• DrawTube
    4.9k
    Danas bi prioritet skupine uz glasnu podršku našim bio u što boljem stanju ostaviti kavez na Pampasu, pokazati da smo gospoda. Bez obzira na pobjedu ili poraz, ostaviti ga kakav je i bio. Da se demantiraju ove šizofrenije Osječana
  • bluepower86
    953


    Ajde vise prestanite s glupostima,stalno nekaj grupa i klub moraju.Bude kak bude.Lp
  • DrawTube
    4.9k
    Što si se digao na zadnje noge , samo kažem. Nema bolje stvari od tog da ih se nadglasa pa se ostavi netaknut sektor , da se nastavi pokazivati primjer
  • deda
    32.7k
    Sretan put svima!
  • blue heart 72
    1.7k
    Opet je na redu jedna od onih tekmi, gdje me ne zanima dojam nego samo tri boda. Nešto je puno takvih tekmi u zadnje vrijeme :lol:
  • jedan u nizu
    8.3k
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/293353

    prorocanstvo se nastavlja
    Osijek - Dinamo 1:5
    Baturina
    Petković
    Ristovski
    Petković
    Mierez
    Marin
  • Eduardo
    20.3k
    Večeras igramo u Osijeku kod jedine do sada neporažene momčadi u HNL-u, no za sada je ovo kolo gostiju. U tri dosadašnje tekme ovog kola domaćini su poraženi u sve tri, a uz to nisu postigli ni pogodak. Čisto jedna pozitivna sekvenca ovog kola za pozitivniji pogled prema večeras.

    Što se tiče same momčadi, nadam se da će to kroz cijelu tekmu energetski izgledati kao na razini utakmice protiv Rijeke, a onda je to vjerujem dovoljno za pobjedu. Volio bih vidjeti Ristovskog na jednom, a Ukrajičenka na drugom beku uz stoperski par Šutalo - Perić. Iz nekog razloga žarko želim da beka igra klasični bek, a stopera klasični stoper. Uz Mišića bih u vezi htio Ljubu, prvenstveno zbog energije koju unosi, a opet bez Bulata u igri prekidi su nam smiješni. Također, Ljubo za ono vrijeme što je igrao u vezi pokazao je da se odlično razumije s Petkom i da jako dobro razumije i način i tajming njegovih proigravanja kroz šumu igrača nakon kojih dolazimo u čiste šanse. Ili pokušati s Baturinom lijevo, Bulat u sredini i Špika desno uz Brunu u špici.

    Kako god, očekujem sjajnu utakmicu prvenstveno jer je Osijek po svemu prikazanom do sada na domaćem terenu ipak nešto drugačija ekipa nego na gostovanjima. Pampas će po prvi put ugostiti jednu pravu navijačku skupinu, a nadam se i upisati prvi domaći poraz. Zanimljiva večer nas čeka.
  • Boycie
    1.1k
    Jedino kaj je sigurno, da bumo grmili večeras na Pampasu. Nadam se bez uništenih stolica i što više ekipe u majicama 'sjever uz odsutne' (prodaja će biti i danas ispred tribine). Vidimo se na stadionu... Sretan put svima.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Sretno svima na gostovanju, uzivajte
  • Blueshadow86
    1.7k
    Ne znam za vas, ali ja imam baš neki dobar osjećaj za večeras. Ajmo Dinamo! :strong:
  • Majki2111
    3.2k
    Opera-Snimka-2023-09-03-143444-www-bijelo-plavi-com.png

    Dragi momci,

    Ovo je vama možda jedna od jakih utakmica koje ćete odigrati u karijeri i tako gledate na nju.

    Moj zadatak je dokazati vam da ste apsolutno u krivu.

    Ovo nije bilo kakva utakmica, ovo je utakmica u kojoj trebate pokazati tko ste i kakav karakter imate, ovo je utakmica u kojoj trebate pokazati da ste tu, utakmica u kojoj je došlo vrijeme da zaradite poštovanje konkurencije i svih pratitelja nogometa u Hrvatskoj.

    Ovo je utakmica u kojoj ćete pokazati tko i što je ovosezonski Osijek, utakmica o kojoj ovisi vaša i naša sezona.

