• Rex Ramae
    2.8k
    Zar nisu njih trojica na klasičnim posudbama? :chin:
  • Orc123
    7.9k

    Ovo sto je sad u Juniorima osim Cvetka meni nista vrijedno spomena...Zivkovic, Katinic i Gurlica su nasi igraci. Dobro da su na posudbama! Ne treba preskakati stepenice, vidjeli smo po primjeru Sutala.
  • Jaro
    7.3k
    Ne znam od kud tolko povjerenje u Jakirove pickove. Ovu ekipu u Rijwci - on je samo rekao moze ili cak ni to. A real o Zrinjski i Rijeka nemaju iste zahtjeve ko Dinamo. Nazalost , u Dinamu ne postoji profi osoba iki tim koji ce slagati momcad, trener moze samo reci koji tip igraca mu treba i eventualno prije potpisa reci ima li kaj za ili protiv, ali da ti trener birw monkretna imena, a znamo vijek trenera u HNLu, nema bas nikakvog smisla...
  • peša
    74
    Pa jesu posudbe ali čisto sumnjam da ih možeš povući kad ti se hoće bez ikakve naknade
  • jp23
    2.6k
    Ako je stvarno toliko potreban stoper, ima čovjek koji je još u Zagrebu, friško istekli ugovor.
    Em je pouzdan i bolji stoper od svih naših stopera trenutnih, em može ubrzati prilagodbu Bernauera i pomoći sa ostalim aspektima njegove obrambene igre.

    Ako smo zaista u takvoj panici, onda ne vidim druge opcije
  • Captain America
    17.7k
    Zar nisu njih trojica na klasičnim posudbama?Rex Ramae

    Inozemni klubovi znaju uključit klauzulu za povratak s posudbe ako se dogodi da se kadar raspdne. To se samo na zimu može aktivirati kolko znam.
  • miro
    4.4k
    KTC je opet najbolji stoper na tlu RH (sad kad je J. Šutalo otišao)
  • Orc123
    7.9k

    Koliko sam ja shvatio po pricama ljudi kako je to funkcioniralo sa Biscanom, tako je i sa Jakorom. Nasi pronađu neke igrace, stave treneru u razmatranje i trener odluci kojeg igraca bi zelio od ponuđenih, vise je opcija i tad uprava ide u realizaciju, samo sto se kod nas desavalo da to sto trener odabere se ne realizira...za svakog igraca trener daje zeleno svjetlo.
  • peša
    74
    Puštanje KTCa i Rasa se obilo o glavu.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Jakiru su vjerojatno na stol stavili Sosu i Guntera, odabrao je Guntera, kako ovaj vjerojatno nije htio igrati za burek i jogurt, odluka je pala na Sosu...vrlo jednostavno za shvatiti.
    Netko je jučer stavio klip highlightsa s utakmice Torino - Bologna...kvalitetan stoper si ni za najgoreg dana neće priuštiti onakve amaterske reakcije.
    Dajem mu mjesec dana, a onda će biti zabetoniran na klupu jer je frajer mazanje očiju raspižđenoj javnosti.
  • Noel
    6.1k
    Bernauer i Sosa mi ne mogu više živaca iščupat nego Drpić i Carlos u tandemu u najboljim danima.
  • sanjinlego
    3k
    Samo su se trebali pobrinuti za 2 (stoper, napadač) kapitalca, dobra igrača, prava pojačanja kako god .. uz naravno, ove koji su već tu.

    Baturina vrlo izgledno na lijevom krilu, Petko i Spikic plus Drmić u napadu .. Vidovic je u dobrom stanju, ali šansu čeka sa klupe ..
  • Juznjak
    3.8k

    Nije ovo mazanje očiju. Da je mazanje očiju mi bismo se nadali da će biti nešto od njega. Ovo je samo alibi da su ipak nešto napravili, ali eto nisu im se zvijezde poklopile pa nije prošlo. Opisat će oni ovaj prijelazni rok tako da nisu imali sreće, a ne da nisu ništa napravili. Meni je najjača stvar što nama ti svi silni milijuni stoje i ne troše se. Kome ih čuvaju?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mene zanima je li ovo sad znači da Ristovski ide na beka, a da će Sosa na desnog stopera?
  • peša
    74
    Po svemu sudeći ne snalazi se na lijevom stoperu(prirodnoj poziciji), a ne na desnom.
    Ali kakva je politika kluba u zadnje vrijeme, ništa me meće iznenaditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions