• Imamo Dinamo
    3.6k

    Ja sam baš nedavno pitao jednu osobu blisku njima i čuo sam nešto između 700-800.
    Kada je zadnji put produžio ugovor jel bi mogao pogledat netko tko ima pristup Cometu ako se to vidi?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Po ukupnoj cifri koje tovari daju na plaće ne vidim kako je moguće da Livaja ispod milju ubire.

    I da, ne znam tko sve ovo mora čuti, ali znam da puno ljudi ovdje mora - ti tovari koji planiraju godinu unaprijed i kojima se divi imaju drek sportsku politiku.

    3 godine pripreme za napad na titulu i oni u ovom trenu imaju najslabiji kadar od proljeća 2021. Bez krila, bez kreativnog veznjaka, bez rezervnog napadača, s jednim zadnjim veznim koji ima 19 godina i koji je tu prebačen silom prilika ( Žapera ne računam, a i da dođe taj godinu dana nije igrao zadnjeg veznog, nije nogomet igrao 4 mjeseca, a ni u punoj spremi nema tu kvalitetu) i ako Uremović nije taj nemaju ni posebnu kvalitetu na stoperima, nekad će odigrat toplo, a nekad hladno. Golman im je isto vrlo slab.

    Ova sezona se može doslovno rutinski odradit, ali stvarno treba samo malo gas dodat.
  • NORTE
    11.4k
    Oće dobit bar jednu bez gledatelja?

    "Nakon pogotka gostiju u 90+13 minuti prilikom slavlja gostujuće momčadi s zapadne tribine je prema klupi gostiju bačena staklena bočica koja je pogodila igrača gostiju s brojem 5 te mu napravila posjekotinu na glavi", stoji u službenom zapisniku utakmice.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Još jedna odlična vijest, ako dolazi Žaper znači da ne dolazi nitko ozbiljan
  • NORTE
    11.4k
    Bit će to lijep doček Žaperu na Pampasu uskoro.

    Što prije ih se postavi na (drugo, treće, četvrto) mjesto to će manji pritisak radit na suce.
    Imam neki filing da se više neće lagano prošetat do 3 boda u Osijeku i Rijeci kao zadnje vrijeme, dapače da će izgubiti tamo.
    Na nama je da ih u ova dva derbija do kraja godine smirimo na ugodnom minusu prije zimske pauze.
  • Georg Koch
    4.6k
    mislim i veca kazna.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    ljudi božji, hajduk je momčad koja možda može prebaciti 70% bodova u 36 kola.
    oni prvaci mogu postati samo ako se dinamo samouništi i odigra najlošiju sezonu od kad je lige 10.
    ja tu ne vidim potencijal koji je imala rijeka 2016/17 gdje su bili stroj i osvojili preko 80% bodova.
    gdje je i dinamo odigrao jako dobru sezonu...da se razumijemo, teško se bilo što može može reći o učinku 86/108 bodova! realno, to ću potpisati pred svaku sezonu....

    čak i u valu najveće euforije i redanja pobjeda, imali su par utakmica koje su dobili u zadnjim minutama i pobjedu izvukli na mišiće/sreću.

    dinamo im je doslovno poklonio pobjedu, rijeku su dobili golom iz flipera nakon prekida pred kraj utakmice, varaždin golom u 87. minuti...

    realno...ovdje su bez beda mogli izgubiti više bodova, al su se mars/jupiter/venera/merkur i mjesec posložili kako treba i jebiga... 3 boda su morali izgubiti, jer ono što je dinamo napravio u derbiju se događa jednom u 100 utakmica. da dinamo nije napravio epski fail i pokrenuo lavinu teško objašnjivih poteza u toj utakmici, bili bi na 12 bodova od 18 mogućih, što je cca i njihova realnost za HNL...
  • Common Sense
    798
    Nije Hajduk ni približno tako slab kakvim ga neki prikazuju. Imaju solidnu momčad koja je dovoljno jaka da može dominirati protiv bilo koje druge momčadi u ligi (osim Dinama), najboljeg igrača lige, dovoljno vizije i prodornosti prema naprijed (Benrahou, Pukštas, Melnjak), iskusnog trenera.

    Napravili su kvalitetnu selekciju i doselekciju igrača (što Dinamo nije).

    I što je najbitnije, Dinamo će biti u hendikepu zbog euro utakmica, gubit će se vrijeme i energija na ta putovanja. Njima je dovoljno 14-15 igrača za iznijet čitavu sezonu.
  • Boycie
    1.1k


    Ono kaj je najsmješnije, da je Lorenco Šimić bio treći najplaćeniji sa 68k mjesečno. Krova ima 44k + stan.

    Livaja 118k + zemlja + % dresova... već sam to napisao u nekoj temi...
  • Krizy
    43.2k
    Istra na službenom profilu
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Nije Hajduk ni približno tako slab kakvim ga neki prikazuju.Common Sense

    Što znači slab?
    Rudeš je slab...

    Hajduk ima drugu momčad po kvaliteti u HNL-u.
    Dinamo se rasprodajom svega i svačega spustio kvalitetom, ali još uvijek ima bolju momčad....

    Realno, ove sezone im je overachievement ta pobjeda protiv dinama... ostalo je sve sfera manje-više očekivanog.
  • blue heart 72
    1.7k
    i ja sam čuo za Livaju iste cifre, kao i za Lovru i Eleza što si napisao. Za ostale ne znam
  • Nino Bule
    13.7k
    Ne treba se opustat, nismo mi neko cudo i bit ce grcevita borba, jedino je za nadat se da smo uboli sa jakirom i da digne razinu nekim igracima iz drugog plana (bulat, špika, bosko, mozda mali rukavina) i da na taj nacin profitiramo i vratimo malo izgubljenu razinu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.