• über alles
    1.5k
    ahahahahhahah
  • Rex Ramae
    2.7k
    A gol mi se čini ofsajdčina i okom vidljiva.Zambatine škude

    Volio bih da se ispostavi da je bilo zaleđe. :heart:
  • Zambatine škude
    2.3k
    Volio bih da se ispostavi da je bilo zaleđe. :heart:Rex Ramae

    Ma kakvi. Puno više će se gristi ako se nemaju uloviti za to da su oštećeni.
  • Endeavour
    500

    Ma krivo dosuđen aut 5 minuta prije gola… Da su imali loptu zabili bi sigurno gol…:lol:
  • NORTE
    9.9k
    Spominju da je bio neki faul prije gola Istre.Mr Anderson
    Faul = čisto izbijena lopta.

    Uzmite u obzir da oni tek moraju odigrat odgođenu u Osijeku koja im može još malo pokvarit atmosferu.
    Nakon derbija na Poljudu idu u Rijeku.

    Istra je svima ostalima u ligi (onim malima) pokazala put.
    Idu u Veliku Goricu pa im dolazi Lokomotiva.

  • Rex Ramae
    2.7k
    Čisti crveni im je oprošten, Šarlija drži Ercega i zna gdje je i udara ga po glavi , plus sudačka nadoknada od 10 minuta (-4 minute za faul na Ercegu) i još neke sitnice gdje je išao na njihovu stranu, samo zbog toga. Da je sve bilo regularno, složio bih se s tobom.
  • IceMan
    1.6k
    Ali 14 minuta nadoknade za 6 regularnih.

    Ma gonite se svi skupa u 3 pm…
  • Sajla
    4.3k
    Ovo glupo zvuči na prvu, ali ovo se vrlo lako može protumačiti kao opasna igra Ercega. Ne smiješ ići glavom tako niskoZambatine škude

    Erceg je izgubio ravnotežu ovdje i padao je, nije se namjerno spustio. Nije bilo namjere kod Šarlije, ali za ovo mislim da ne može ostati na terenu. Crveni k'o kuća.
    Zamislimo na trenutak da netko ovako pokupi Livaju punom nogom u glavu i dobije žuti. To bi bio kraj prvenstva, rat, barikade..
  • Zambatine škude
    2.3k
    Erceg je izgubio ravnotežu ovdje i padao je, nije se namjerno spustio. Nije bilo namjere kod Šarlije, ali za ovo mislim da ne može ostati na terenu. Crveni k'o kuća.Sajla

    Evo jedan ugledni sudac me odmah demantirao i veli čisti crveni. Kažem, jako čudna situacija, namjere nema, ovaj dosta nisko. Ispalo nebitno za tekmu na kraju.
  • Rex Ramae
    2.7k
    Ispalo nebitno za tekmu na kraju.Zambatine škude

    Ispalo je veoma bitno, da su dobili crveni vjerojatno bi se povukli tj. ne bi išli all in i završilo bi neriješeno.
  • Zambatine škude
    2.3k
    da su dobili crveni vjerojatno bi se povukliRex Ramae

    Nema šanse, njima je ovdje "svejedno" jel nula ili bod.
  • NORTE
    9.9k
    njima je ovdje "svejedno" jel nula ili bod.Zambatine škude
    O varaš se, poraz je poraz, posebno kad je doma pred "toliko svita", od neke male raspadnute Istre.
    Naravno da se ne bi povukli, ali neriješeno s crvenim bi nekako pregrmili jer bi kmečali o sudačkoj zavjeri pa nastavili priču o nepobjedivosti...
  • Captain America
    15.6k
    Sad tek vidim, kakve divne vijesti :love:

    Molim kolegu @jedan u nizu brojeve za ovotjedni Eurojackpot.
  • Zambatine škude
    2.3k
    Naravno da je poraz poraz i da nije svejedno kakoispadne. Govorimo o tome bi li u toj situaciji (crveni i par minuta do kraja) nasrnuli naprijed. Bi, ko i mi da nam se to dogodilo protiv Gorice. Igrač manjka se ne mora ni manifestirati u pet minuta igre.

    Nebitno, važno da su oni suknuli.
  • NORTE
    9.9k
    Hajduk-Istra 2.9.2023.
    24.893 gledatelja

    Još je jako puno turista dolje, vidjet ćemo posjetu protiv Lokomotive 23.9.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.