• IstinaZaDinamo
    2k
    Screenshot-20230831-230806.jpg

    Odlican odgovor na pitanje kad ce igrati osijek i hajduk :rofl:
  • blackbully
    4.5k
    U 16 sati predstavljanje Pjace na Rujevici.
  • austrijanac
    4.2k
    Karlo Bartolec u Loksu.

    Stisla i Loksa gas
  • Krizy
    44.2k
    Sretno Marko, nadam se da će biti drugi iza nas :grin:
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Sritno Marko, nadan se da ces uvalit kojeg tovarima… za dobra stara vrimena :heart:
  • Ali
    2.2k
    Idemo sad na mišiće odraditi gostovanje na Pampasu.
    Kada je zdrijeb hnl bio, nismo ni sanjali da ćemo ovako ruzan kolovoz.imati, svi smo se nadali da ce gostovanje na novom prekrasnom stadionu Dinamo dočekati i pozdraviti u gostujucem kutku Pampasa kao lider na HNL i sa nekim kalkulacijama moze li se u skupini LP izvuci koji bod vise... Ali eto realnost je nazalost radi samoubojstva iz nehata po pitanju sportske politike takva da smo zavrsili u intertoto ligi i da smo na tablici propustili dosta utakmica i da gledamo trenutno i Rijeci i Osijeku i Hajduku u leđa...
    Nešto što se u lipnju cinilo kao nema šanse...

    Ali netreba gubiti nadu, stisnu zube i na misice kao sto sam rekao.
    Dobro je da se susreću dvije ekipe koje su ove jeseni u obrani najpropusnije, i rijetko tko je primio toliko pogodaka i rijetko tko je toliko dobivenih tekmi izgubio/remizirao....od nase zadnje linije je mrvicu losija samo osijekova (racunam ozbiljne ekipe da sad ne nakaci netko statistiku SB ili istre...)

    A onda neka Jakir krene u slagabje i iskoristi reprezentativnu pauzu za uigravanje. Nazalost ali sada je barem dobro da nam repka ne devastira ekipi kao dosada, jedan/dva vs 6 do nedavno...
  • San Lorenzo
    16k
    Pjaca, Pašalić, Ivanović najuzbudljiviji napad hnla.
  • seljak86
    2.6k
    Osijek - Dinamo 3-1, BaturinaJaro

    Zbilja?
  • Jaro
    7.5k
    u ovom trenutku, s ovom momcadi i psiholoskim momentom moje predvidjanje, da...
  • Juznjak
    3.8k

    Što je sad zabranjeno i prognozirat loš rezultat? Mislim da je rijetko kad postojala bolja prilika za stavit poraz Dinama u HNL-u od ove. I moja je prognoza poraz. Smatram da se neće dogodit ako odigramo bar 10-15% bolje nego u Pragu. Problem je što je to “ako” jako veliko.
  • seljak86
    2.6k
    Pa nikom nisam zabranio ništa, ali mislim da je ovolki pesimizam ipak neopravdan, to je ipak Osijek koji je kiksao protiv 2 slabe momčadi, a mi smo izgubili protiv boljeg protivnika od nas u Europi. A zbog realnog prizemljenja u Europi neki samo da nisu počeli prognozirati ispadanje iz lige. HNL i Europa su ko druga 2 svijeta.
  • San Lorenzo
    16k
    A mi taj Osijek tamo nismo dobili već nekoliko godina.
  • Krizy
    44.2k
    1 pobjeda u 9 utakmica od 2019.
    Vrijeme za pobjedu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.