    Gledate li izjave hajdukovaca, novinara vezanih uz klub i čak ponekih osoba iz kluba. Od početka sezone govore samo +3, +4, +8, gledaju samo Dinamo kao konkurenciju. Za njih drugi klubovi ne postoje, žele da ovo bude Liga 2, zar ne vidite to?

    E, ja želim da se nakon ove utakmice useru u gaće i kažu da imaju +1, ispred momčadi koji toliko dugo ignoriraju. I neka se useru od samog dolaska na ovaj stadion, neka pomiću datum odgođene utakmice koliko god hoće, kad vide što smo napravili tom Dinamu, kojeg jedinog gledaju u toj njihovoj imaginarnoj Ligi 2.

    Koja je alternativa? Izgubiti i pokazati im da su u pravu? Je li zbog toga igrate nogomet? Da budete mnogima nebitna stavka u ovoj ligi? Svima vezanim uz spomenuta dva kluba bitni jedino kad igrate protiv nekoga od njih? Nemojte me zajebavati, i vi želite biti tu, a znam da to ovaj Osijek može.

    Kako će se svi osjećati kraj krene huk s tribina 13000 ljudi. Od kojih bi velika većina dala posljednju kap krvi da može odjenuti dres koji vi imate na sebi, koji bi u ovoj utakmici bili spremni poginuti za boje Osijeka. I još veliki broj njih pred ekranima u cijelom svijetu. Svi bi dali puno toga za ono što vi radite profesionalno, od čega živite. Imate najljepši posao na svijetu, ali on nekad ipak donosi neke obaveze.

    Vaša obaveza je da orete taj teren, da zadržite fokus i da kad vidite protivnike im poručite “ne znate gdje ste došli, ali nakon ovoga ćete znati”. Priuštite im večer koju će pamtiti. Ali ne po slavlju nego po dozi koju su dobili u svojoj mreži i po protivniku koji im je pokazao da je dosta bilo podcjenjivanja i guranja u drugi plan. Protivniku koji ove sezone zna što želi, protivniku čiji igrači s ponosom, ali i odgovornošću nose ovaj dres.

    Jer za Osijek se ne navija zbog rezultata, zbog trofeja ili zbog slave. Onaj tko navija za ovaj klub spreman je za cijeli koloplet emocija. Da, želimo trofeje, sanjamo trofeje i zašto baš ne biste vi bili ta generacija koja će ga napokon donijeti. Zašto ne bi baš vi bili oni o kojima će ponosni Slavonci pričati i za 50 godina, imate priliku ove sezone kreirati povijest, a to kreće s ovom utakmicom. Utakmicom kakve je najljepše igrati.

    Za Osijek se navija s ponosom, više smo puta ranjeni, a svaki put smo se ustajali. Igrači su dolazili, neki su postali legende, neki su zaboravljeni. Mi smo tu, a ove sezone trajno uz nas možete ostati i vi. Samo trebate svoj posao odraditi sa onakvim srcem kakvo kuca na tribina, među divnim, velikodušnim, ponosnim ljudima koji će vas svojom pjesmom ponijeti po ta tri boda.

    Dinamo je na koljenima ljudi, možda im je kiks Hajduka podigao elan, ali oni će se usrati čim izađu na ovaj teren jer znaju da su nikad gori i znaju da je ovo utakmica koju u ligi ne smiju izgubiti. Zapravo, njima ne igra ništa osim pobjede, a na vama je da im brzo dokažete kako su se u krivu crkvu došli moliti. Da im pokažete kako su odabrali krivi dan za doći na ovaj stadion spašavati sezonu. Da im pokažete da su ništa. Možda imaju veliko ime, možda igraju za klub prepun trofeje, možda brane titulu prvaka, ali ove sezone se krenulo igrati od nule i oni su trenutno ništa.

    Zato vjerujem da ovdje danas sjedi grupa ljudi koja će svim gore spomenutim ljudima donijeti ono što žele i grupa ljudi koja će sebi donijeti poštovanje. Idemo na -1 i neka cijela država napokon shvati s kim imaju posla.

    Momci, (polagano otvaranje vrata svlačionice), mislim da je danas netko najebao!
    3vilP
  • Rex Ramae
    2.8k
    Majki, spremaj se čovječe da te Deda i Marcio ne čekaju, pusti tuđe forume. :lol:
  • boem
    309
    Koliko je ulaznica za naš sektor bilo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.