• IceMan
    1.6k
    Ja bi totalno sve iznenadio s dvojcom napadača i promjenom formacije. I dao priliku Francuzu jer jbg trenutno su svi u rasulu otraga.

    Znači 3-4-1-2
    Neva
    Rile Bernauer Bogdan
    Spikic Bulat Misic Ljubo
    Baturina
    Drmic Petkovic


    Pa kud puklo da puklo. Bogdan mi je ionak vise za otraga nego za napred.


    Moras nes mjenjat i dat svjezoj krvi priliku ili ne vidim razlog zasto smo Igora smjenili.
  • PlavacZRima
    280
    Po meni u teoriji jako dobra ideja i postava,problem je kaj Jakir ne preferira postave s 3 iza a i mi kao klub nismo najbolje izgledali kad smo tak igrali
  • Dinaminjo
    577
    Bogdan ae bolesno dobro ubacuje naprijed.
    Uz uigranost momcadi i malo vise smirenosti mogao bi isporuciti finu porciju.
  • marcio amoroso
    33.2k
    Ako naši igrači sutra ne izađu sa nožem u zubima
    nakon svega ovoga nek se jebu svi.
  • miro
    3.3k
    Ma ne možemo to sutra igrat ljudi šta vam je, pa primili bi 3 gola minimalno. Myha da igra stopera, a Bernauer osigurač?! Pa Mierez bi ih obojicu unio u gol
  • Mr Anderson
    5.7k
    Ak igramo s dvije špice onda je logičnije da uz Brunu bude Emreli.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Ništa nama ova pobjeda Istre ne znači ako sutra ne dobijemo, ajmo na glavu svi!!!
  • IceMan
    1.6k
    Ja iskreno ne sumnjam sutra u pobjedu. Uvijek smo nakon debakla u Europi poharali HNL sljedeću tekmu, il obrnuto.

    Ali ako stvarno sutra odu odigrati ko picke onda stvarno….
  • Mlađi referent
    11.1k
    13 dana pauze ide nakon ovog, očekujem da sutra ostave sve kaj imaju na terenu, želim pobjedu i to pobjedu koja će svima poslat poruku kako stoje stvari.
  • IceMan
    1.6k
    Mislim da u zadnjih 15 godina igraci nikad vecu podrsku nisu imali nego sad. Mozda sam u krivu ali takav imam dojam.

    Pa dajte onda, budite mangupi i vitezovi sutra! Za nas!
  • NitkoBitan
    13k
    Ajde sutra na glavu pa ce bit skoro 2 tjedna za oporavak! Takoder ih treba i na tribinama izdominirat, vi na sektorima do naseg ne budite sramezljivi.

    A i vidim da nesto da kmeci Osijekov trener kako stavljamo pritisak na Miereza, vec se traze alibiji haha.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Uf kako bi nam sutra 3 boda dobro dosla i jos smo na 2 tekme manje
  • Dinaminjo
    577


    Nakon ove si 1 tekma manje od Hajduka..

    Biscan je realno odradio odlican posao podigavsi ekipu za utakmicu u Ateni u uzasnim okolnostima.
    Sada je red na Jakira..
  • dzg717
    960


    Podigao je ali realno imao i srece za sve ono kaj je Livi povadio.
  • Kepec
    5.1k
    Pobjedit u Osijeku danas i zaokružiti ovaj vikend.
    Put prema vraćanju na vrh neka krene, već je 9.mjesec a mi još nismo prvi. Ne znam kak bu to neka ekipa izdržala..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.