• Orc123
    7.9k
    Imam bas neki osjecaj da ce nas s nekim jako ugodno iznenaditi..
    Ima jako puno extra kvalitetnih free agent igraca. Sad smo sigurno im zanimljivi i zasto ne riskirati sa vecom placom! Na isto dođe i ako platimo odstetu za nekog....
  • vjeko1701
    8k
    Ja sam sanjao da je Petkovic izjavio da bi rado ostao ali samo ako nakon europskih utakmica ima pravo na dan odmora. xD
  • Joza
    455
    Rijeci ti se pozlatile
  • Facke
    3.6k
    Presle je 10 vur...jos nikakve novosti nema. Niti kakve ime.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    bio bi iznenađen kad bi nekoga doveli.
  • gledatelj
    550
    Bruno je još tu? Jel to to ili sad još strepimo od Turaka?
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Bjelko zadovoljno trlja ruke! :lol:
  • San Lorenzo
    15.5k
    Hoxha, Jelenić i Matheus iz Istre bi me učinili presretnim.
  • emilperska
    5.5k
    Ova Uprava na celu s Noaom, Tajnicom i 2 fikusa je postavljena tu s ciljem da Hajduk bude prvak kratkorocno, a da Dinamo postane nova Cibona i bolesnik Zagreba.
    Ili je na djelu neslucena HDZovska nesposobnost ili je stvarni cilj unistenje Dinama..
  • Orc123
    7.9k
    Nece sigurno danas odmah izletiti imena jer tek danas i sutra krece finisiranje tih transfera koje zelimo da bi ti igraci bili ru u ponedjeljak ja se nadam. Sad kad su se u ponoc zatvorila trzista iz lige 5 sad krecemo mi...sad ce se vidjeti koliko zapravo vrijedimo sto se tice pregovaranja i dogovaranja! Danas bi ocito se trebao pojaviti Sosa....a ostali ako ih bude u ponedjeljak na lijecnickom.
    Vele SN da Vlatka zaplakala po izlazu sa stadiona Sparte, ocekujemo sad Vlatkicu mekseg srca,...vise nece biti zeljezna Lady...
  • mokoxax468
    698
    Izvini emile, jel ovo tvoja aluminijska kapa na podu?

    OT očekujem do kraja roka ostanak Petka i potpisivanje jednog stopera
  • dd29
    536
    Ovaj iz bologne i mierez i to je to
  • Jaro
    7.3k
    cesto naletim na ovakvu opasku, ali mislim da je bitnko znati da 2 fikusa ziher nisu fikusi - oni su tu HDZovo orudje, bas kao i Simic (od koga je dobio prvi poguranac u borbi za predjednika HNSa) - OK, on jos ima i ulogu maske za navijace/javnost i njega ce bacit lavovima prvom prilikom.
    Tajnicu ocito Mumija ima u saci i ona je garancija provodjenja njegove(i njegovog savjetodavnog tijela - koje je ponovo jako isprepleteno s HDZom) volje.
    Dinamo je trenutno dublje u rukama HDZa nego kad je na majici pisalo "HDZ u srcu".
  • emilperska
    5.5k

    Slazem se skroz..
    Kad smo u 90ima bili u raljama HDZa, bar smo kompetitivni bili. Doduse, pod drugim imenom..
    Sad smo u raljama HDZa s ciljem da ne budemo kompetitivni. Ne znas sta je gore..
  • Noel
    6.1k
    Jelenić i Brodrić u paketu za 5 milja iz Varaždina da ovo ludilo bude kompletno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions