• Georg Koch
    4.6k
    Da smisljas 3 godine scenarije gluposti, ne bi uspio ovoliko ih napraviti u 3 mjeseca.
    Strasno
  • Olmic
    3.6k
    Tek treba nas vrli sportski direktor uvjerit tatu od simica da je to pravi korak
  • boem
    309
    Meni ovo s tim Sosom itd. sad liči na najobičnije kontaktiranje menadžera okolo s pitanjem imaju li kojeg igrača za transfer, bez ikakvog plana i ideje.

    Bernauer i Kaneko će, čini mi se, ostati bez prilike, malo će se kroz medije gurnuti priča da se već i na treninzima vidi da nisu dovoljno kvalitetni, samo da to iskoriste kao argument protiv Šimića.
  • Orc123
    7.9k
    Nema sanse da Roko dodje i bude 2. Opcija. Salzburg ga sigurno nece slat u klub gdje bude 2. Opcija, a prodat ga ne zele tako da....to je mala vjerojatnost.
  • marcio amoroso
    36.4k
    To je obrnuta psihologija sto kaže jedan prijatelj.
    Pustiš Roka u javnost i onda ljudi budu sretni sa Mierezom.
  • NitkoBitan
    17.2k
    Nema sanse da Roko dodje i bude 2. Opcija. Salzburg ga sigurno nece slat u klub gdje bude 2. Opcija, a prodat ga ne zele tako da....to je mala vjerojatnost.Orc123

    @Orc123 jesi za njegov dolazak u Dinamo ili protiv?
  • Armagedon13
    959
    Evo malo Kirila
  • vjeko1701
    8.1k
    Roko jos ima neku sansu izrasti u igraca, Mierez nema.
  • Mihaljević
    9.8k
    Osijek na službene stranice kluba najavio utakmicu sa Mierezom... Nema od Miereza ništa , a kakva je situacija ne bi ni on bio loš.
  • Orc123
    7.9k

    Da se mene pita odlicna 2. Opcija ali veliki teret mu je otac...bio bi na piku bas svima...samo velim kupit ga nemremo...
    A i to kaj Nicota pise je onak, nema on pojma...
  • boem
    309
    Inače, došla je do mene neka priča iz Osijeka da ćemo dovesti Miereza za određenu cifru + 2 igrača, tako se tamo priča po gradu. E sad, vidjet ćemo vjerojatno u ponedjeljak je li to istina ili nije.
  • Georg Koch
    4.6k
    kad nam ga tovari uzmu hahahaha majko sveta pa sta je ovo :D
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Roko igra standardno sad u Salzburgu, mislim da su to medijska izmišljanja samo.
  • peša
    74
    Ako su Paok i Oly se ukljucili za Despodova, mislim da Dinamo nema financijsku moć porediti se s njima, nažalost.
  • Maki17
    217
    Gledam malo statistiku od Sose, pa nije loše za prvu godinu u serie A. Mladi stoper došao iz Urugvaja. Da je ekstra talent onda ga ne bi ni puštali kod nas. Ne vjerujem da je takav panj kako ga se želi prikazati. Hajduk je želio nekog igrača i novine objavljuju kako Hajduk dovodi igrača od 3 milje, pa i ovaj vrijedi 3 milja a mi ga odmah pljujemo. A Roka bi želio vidjeti više nego Miereza. Normalno sad nekima ni Roko ne valja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions