• Jaro
    7.3k
    u duhu socijalizma treba svakome klubu preraspodijeliti 10 % zarade
  • Maki17
    217
    Ajmo malo pozitive, nije najbolji prijelazni rok ali nije ni najgori. Max je imao odličnu statistiku, Bišćan ga je želio, ono što je odigrao bilo je ok. Sigurno će dobiti šansu još. Kaneko je isto imao dobru statistiku, dosta vas je odobravalo taj transfer. Treba mu vrijeme prilagodbe na novi način života kao i na novi način igre. Vjerujem da će dobiti šansu. Ukrajinac za sada vrlo dobar. Stojković i Kaćavenda dosta nesreće ali da ih nismo doveli bilo bi pljuvanje na najjače. Vidović je došao iz Bayerna, ljudi iz Bayerna. Nije da je baš puno igrao ali bio je u krugu momčadi. Šta bi tovari radili da mogu dovesti igrača iz Bayerna i to ne mislim na drugu ekipu kao onaj njihovi. Jakirević je tu deset dana i u tih deset dana imao je 3 važne utakmice šta je trebao nego da mu igraju provjereni igrači koje zna. Nema tu mjesta za eksperimente. Ako on želi tog Sosu neka ga dopeljaju. Jedino ne kužim za Miereza, to mi nije jasno. I da propust je kaj su Uremović i Pjaca prošli u konkurenciju, jer bi imali mjesta u ovom trenutku. Krila su nam očaj i ti bi se zahvalio nekima i doveo dva vrhunska krila plus vezni
  • San Lorenzo
    15.5k

    U zadnjih 5 mjeseci smo prodali pet prvotimaca,tri brončana reprezentativca, najboljeg igrača proljetnog djela sezone sa 10 zabijenih golova i dugogodišnjeg kapetana...doveli smo jedno pojačanje za poziciju lijevog beka, a ni na njega nemožeš računati u svakoj utakmici jer je poluozljeđen...u kojem svemiru ovo nije loš prijelazni rok?
  • Mlađi referent
    12.3k
    ..hoćemo bekove, hoćemo halfove, hoćemo forove, još ove subote…
  • emilperska
    5.5k

    Istri smo dali, Loksi smo dali i platili njenom igracu operaciju, Rijeci smo dali trecinu prvih 11, Hajduku bas ne mozemo dat..
    Da li moramo u ovoj turi ponovno dat Osijeku i Gorici ili dalje vrijede pokloni za Bockaja, Cabraju itd?
    Slavenu nismo dali, Varteksu nismo dali. Rudesu bi bilo nakaradno malo previse da dajemo..
    Tko ostaje?
  • Maki17
    217
    Ne volim da se pljuje po Šimiću kao glavnom krivcu. On nije imao veze sa prodajom Oršića i Ademija. Nije on doveo Perkovića za dva milijuna, nije on doveo Jurića za milju od koje je pola otišlo na posrednike. O prije se loše radilo. Normalno da ne možeš nadomjestiti 3 reprezentativca, možeš ako kupiš mlade pa ih trpiš kao Stojkovića, koliko smo čekali da Ivanušec proigra. Znali smo da bi mogli proći Livi, Šutalo i Luka ali da smo ih prodali u 6 mjesecu koliko bi tada dobili za njih, sjeti se prvih ponuda. Plus nije se znalo kad će i dali će Gvardilo otići. Mislim nije idealno ali nije ni sve tako crno, gle smjena generacije se morala dogoditi, da je moglo bolje proći je ali na to se trebalo misliti prošlo ljeto a ne sada
  • Armagedon13
    959
    Meni je najveće razočarenje Bišćan,a kad se sjetim da je Šimić rekao "naše najveće pojačanje je Bišćan" i plus što trpi to kajlanje
  • Facke
    3.6k


    Nemao samo mi probleme u ovem transfernem roku. Imaju ih puno klubova. Dobre to su klubovi u jacim ligama ali evo Eintracht,Liverpool (jako jako tanak kadar), Stuttgart, Gladbach itd su imali uzasno los transferski period. Sve prodali a zamjene su li la. Budemo vidli. Neki igraci su dopeljani. Nadajmo de jos bar 3 igraca i da se to male poslozi. A da je bar jeden iskusni europski igrac. Da ova nasa mocad zna igrati nogomet je pokazala. Ali fali nam kontinuitet dobrog nogometa i koncentracije.
  • emilperska
    5.5k
    Noa i gospođo tajnice,

    Podne je proslo predzadnjeg dana..
    Gdje su pojacanja?
    Gdje su pare?

    Ja sam se cijelo vrijeme tjesio da nisu toliki debili. Doci ce do 4.9. dva prava pojacanja, trece mozda..
    Sad mi u mozak polako dolazi da nece nitko doc, eventualno Jurica Prsir i onaj urugvajac..
  • Facke
    3.6k
    I oni su imali dosta problema u ovem roku. Ajd da bar jednoga danas imame. Iskrene za te da imame same tak male vremena meni je pre mirne kaj se imena tice. Novosti nikakve nisam dobil. Na twitteru sve mirne. Gunter u Frosinone sigurno nejde prelazni rok u italije je
    gotov. Mozda si nagovori zenu, ona je tu problem ona nebi u hrvatsku. Na kraju bu v Istanbulu zavrsil.
  • Orc123
    7.9k
    Polako, danas u ponoc tek zavrsio rok u ligama 5, nemreju dogovoeit za par sati igraca i da ime izadje van i da odmah dodje na lijecnicki...sutra cemo vise znati...kod nas inace ide to sporo...ja svakako ocekujem par igraca do ponedjeljka u ponoc. Toliki panjevi nisu, ako jesu onda nek se kolektivno raspuste.
  • Noel
    6.1k
    Ekskluzivna informacija! Osman Deda je novi član Dinamove lože!
  • Armagedon13
    959

    Šimić reče 5-7 igrača,6 je već došlo tako da ...
  • Nino Bule
    13.7k
    I otislo je nesto, mene briga oce u ponedjeljak ili 7.9. ali tri pojacanja moraju bit predstavljena
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions