• thomas22
    262
    Odlican komentar, ja sam u svađi s nekoliko prijatelja iz grupe s kojima idem na tekme, a mjesecima najavljuju da se bude dogodilo sve kaj se i dogodilo....i nema nikakve reakcije iz kluba, nitko da stane pred mikrofon i kaze kako stvari stoje i kakvi su planovi za dalje! Pa nismo mi nk pletenka jbg.
  • Olmic
    3.7k
    Jucerasnji poraz mi je puno lakse pao u odnosu na poraz od Aeka jer ,kao kaj su mnogi od vas rekli, smo ostali bez 3/4 najbolja igraca, a doveli nismo nikoga..
    Nama sada fokus mora biti na prvenstvu, a u KL moramo nabiti koefcijent…nadam se da ce uprava ipak pokazati “zube” i dovesti 3 igraca jer nama prvenstvo visi s ovim kadrom…i za kraj kak je rekao Livi, cinis me sretnim kad tuzno je…
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Neće se nabiti koeficijent bez pojačanja...

    Ljudi božji, sinoć smo nakantani sa 4 komada, a nismo igrali ni protiv citya, ni protiv bayerna, ni protiv juventusa, ni protiv seville... igralo se protiv sparte iz praga.

    U godinu dana se došlo iz situacije u kojoj je klub kadra dobiti engleskog premierligaša, koji ima momčad skuplju od pola milijarde eura, do situacije u kojoj ne možemo izaći kao pobjednici iz utakmica sa hajdukom, aekom i spartom.

    Sve to ne bi bilo čudno da u međuvremenu u klub nije kapnulo valjda preko 70 milijuna eura...
  • Olmic
    3.7k
    slazem se..samo da se sad trgnu…
  • Jaro
    7.4k
    kakvo trganje Olmicu? Ova ekipa je skup Mamicevih dupelizaca koji nikad nisu biki odgovorni ni za sto. Uzaivali su dok su drzali ljestve i imali gromobran u obliku krimosa. Od kad su dobili stvarna zaduzenja momcad je na.putu lrema dnu. Klub je ionako na moralnom dnu vec desetljecima. Od koga ti ocekujes pomak neki? Mumijino savjetodavno vijece ili uprave u ovom sastavu? Tajnica je predsjednica uprave, o cem mi pricamo - i mijesa se u sportski dio price. Tip iz Istre i tip iz Lana grupe bi trebali voditi dinamo? A za Simica - takodjer ne znamo kaj radi, kaj smije i kaj uopce zna...
  • Olmic
    3.7k
    trgnut u smislu pojacanja koja su nam potrebna i koja sljepac vidi da trebaju..kaj se tice ostalih stvari nazalost necemo se rijesit mamiceve ostavstine jos dugo dugo vremena..
  • Orc123
    8.1k
    Pa bilo je jasno to. Ovoj ekipi od jucer je falilo 5 igraca u odnosu na postavu prosle godine u LP, u 1. Momcadi ni jednog novog igraca, a Jakirova najveca sramota je po nezz koji put da se igraci stavljaju van svojih pozicija. Nazalost Bosko vise nije slika igraca od prije. Sporiji je duplo od Perica na 100m. Jako je trom u reakciji a to je sve posljedica ozljede. Sjecam ga se od prije iz mlade repke kad je igrao beka i bio bas agilan i brz. Ovo sad nije 20% sto je nekad igrao. Ako su Perkovic i Maxim gori od njega trenutno onda ih treba vratiti. Konfederacija nam super moze doci radi koeficjenta! To je jako jako bitno i ne trebamo olako to shvatiti! Ja se nadam da imaju nesto u glavi i da ce u ovih par dana dovesti minimalno ali minimalno 3 igraca!
  • Jaro
    7.4k
    pa to te i pitam. Tko ce prepoznat ta pojacanja? Jakirovic kojem je vrh Mieres i Menalo jer je do naucio na pasnjake BiH I besparicu Rijeke gdje je OK sve kaj Dinamo posalje dzaba? Mumija koji se ne sjeca tko gs je obukao jutros i kojiima od pitaj boga koga odabrano i s kojim ciljem savjetnicko vijece? Tajnica-pismonosa na funkciji predsjednice uprave? Ova 2 HDZ uguza u upravi? Ili Simic koji osim kaj gotovo nema pravo glasa je doveo Kaneka kao pojacanje?
  • Mali Zeus
    13.2k
    , a Jakirova najveca sramota je po nezz koji put da se igraci stavljaju van svojih pozicija.Orc123

