• Nevo7
    780
    Prvo, ala gušta.
    Drugo, smijurija od suđenja, za pokušaj ubojstva jedva žuti dobio, sudačka nadoknada dok Tovari gol ne zabe. Srećom, pali su od vlastitog metka. Njihovo oružje, beskonačna sudačka nadoknada je bila kobna.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Ajmo bijeli aleeee ajmo bijeli aleeeee...
  • Ivdzo11
    4.2k
    :party: :party: zivili decki
  • Nino Bule
    13.8k
    Da je hajduk zabio u 110. minuti kraj bi bio suđen prije izvođenja centra a ne da bi se jos 4 minute igralo, dakle svo lezanje ercega se nadoknadilo i dodao jos malo da se nađe
  • markoli
    1.7k
    Lijepo za kraj dana. Obila im se nadoknada o glavu.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ovo je nemoguće šta se radi i kako ih se gura dragi moji. Nemoguće. Razumijem pomalo i suce jer su ovi dolje bolesni, ali je ovo jednostavno dno dna.

    Sad ste još jednom vidjeli protiv koga se borimo. Uvjeren sam da je ekipa sa zone na stadionu, ali nagovarajte susjede, rodbinu i prijatelje da dođu i da osvojimo tu titulu pored ovih jadnika. Mi možemo biti najveće pojačanje. Veće od svih Guntera, Agoumea i Pohjanpala!!
  • OsamŠest
    3.5k
    Erceg u nokautu, a svi fuckaju i dok je na podu bio i dok je izlazio sav smusen.. Bruka od kluba i grada..
  • Eduardo
    20.3k
    Ima li na ovom svijetu ljepšeg zvuka od tišine Poljuda?
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Erceg odigrao strasnu utakmicu,daleko najbolji igrac na terenu.
  • IceMan
    2.1k
    Povratak u realnost :grin:


    Ajmo sutra dobit Osijek i oprostena vam Sparta!
  • NORTE
    11.5k
    Hajduk liči na Napoli prošle sezone. Svi su mislili da će netko drugi osvojiti.
    Ali oni mljeli lagano iz tjedna u tjedan i polako skupljali bodove.

    I jednim i drugima sve se poklopilo.
    og1986
    Dajte čovjeku bar neki minimalni ban za ovo, zaslužio je!
    Ovo je totalno van duha zone šta neki izvode ovdje.
  • Nevo7
    780
    Nadam se Hujberu u Dinamu
  • NitkoBitan
    17.7k
    Ajmo sutra dobit Osijek i oprostena vam Sparta!IceMan

    Osijek na stranu. Sumnjam da bi dobili povoljan zdrijeb kao sto smo ga dobili u KL. Financije su tu negdje ali mozemo bolje nabit koeficijent i proljece je skoro zagarantirano. Zahvaljivat cemo mi Sparti na kraju.
  • San Lorenzo
    16k
    Osijek je cijelo vrijeme bio top prioritet, sad je još i veći...ajmo si malo boje u lice vratiti nakon ovih tužnih mjesec i pol dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.