• Juznjak
    3.4k

    Sad nam je još jasnije zašto nismo doveli Uremovića. Laganih 500k godišnje više.
  • Kepec
    5.1k
    Već vidim Strahonjin komentar: "Ovdje igrač hajduka nema namjeru udariti protivnika nego loptu, zato je samo žuti"
    Cro Cop bi ga se posramio kako ga je potegnuo.
  • blackbully
    4.5k
    Uremović je dobio plaću od 500.000 kod tovara.deda

    Isti ugovor kao i Krovinović, iza Livaje dvoje najplaćenijih.
  • marcio amoroso
    34.1k
    Baš me zanima "reakcija" HNS-a.IceMan

    Šta kaže kurvetina Mirta? Ima li tako nešto “igdi na svitu”?
  • marcio amoroso
    34.1k
    Isti ugovor kao i Krovinović, iza Livaje dvoje najplaćenijih.blackbully

    Jel znaš općenito koliki su im ugovori dolje?
  • Facke
    2.8k
    Decki imam jedno pitanje. Mislil sam si uzeti onaj Max to go paket da mogu gledeti na miru HNLa bez iskanja streamova. El taj paket jos postoji? Nemrem ga nigde vise najti na stranice telekoma. Imaju pakete uz internet al to mi ne treba.
  • blackbully
    4.5k
    Jel znaš općenito koliki su im ugovori dolje?marcio amoroso

    Livaja 1.4 milijuna, L. Kalinić i Elez oko 350.000 €. Grgić je imao 8.000 € mjesečno kao i Kalik trenutno. Benrahou 10.000, Rokas i Melnjak 12.000 €.
    Samo ova krema im odskače sa plaćama, ostatak su manji ugovori.

    Mlakar je otišao preko noći na prvu ponudu za plaću Uremovića. I tako ostali bez prave špice/krila.
  • IceMan
    1.6k
    Mene samo zanima ko to sve plaća.?

    Pošto znamo da godinama prihoda od Europe nema.
  • immerwieder
    1.3k
    dočekali smo i amketu da li su oštećeni
  • deda
    29.8k
    Nema šanse da Melnjak igra za 140 keka. A isto tak nema šanse da ovi svi tamnoputi igraju za takve pare.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Kladionice su nakon prvog kiksa Hajduka izmijenile tečajeve na to tko će biti prvak Hrvatske. Prije početka prvenstva tečaj na Dinamo bio je 1.35, a na Hajduk 3.7. Do sinoćnjeg poraza bio je jednakih 1.90 na Dinamo i Hajduk, no onda se promijenio. Trenutni tečaj na Dinamo je 1.75, na Hajduk 2.30, a na Rijeku i Osijek 10.
  • Papastrumf
    10.9k

    Ovo nema veze s vezom.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Livaja 1.4 milijuna,blackbully

    Ni približno. Po onome što ja znam ima oko 700-800
  • blackbully
    4.5k
    Ni približno. Po onome što ja znam ima oko 700-800Imamo Dinamo

    Prošle godine je potpisao povećanje ugovora + postotak od dresova i cijelog shop asortimana sa njegovim brendom.
    Itekako ima toliki ugovor.

    118k € mjesečno.
  • Plavi-9
    464
    + zemlja koju mu Lukša prepisuje haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.