    Ovo se odnosi na Dinamo ili njegovu trenersku karijeru do sada?
  • Mlađi referent
    12.3k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/sport-mix/komentari/apsolutni-dinamov-slom-klupska-politika-ne-postoji-a-sada-je-jos-jasnije-taj-decko-je-morao-ostati-15370236

    Kako se sad Ivanušec morao zadržat? El nisu Olivari i SN upravo bili glavni zagovornik prodaje? Prerastao HNL, zaslužio, “čini se logičnim prodat ga”..?
  • Klenx
    5.6k
    Crna rupa i crna vremena za Dinamo dolaze. Nije, niti će ovo biti namjerno katastrofičarski napisan post, već samo moje, čini mi se, realno razmišljanje.
    Uprava koja je u 3.mjesecu preuzela klub, isti je preuzela u situaciji kada je komotno prvi na tablici, kada ima sve nositelje vezane dobrim, i višegodišnjim ugovorima, navijački zanos nakon privremenog odstranjivanja Međugorja im je mogao biti samo dodatan vjetar u leđa, financijska situacija je bila komotna, a i ostatak igračkog kadra iako pretrpan bio je sasvim solidan za potrebe Dinama.

    Dinama koji u novu sezonu ulazi sa najvećim koeficijentom u povijesti, nositelj kroz sva pretkola i na rubu 2.pota Lige Prvaka u koju samim ulaskom u blagajnu kapa 27 milja eura, odnosno polugodišnji budžet bez da se išta više nakon toga dolazi.

    Više od 3 mjeseca komotne situacije za analizirati igrački kadar, popratiti način funkcioniranja kluba, napraviti i razgovarati sa doslovno svakim igračem kako bi se do 1.7.imala jasna ideja koga će se eventualno prodati i na kojim pozicijama će se tražiti zamjene.
    Gospodo draga, to je Dinamo. Da ga vode pokojni Ševa i Jajan, i dalje je privlačna destinacija hrpetini menadžera za njihove pulene za koje vide odskočnu dasku dalje prema vrhu top 5 europskih liga.
    Od momčadi koja je imala 9 prvotimaca i bar 5 zamjena dostojnih ove razine Dinama, u 6 mjeseci do momčadi koja ima 4 prvotimca dostojna Dinama i eventualno još dvojice za rotaciju.
    Iskreno, stvarno se nadam da je to sve napravljeno planski i namjerno, jer niti gore navedena dva člana kultne Noćne more ne bi uspjela ovako srozati klub.

    Cijene godišnjih, cijene ulaznica, način (ne)komuniciranja s medijima, vjerojatno i omladinska škola, sve što su i pomislili taknut - zasrali su.
    Međutim, kada pogledamo profil ljudi koji je zasjeo, zar nešto drugo i očekujemo?

    Vlatka Peras - nosačica kuverti, cjeloživotna uhljebica u klubu kojoj je najveći uspjeh u životu što čisti pušku direktoru nabave dok ovaj paralelno rješava stolice

    Podnar i Tomačić - toliko su nebitni i ničim se nisu istakli da osim dijela ovog foruma nitko ni ne zna da postoje. Možda su takvi i najbolji, nitko ne zna, a mogu kajlat beskonačno.

    Dario Šimić - najviše ga amnestiram od krivnje, međutim snosi i svoj dio. Igranje football managera sa kojekakvim alžircima, francuskim drugoligašima ili japancima. Šta smo mi?
    Slaven Belupo?

    Kada se podvuče crta, da, mislim da Dinamu slijede itekako crna vremena.
    Lova zarađena od svih kapitalaca će se sad spizditi na kojekakve Miereze, Brodiće, privatne džepove. Šanse da se postane prvak svakim danom rapidno padaju, i mislim da će u vikendu 30.9 biti konačno zakucane.
    Konkurent nam je smeće, bezvezan klubić, međutim i taj klubić se za ovu sezonu posložio na svim razinama i imaju cijelu državu koja im puše u leđa.
    Donedavno su imali jednog igrača koji bi nam u svim zajebancijama ušao u Dinamov kadar prvih 15 igrača. Sad ih imaju bar 7. I to nisu oni zaslužni, koliko mi.

