• marcio amoroso
    36.4k
    Da ih nema trebalo bi ih izmisliti.
    Imaš dva od tri najplaćenija napadača lige i jednog koji je u jednoj utakmici koju je dobio na mjestu napadača odigrao za desetku i ti dovodiš četvrtog napadača. Da dovodiš neku klasu koja je dokazano bolja od ove trojice ok, ali ne, ti dovodiš čovjeka koji igra u jadnom Osijeku i koji ima mrvu bolju statistiku od tvog petog napadača kojeg si poslao u Lokomotivu na posudbu.


    Tog napadača iz Osijeka si spreman platiti 5 milijuna eura i dati mu naravno dobar ugovor dok ti je za Tina Jedvaja koji je za naše stopere u sadašnjem stanju Ramos i Van Dijk u jednom bilo puno dati jedan miljun.
  • emilperska
    5.5k
    Sumnjam da ce Roko doc niti da je to ikakva opcija.
    Noa i tajnica su trenutno u skoro maksimalnoj nemilosti Vox populija (velim tajnica jer bez njenog potpisa mali nece doc buduci da sumnjam da ova dva HDZ fikusa rade vikendom) tak da nece ulazit u egzibicije s malim pogotovo jer je malom bolje bit druga spica Salzburga nego druga spica Dinama. Prva nece bit..
  • Bruh
    954
    Ma ja mislim da se namjerno rade ovakvi nekakvi transferi... kako drukčije objasnit odlazak svih dolazak nikoga. Izgubljena ova sezona će samo ovim kmetovima Mamića služit kao poluga dokazivanja "nesposobnosti" druge strane.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Plavi agent repostao svoj post di je stavio da ce Petko potpisati
    Daj Boze da je u pravu
  • Mihaljević
    9.8k
    Gledam malo statistiku od Sose, pa nije loše za prvu godinu u serie A.Maki17
    Da je naprimjer Sosa Hrvat, i da je odigrao dobre 2 sezone u Istri (Kao Sosa u Urugvajskoj) i da se nije snašao u Bologni , vjerovatno bi ga svi objeručke htjeli u Dinamu... Kao Roga , Pjacu i Ćorića nekoć nakon prve loše sezone u talijanskog ligi.
  • peša
    74
    Nitko ne misli da Roko nije igračina i da ne bi bio pojačanje ali je problem što bi bil pod povećalom i svaki manji kiks ili lose odigrana utakmica bi bila popraćena kritikama i pljuvanjem i juniora i seniora Šimića.
  • gledatelj
    552
    Nedavno smo imali bracu u klubu. Sad ćemo imati tatu i sina.
  • boem
    309
    Mala razlika - tata i sin zasad nisu osuđeni za krađu milijuna iz kluba...
  • Nevo7
    780
    Da smo malo podebljali ponudu za Miereza, mogli bi imati mlađeg, potentnijeg i našeg Frigana, koji je zbog bratove situacije forsirao transfer u Dinamu, ali Mišković ide za lovom a ne za sentimentom i željama svog igrača.
    S druge strane, Stojkovića i Kačavendu nije doveo Šimić nego Željezna Lady. Baš zbog kumstva između sina i Kače nije bilo forsiranja od strane Šimića, kao niti rodbinske povezanosti sa Medićem (Ajax), tako da ne vjerujem da će Šimić ikako sudjelovati u dovođenju sina u Dinamo (to je za mene trenutno nemoguća misija, izborio se za prvu momčad i stari mu je u klubu).
  • IstokKa96
    677
    Nisam siguran, ali mi se čini da smo zazivali Roka jos prije prelaska u RB...smeta li nam potencijalni dolazak sada jer je sin, lošiji igrac nego prije prelaska u RB ili nam smeta tek onako da se moze 'srati' po njemu?
  • Orc123
    8k
    Ma Roko je 2. Napadac u Salzburgu trenutno i sigurno nece doci u Dinamo da bi bio 2. Napadac, nit ce ga Salzburg pustiti....Nicota pise bedastoce ko i inace.
  • Olmic
    3.6k
    imas marica u podcastu kaj kaze da je sve dogovoreno samo fali potpis i da ne smije govorit neke stvari, ali sve on zna
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    od mene opet lajk jer si u pravu, svi koji tvrde suprotno veze nemaju
  • Crni86
    3.7k
    Da je klub normalan i da uprava normalno funkcionira , samom potvrde uorave transfera Roka u Dinamo skinuo bi se teret sa Daria jer opet trebao si i 2 glasa uz njegov. Ali kod nas takva situacija nije i dolazak Roka bi se popratio kao pravi skandal di smo dosli opet u doba gdje se Dinamo koristi za privatne poslove tako da sam veliki protivnik trenutno za dolazak Roka kako se nebi digla jos veca hajka i spustila atmosfera dodatno.
  • Sunja86
    1.2k
    @Papastrumf da li je igdje odradio transfer u Ligu petice taj koji bi i Mišića poslao na klupu i imamo li ikakve sanse za njegov dolazak?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions