• Nolifer
    7.1k
    Zato bi naslov bio još sladji. U miru i tišini nek se naši zbroje. Tekmu po tekmu i sa srcem svi kao jedan po tu titulu!
  • IceMan
    1.6k


    Sve jasno. Nama samo treba pobjeda sutra.
  • Plavi-9
    464
    Hajduk je djelovao jako ispuhano i bezidejno. Sve je u našim rukama ajmo Dinamo!
  • dzis
    656
    Ono što je Brunin promašeni penal napravio nama, to bi mogao ovaj gol u 101. napraviti njima.
    Sad mi je i žao što dolazi stanka jer će ih ovo uzdrmati
  • Nino Bule
    12.2k
    Gledam ovaj gif šarlijinog starta i ne razumijem sta sam je mislio je li crveni, ovo je jedan od grubljih startova u hnlu u zadnjih 5-10 godina
  • Mr Anderson
    6.1k
    Jednostavno moramo dobiti sutra. Kako god.
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Sad idu medijski naslovi ''Hajduku protiv Istre poništena dva gola zbog zaleđa, procijenite sami je li sudac bio u pravu'' i ''VAR se kod gola Istre nije uključio zbog mogućeg prekršaja nad igračem Hajduka, dva gola Hajduku poništili suci''.
  • dzis
    656
    Ništa nam neće značiti ako ne dobijemo sutra. Na Jakiru je da motivira ekipu nakon ovoga još dodatno, ovo je bas što nam je trebalo.
  • Jaro
    6.2k
    ma nek idu. Koga boli k za medije? Pa vec je treca sezona takvih naslova i tekstova. Ne osvajaju mediji bodove i titule.
  • Zambatine škude
    2.3k
    Naravno tovari kmeče dy ih je sudac zeznuo, ovi drugi da je tovarima oprošten čisti crveni.Mr Anderson

    Istra puno bolja drugo poluvrijeme i trebala je dati dva gola da ima imalo mozga naprijed.

    A gol mi se čini ofsajdčina i okom vidljiva. Teren je taman prerezan, ali se Erceg vraća po loptu. Jedino ako ga onaj bek gore nekom čudnom kretnjom nije ostavio on, ali ne vjerujem.

    Sad je problem to što režiser nije prikazao tu situaciju koja je provjerena na VAR-u (kaže izvor, jelte). I ne mogu ju nigdje objaviti jer nemaju prava. Mooožda se dogovore s Tportalom.

    Svakako bih volio jer nije ključno u ovoj fazi jesu li uzeli bod ili nula, samo da se vidi.
  • Mr Anderson
    6.1k
    Spominju da je bio neki faul prije gola Istre.
  • Nino Bule
    12.2k

    Znali su dat te var snimke hrtu koji je isto vlasnik prava pa na stadionu objave, nadajmo se da ce tako i ovaj put biti
  • Zambatine škude
    2.3k
    Gledam ovaj gif šarlijinog starta i ne razumijem sta sam je mislio je li crveni, ovo je jedan od grubljih startova u hnlu u zadnjih 5-10 godinaNino Bule

    Ovo glupo zvuči na prvu, ali ovo se vrlo lako može protumačiti kao opasna igra Ercega. Ne smiješ ići glavom tako nisko i to se puno puta sudilo kao kontrafaul.

    Jako čudna situacija, posebno jer je tako grdo izgledalo i jer je ovaj završio nokautiran. Iskreno, ni sam ne znam što bih ovdje sudio.
  • Zambatine škude
    2.3k
    Spominju da je bio neki faul prije gola Istre.Mr Anderson

    Ma to ništa, start čist ko suza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.