• Mozart4
    131
    Prvi kandidati za klupu Samir Toplak i Mario Cvitanovic za 3,2,1...
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Žao mi je čovjeka. Lik je čak i dobro pokušavao s onim odronom od ekipe...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Livaja ima preko milje godišnje, koliko točno ne znam. Pričao mi prije godinu dana jedan menadžer da je oko 1.2 milje.
  • Facke
    3.6k
    Koj mi to na kurac ide. Svaki put al bas svaki put kad blitvari zgubiju utakmicu su njima i medijama uvijek drugi krivi. Koj mi se gadiju. Pa ste im kriv koj su 5 zicera fulali. A boga ti dragoga.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Moniz otkaz
    Ferencina novi trener
  • austrijanac
    4k
    Ak Germanijak to pise, ne pouzdaj se

    Svaki put kad je bilo Germanijak doznaje za trenera ove godine, fulali su.

    Za Goricu nisu ni spomenuli sadasnjeg pa brisali clanke kasnije
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Ma Hajduk je čudo, perpetuum mobile, ne zarađuju godinama ništa od Europe, od transfera su u zadnjih 5 godina zaradili samo 2 milijuna više od NK Osijeka i svejedno ljudi iskrcaju za Žapera milijun eura, dat će njemu i Uremoviću plaću od otprilike pola milijuna eura, Livaja ima preko milijun eura plaće...

    Postoji taj neki mit u javnosti da Hajduk živi od ulaznica, prodaje suvenira, članarina ali to sam već 10 puta ovdje demantirao jer se lako može doći do financijskog izvješća koje kaže da Hajduk tu ne zarađuje bitno veće novce od Dinama.

    Hajduk je jedini klub uz PSG i City koji unatoč izostanku Europe nije prisiljen prodavati nego čak još dodatno ulaže novce u ekipu. Mislio sam da očekuju novce od transfera malog Vuškovića pa da zato mogu ulagati i nikoga ne prodavati ali nakon isteka transfernog roka u ligama petice vidim da ni njega nisu prisiljeni prodavati nego su jednostavno svakako puni ko brod.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Mihael Žaper sutra na predstavljanju u Hajduku. Pomozite mi, molim vas, jel ovo krađa kapetana rivala na dan utakmice istog tog rivala sa prvakom države? Jel ovo neka nova " korporacija" ? Jel ovo taj pošteni, pravedni i čisti Hajduk, koji proziva Dinamo za " krađe" trenera? Jel ovo, kako su ga oni neki dan nazvali, ti meni ja tebi? Jel ovo cesta ponosa? Ista cesta čiji "putnici " udaraju high- kickom u glavu igrače rivala i pri tome prolaze sa žutim kartonom? E pa sve izgubili vi dabogda, govna licemjerna !!
  • markoli
    1.7k
    Mislim da MaxTv nema svoju pretplatu koja bi bila neovisna o njihovom internetu. Npr. kao Eon TV (Telemach) gdje preko aplikacije gledaš. Navodno razvijaju tako nešto, ali još nema.
  • San Lorenzo
    15.5k

    Zaboravljaju da su 'ukrali' Nikoličiusa, zaboravljaju kako su lani skupa s Kalikom radili pritisak na Goricu da ovog puste u hajduk...smiješni ljudi koji na pravila i etičnost gledaju samo kad je netko drugi u pitanju.
  • Captain America
    17.7k
    Previše se zamarate s njima kraj svih problema koje mi imamo, a bez rješenja na vidiku.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    ili kao što je jučer netko napisao, ljudi koji zvižde svojim bivšim igračima, jer konkretno, nitko ne smije nigdje više zaigrati nogomet i zaraditi za kruh nakon njihovog kluba.
  • LovroZG
    1.3k
    Dajte ne pišite gluposti. Zviždali bi i vi Ercegu da ste mu dali nagradu navijača, a on mjesec dana kasnije odbio igrat za klub "iz djetinjstva u kojem može igrati do kraja karijere" i zahtijevao transfer zbog ponude Arapa.
  • Infinity
    16.4k
    Da li bi mi zvizdali Orsicu?
  • LovroZG
    1.3k
    Po tome šta mu se pisalo kad je otišo, nisam siguran da je odgovor na ovo pitanje negativan. A i on, kolko znam, nije odbio igrat za klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.