• Infinity
    16.4k
    HJK, Spartak i Olimpija su slabiji od Astane. Olimpija je tu po meni najbolja opcija. Ekipa losa, a i gostovanje takvo da nas nece iscrpiti.

    Ovaj cetvrti pot je teski haos. Od ekipa poput Nordsjaellanda koje bi nas namucile do Breidablik s kojim bi se sprdali.

    Drugi pot nakon vecerasnje predstave ne smijem ni gledati.
  • i more je plavo
    1.1k
    Mozda je dobro da se skine teret favorita sa ove momcadi pune igraca koji do sada nisu bili nositelji, nego potencijal i rotacija.
    Menalo, Bulat, Sutalo, Nevistic, Marin, Emreli.....imaju vec po par titula prvaka, a samo su došli po medalje i na slikanje.

    Nek umjesto lovine postanemo lovci, a teret favorita nek sad novinari natovare tovarima pa da vidimo kako ce se oni nositi s tim.
  • Juznjak
    3.8k
    Samo me zanima tko će sutra i kako pogledati u oči gospodinu koji je plakao dok je gledao trening i navijanje.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Od kluba koji je imao konferenciju iliti brifing nakon svake lajne,do kluba u kojem vec godinu dana nitko nije sposoban izići pred novinare i reci u kojem smjeru se ide ili se ne ide,vec se tapka u mraku.

    Koja frustracija,mozda i veca od samog transfer roka.

    Lakrdija,koda smo seoska zadruga.

    Nije bilo ni kasno da netko 10.08. kaze ljudi okrecemo se igracima od 19 godina,prodali smo okosnicu ekipe, imamo novog golmana,fasovat ce sezona,stvaramo novu ekipu,izblamirat cemo se u Pragu ili Tiraspolu ,istrpit cemo skupa svi sve.

    Al ovako sa figom u djepu,diletantski,kukavicki,amaterski...

    Nemate poštovanja svi redom,niti ce te ga sutra imati,ostat cete opet začahureni čekajući mig.
  • Markelo
    2.6k
    Ako bude neko daleko gostovanje u konferencijskoj ligi onda šalji tamo drugu ekipu a prvu čuvaj za vikend i Hnl. Nek se čeliče i šta god izvuku, dobro je
  • Majki2111
    3.2k
    Smatram da smo mi imali svoje trenutke di smo uživali. Sad je ekipa u tranziciji i treba neke dolove istrpiti. Prihvatit tanak kadar i koje su mogućnosti. Vrijeme je za čeličenje navijača i trpljenje loših rezultata. Ko preživi pričat će.

    A opet ima vremena za popravit stvari. Mada pitanje je kolko. Koji su to novi Oršići, Livakovići, Ademiji, Šutali, KTC-ovi, Šunjići, Jakići....
  • zagr
    505
    moje mišljenje za ovu sezonu je da me iskr zaboli kak bumo završili u europi, No1 nam je liga di nam tovari bjeze 8 bodova već, gdje kao prvi se možemo direkt plasirat u lp, na kraju mislim da ce bit jako slab odaziv na eu tekmama, ali hnl bi mogo gorit.
  • Dudu9
    816
    Prošle godine igrali LP solidno igrali grupu i 1 u prvenstvu i opet se pljuvalo po treneru, a vidi sad blamiranje u kvalifikacijama i pišemo da najbolje ignorirati Europu radi hnl di kaskamo 8 bodova, žalosno na šta smo spali
  • Mihaljević
    9.9k
    Malo hladnije glave ipak mislim da je konferencijska bolja od europa lige... Više ćemo se moći bacit na HNL , makar i ovdje ima ozbiljnih ekipa.
  • Dinamosaur
    1.5k
    konferencijska bolja od europa lige... Više ćemo se moći bacit na HNLPlavaSlavonija86d

    Sretan si jer cemo biti konkurentiji u europi ili jer nam ovi nece dugo bjezat?
  • rob ljubavi
    868


    Zrinjski je uz Breidablik, Ballkani i Čukarički najslabiji u cijelom natjecanju. A ne da spada u procijenjeno najjaču skupinu.
  • Dinamosaur
    1.5k
    jel ima Zrinjski svoj forum? Jbte zrinjski vise
  • Logistika
    1.3k
    Da dinamo dobije najlaksu mogucu grupu...uzme 5 pobjeda...pa ga napokon pomazi sreca sta ide onda 1/8? i tu dobije nekog lakog...jednu dobije jednu X.... u 1/4fin da obje izgube.
    To je sve fiktivno. Sto bi takav ishod znacio za Dinamov euro koeficijent? Okvirno naravno
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Dajte ljudi, kakva simulacija potencijalnih bodova u europi...

    Dinamo se strmopizdio kvalitetom, zarađen je ogroman novac, reakcija na to ne postoji, a zbog kojekakvih razloga trpi momčad, trpi kvaliteta, trpi igra i trpe svi kojima je stalo do dinama...

    Zadnjih par tjedana je noćna mora, doslovno!
    Rade se neshvatljivi potezi koji mogu biti posljedica samo 3 stvari... lopuvluka i/ili neznanja i/ili zlonamjernosti.

    Ovo što uprava radi cijelo ljeto, a posebno par zadnjih tjedana je zločin protiv nogometa, a najgore od svega...svi šute, ni traga, ni glasa.

    Ljudi su prodali sve što se moglo prodati, doveli su igrače koji uopće ne igraju (francuz, japanac), mora ih se štedjeti zbog ozljeda (ukrajinac) i klince kojima treba vremena (stojković, kačavenda i vidović).

    Šarlatanstvo...

    Pljuvali smo po novinarima koji su najavljivali ovakve stvari, neki sigurno i zlonamjerno... ja prvi sam to radio... na kraju je ispalo da su ljudi dobrim dijelom bili u pravu!

    Dajte, izađite pred javnost i recite koji su ciljevi!
    Što se planira napraviti sa lovom koja je pristigla u klub. Ako treba progutati loš nogometni segment zbog opravdanog razloga... OK, nema problema!

    Međutim... ovakvo postupanje u totalnoj tišini od odgovornih nena apsolutno nikakvog smisla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.