    Da je Marin na krilu bi kmečao zašto je on tamo.

    Bernauer i Kaneko ničime što su do sada odigrali nisu zaslužili ovakav tretman.Kaktus Car

    Baš bi volio da uđu, nek popušimo utakmicu, samo da prestane zazivanje njih dvojice kao da se radi o Bogoljubu i Ivanušecu, a ne likovima koje je eto Šimić otkrio u 25. godini.
  • Orc123
    5.2k
    Mojenja spikica za menala hebehehebhehehehhe ja cunse raniti
  • bbb medimurje
    2.9k
    Jel mi sad imamo jos prava na zamjenu?
  • IceMan
    1.5k
    Jednostavno je.

    Jakir treba javno reći - zbog čeg forsanje jednih a otpis drugih?

    Šimić treba javno reći- zbog čeg nema pojačanja? Ko tu kog bojkotira?


    Sve do onda su krivci.

    I da, kriv je Jakir zbog Šutalove debilane od proigravanja. Nakon Praga stopera bi mi igro čak i junior prije njega.

    I kaj sad nemamo više izmjena? Ili? Se poluvrijeme računa pod 3.prekid?
  • Orc123
    5.2k
    Mislim da da jer smo mijenjali u 1. Pol
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.