    I možemo se mi sprdati s njima, međutim moje mišljenje je da samo čudo može to sve preokrenuti u našu korist.
    Čudo, jer realno. Vlatka? Podnar? Miličević? Kaneko? Marin? Nevistić? Šimić? Netko od njih?
    Nema šanse.
    Nakon toga slijedi nam 5 godina njihove dominacije, jer lova koja se iduće sezone zaradi samo od EL će biti ranga ovogodišnje LP. Dinamo koji od igrača ima za prodati još Baturinu i onda ide suša, izostankom rezultata morati će svoj budžet kršiti na razinu Hajduka, možda čak i manje.
    Nitko nije prepoznao važnost ove sezone, čak i ako je, onda je stvarno vrhunsko nesposobnim potezima zakucao Dinamo idućih par godina.


    I sada ide najvažnije pitanje?
    Zaslužuju li Dinamovi navijači takav Dinamo?

    Biti ću strog, pa ću reći - zaslužuju.
    Mali razini malog mikrosvijeta dinamovih navijača, što je Zona Dinamo, imamo sasvim dovoljan uzorak stvarnoga života.
    Osim grupice ljudi (što je u stvarnom životu sjever i šačica ljudi sa zapada) koji taj klub iskreno vole i živciraju se Dinamo je postao zabava jedino za ljude bez savjesti, za raznorazne plaćenike, petokolonaše, insajdere, koji svoju nebitnost u stvarnom životu hoće pokazati na nekom internetskom forumu, i dokazati ljudima da su oni eto “bitni”.
    Nije tako samo na Zoni Dinamo, stvaran Dinamo je isto tako okružen raznim lešinarima, probisvjetima, idiotima koji jedva čekaju podijeliti neku informaciju jer su oni eto “bitni”. Sve pod krinkom dinamovštine, a zapravo tražeći svoje mjesto pod “bitnim” suncem.

    Tu je i hrpetina ljudi koja truje, koja pametuje, koja sere, koja ruje, a kad nešto krene po krivu ponovit će svoj modus operandi i nestati. Ostavljajući iza sebe zatrovanu zemlju i zrak onima koji taj klub stvarno vole.

    A svima njima je zajedničko šta?
    Na Maksimiru, a ne daj bože na gostovanju je - hladnovrućekišnovjetrovitosnjegovitomaglovito vrijeme sa lošom ugostiteljskom ponudom, slabom povezanosti tramvaja, ograničenim parkingom, piva nije nešto, nema baš pički na tribinama, nije neki pogled, dosta se i penje. Nema adekvatnih wca, u okolnim kafićima je preskupa piva, ni konobarice nisu neke, mora se gledati Liverpool koji se čeka na listiću, a i kaj bi išao gledati Marina.
    Mogu malo širiti i negativu, zašto ne. I srat u krug.

    I zamislite, ko za kurac, svaki put Dinamo igra subotu ili nedjelju navečer. Pa jebemu mater.

    I njih nema. Kao i uvijek ostaje istih 1000 ljudi koji se već imenima znaju. Koji su tu na utakmici, na treningu, na gledanju, na whatsappu, na kvizu. Njih 0.1% kojima je stalo do svega.
    0.1% koji neće danima spavati zbog tovarskog orgijanja koji nam slijedi.
    Njih 0.1% koji zaslužuju normalan, zdrav i uspješan klub, a zbog ovih 99,9% pitaj Boga kad će ga imati. Njih tako i tako boli kurac. Oni će naći novu zanimaciju.


    Iz ove sezone izvući statut da se ovakva sranja ne događaju. Sve što nam slijedi ćemo valjda nekad i - zaboraviti.
  • Orc123
    8.1k

    Ovo se odnosi na ove 3 utakmice gdje nezz iz kojeg razloga se forsiraju igraci van pozicija! To radio i Biscan i Cacic....
  • Mali Zeus
    13.2k
    Kako se sad Ivanušec morao zadržat? El nisu Olivari i SN upravo bili glavni zagovornik prodaje? Prerastao HNL, zaslužio, “čini se logičnim prodat ga”..?Mlađi referent

    Super mi je ovo nakon naslova - Dinamu propada veliki transfer...
  • Olmic
    3.7k
    jakir je prepoznao i pasalica i ivanovica i fruka.. redom svi bolji od svih nasih krila
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.