• Crni86
    3.6k
    potpisujem sve sta si napiso!
  • Juznjak
    3.8k

    Većina njih su navikli na puno veće plaće nego što mi možemo ponudit. Diaz je otišao u Sevillu, objavio je Fabrizio maloprije.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Jel ostaje onda petko na kraju?
  • Mihaljević
    9.8k
    Jos 15 dana drhtanja... Može još u Saudijsku ili Tursku... Saudijsku bi još i shvatio... Ali Tursku...
  • Mihaljević
    9.8k
    Ekskluziva u 4 ujutro... Sosa ne trenira sa momčadi i nije među igračima za Cagliari. Izvor: @bfc.planet na Instagramu, navijačka stranica Bologne.
  • Facke
    3.6k
    Dobro jutro ste spremni za danasnjih mega pojacanja :razz:
  • Olmic
    3.6k
    sad kad to budu brodic sosa i bubanja
  • Ivdzo11
    4.2k
    sve nam odgovara samo da dode netko :rofl:
  • emilperska
    5.5k
    Trenutno prihvacam sve osim Jurice Prsira i Babeca ili kak se vec zovi oni HNL vjecni talenti iz HDZ Gorice..
  • Olmic
    3.6k
    Ako planiraju dolaske a ocito planiraju danas ce se saznat imena bar neka nadam se
  • marcio amoroso
    36.4k

    Pa znaju se imena. Mierez, Brodić, Sosa, Gunter.
  • Olmic
    3.6k
    zadnji otpao, prvi nudimo izmedu 4 i 5 jer smo naivci, za Brodica nadam se ne nudimo, a Sosa bolje da ne dode… znaci 0/4 i ti blize pivi ;)

    Ali dolaze jos minimalno 2 tako da piva vec u Osijeku ;)
  • marcio amoroso
    36.4k

    Nema problema :up: :grin:
  • Fanboy
    2.6k
    Gade mi se svi mediji. Želim protiv Osijeka Bernauera i Kaneka i Vidovica u prvih 11.Noel

    Pa nije valjda da vjeruješ da mediji određuju sastav, dok se treneri plaćaju u stotinama tisuća eura ? Staviti 3 nova igrača još nedokazana protiv kluba koji je ipak u vrhu lige i to dok zaostaješ za glavnim rivalom koji još nema poraza bi bio još jedan katastrofalan potez.
    Osijek nije beton, imaju šuplju obranu i ako ih energetski pritisnemo samo jedno poluvrijeme to može biti 3+ golova. Rudeš ih je natrpao, a mogli su im još utrpati.

    Ono s čim se slažem da nama nitko ne valja, nitko nije dobar za Dinamo. Pisao sam još pred godinu dana za malog Ivanovića i Pašalića, ali oni su bili kao nedokazani balavci za Dinamo. Sad se već spominju u kontekstu reprezentacije.

    Dinamo je klub koji živi na stvaranju velikih talenata, ne na dovođenju iskusnih klasnih igrača. To je tako i u skoro vrijeme se neće promijeniti. Najveće uspjehe smo postigli na krilima Olma, Majera, Gvardiola, Šutala u kombinaciji sa nekoliko iskusnijih domaćih igrača kao Ademi, Orša, Petko, Livi itd.

    Mladi igrači trebaju dobiti prilike, transferi trebaju dobiti prilike. Najveći problem je nastao u eri zadnje 2 godine sa Kopićem, osobito Čačićem i Bišćanom koji nisu davali prilike mladima i nitko nije iskočio izuzev Baturine koji je ekstra klasa i Bišćan koji je davao prilike Topiću koji nije takav kalibar.

    Postoji nekoliko klubova gdje se treba ići punom snagom u HNL-u, ali ako klinci tipa Rukavina ne mogu dobiti prilike po 30-ak minuta u ovakvoj ligi sa ovakvim Slavenom, Rudešom itd. Onda stvarno ni nismo klub za LP.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Sinoć sam bio tako umoran da sam dva sna sanjao. Jbt preznojio se, sanjam da smo potpisali pivarića i antolica, jbt noćna mora, ili u ovakvoj situaciji i nije, hajd znaju hehe. Ljudi odoh na posao. Još jedan dan danas za plakati, tugovati, šprdati, a jedino sigurno radovati se nećemo. Ugodan dan svim Dinamovcima forume
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions