• Ivanmtk
    1k
    Mišić je produžio kad i Rile
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Znam i ja ime samo, eto, ni ja neću otkrit.
    Prava je bomba, ali ime nećete dobit dok Xavier ili Papastrumf ne otkrije pa ću se i ja pravit pametan kao da sam znao.
  • i more je plavo
    1k


    Ja se zaj...m, iako od kad je Jakir dosao, ovaj je nezamjenjiv.
  • IceMan
    2k
    Ja iskreno tak dugo nebum za Simica sve dok ne izade javno i ne veli kaj je na stvari. Za kaj iskreno vjerujem da je i istina, da ga bojkotiraju.

    Do onda je neznalica i sve ono kaj je kolega gore napisao.
  • Crni86
    3.5k
    Mislim da je Mierez nakon veceras povukao odluku da zeli u dinamo.

    Na zalost obistnilo se sta i slijepci vide, puno prodaje pre malo dovedenih kvalitetnih igraca, sumnjam da ce se i dovest sad nesto u ova 3 dana, daj boze da sam u krivu. Svakako atmosfera u klubu ocito nije najbolja i dvorske igre utjecu i na svlacionu te se vrijedi zapitati jel su mozda neki igraci dijelom otisli i radi toga. Ne bi bilo dobro izgubit Petka, Misica i Rileta to nam je jedini preostali temelj da uspijemo izvuc sezonu sa titulom, nadam se da je to svima u klubu jasno.
  • Dinaminjo
    929


    Ikaj ce tim postici..
    Ignorirati ce ga jos i vise, a onda se moze pokupit pa klub zaista pada u ponor..

    Tek sad mora stisnut zube, drmnut jednu za zeludac i zapalit za smirenje..
  • Orc123
    7.8k

    Ovo uopce na kraju ne mora ispast lose! Mi mozemo ozbiljnu lovu natuc u Konfederaciji, nabit odlican koeficjent, ici daleko...ali opet dolazimo do toga da oni moraju u ova 4 dana napraviti jeben posao! Ako ne naprave to onda nek odu svi kolektivno. Prvo je da zadrze Petka, ako nista drugo onda jos tu jednu godinu! Imaju dovoljno vremena za 3 pojacanja minimalno! A Jakir nek pocne stavljat igrace na peirodne pozicije! A neke koje je otpisao nek ih vrati u kadar jer zasluzuju sansu!
  • Klenx
    5.6k
    Kakvom mrtvom titulom?
    Tko će ju osvojit?
    Kaneko?
    Antonio Marin?
    Sučić?

    Kompletan momentum je zasran, klub je totalno u kurcu, ovima dole kompletna država puše u leđa.
    Što se prije krenete psihički pripremat za orgijanje u Kranjči u 5.mjesecu bit će vam lakše.

    Tko će okrenut to?
    Mumija?
    Nosačica kuverti?
    Šimić?
    Ostala dvojica koji se i svoje sjene boje?

    Skulirajte se, i prestanite se nadati.

    To su jebeni idioti, do kraja prijelaznog roka još stignu utrpati Petka i Mišića u neku Tursku za 500 000 eura.

    Bilo bi mi draže i lakše znat informaciju da su ovako namjerno sjebali klub po nečijem nalogu.
    Jer ako su radili “najbolje kako znaju”, treba im poklonit štrik.

    Iz ove sezone treba izvući statut kao temelj kluba za novo doba da se ovakva sranja više ne događaju.
    Za sve ostalo je - kasno.
  • Ivanmtk
    1k
    Bog iz tebe progovara. Sve istina. Svaka čast onima koji misle da se za ovaj vikend može okrenuti nerad i ignoriranje problema sa kadrom već ma sigurno od zimske pauze.. Pripremajmo se za sljedeću sezonu. Imamo dosta potencijala u trokutu Baturina - Stojković - Vidović..
  • Teofil Kateran
    1.4k
    8. mjesec je, koliko god izgleda sve loše i bezizlazno mi moramo dat podršku tko god igrao, pa makar igrali Marin i Sučić eto, jer i oni su igrači Dinama, puno se toga još može okrenuti do kraja sezone. Statut je najbitniji slažem se i temelj je svega, ali da se i ova sezona još spasiti koliko god sve užasno izgleda, u igri je još puno bodova.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Upravo sam skužio da je Hannes Wolf ozljeđen u ovom trenu :joke: daj ga naaaamaa
  • Crni86
    3.5k
    Nije ni 1.9. vi bi se vec spremali za novu sezonu, Bome pravi navijaci nema sta. Ako nije +10 nakon 5 kola za nas odmah je sve gotovo. Ovaj kadar ako se ne proda petko je i dalje najjaci u HNL-u i ne treba odmah kmecat i gubit nadu jer nismo mi ovi sa juga.
  • Captain America
    17.6k
    Ovaj kadar ako se ne proda petko je i dalje najjaci u HNL-uCrni86

    Problem je da će nas ovo sranje od natjecanja trošit jer imamo 2 utakmice tjedno uz još 2 nadoknade HNLa. Kad bi samo u HNLu igrali, ne bi bilo problema. Na 2 kolosijeka nema šanse.
  • dinon7
    849
    ovaj kadar nije u mogućnosti odraditi 20 utakmica do polusezone bez greške. Širine nema, kvalitete tolike nema. Čak i da stavimo kvalitetu na stranu, sirina kadra nam je ocajna i svaki karton ili ozljeda znaci samo jedno. Kaos
  • Ivanmtk
    1k
    ne gubim nadu, idem na poniznost. Do sad sam bio bahat :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions