• Facke
    3.6k


    A nebi bas rekel da je neki minus. Igrame europu svakak. Pogledaj si momcadi koje igraju konferencijsku ligu. Nije to bezvezni turnir. Moreme mi dobiti grdu skupinu. Naravne europska liga je veci prestiz. Al kaj sad moreme. Zasrali sme. Kad sme se najmanje nadali.
  • Orc123
    7.8k
    Joj kakav peoblem bi to njima bio...kDinamo igra u krajnjem slucaju Europu. Bas njoh jako briga jel to Europska liga ili Konfederacijw ako ce im sjedat placa na vrijeme....ima jako puno odlicnih klubova u Konfederacijskoj ligi...
  • Silvek1986
    28
    Nama treba sposoban sportski direktor koji može dovest pojačanja. Sad je za pojačanja već kasno jer u ligu prvaka nismo ušli, a Europa liga ili Konferencijska liga isti nam je krc jer i jedno i drugo je podloga za iduću sezonu i stasanje mladih igraca (nazalost bez Stojkovica i vjv Kacavende).
    Šimić eventualno može biti skaut za kafiće i biranje koju kavu staviti koji dan na akciju uz besplatnu cedevitu. On i njego o francusko tržište je bilo samo mazanje očiju, nema on nikakve konekcije tamo osim možda dobavljača caffe aparata.
  • Mihaljević
    9.8k
    Zato jer normalni klubovi dovode 10.6 , a ne 1.9...
  • Doktor Kunić
    3.4k
    daj izađi sa foruma molim te
  • Georg Koch
    4.5k
    dovodi i Liverpool i mnogi drugi...ne opravdavam, samo kazem, ima toga uvijek i biti ce, samo sto su nasi debili za 3 igraca cekali zadnji dan, jbg.
  • Mihaljević
    9.8k
    Samo nek oni dovedu , a što se mene tiče mogu ih dovest i 4.9 0:00
  • ZGBhoy
    1.7k
    Uvijek to kurenje pa neće reci

    Reci da je Mišić zatražio odlazak ili šuti!
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nije kasno, sezona je tek počela, ali pojačanja treba dovesti.
  • i more je plavo
    1k

    A ak je Marin :scream:

    Mislim glup upis, je osim Mišića i Baturine nema srožernih, Rile je nedavno produžil, Bulat nije stožerni....tak da....sve je rekao a nista nije rekao.
  • dinon7
    849

    Tako je. Nemali broj klubova je prolazio ovo sto prolazimo sada mi. Sad je bitno ova 4 dana se skupiti, dobiti Osijek da se ode s -8 i tekmom manje pa da se momčad skupi u tih 10 dana pauze i krene u nove pobijede
  • Rex Ramae
    2.8k
    Šimić eventualno može biti skaut za kafiće i biranje koju kavu staviti koji dan na akciju uz besplatnu cedevitu.Silvek1986

    I onda dođe gazda koji se pita za sve i odbije Šimićev prijedlog da se kupi bolja kava jer treba uštedjeti. Zatim promet bude loš jer ljudi neće da piju lošu kavu i gosti koji su navikli na dobru kavu ranije sad više ne dolaze i krive Šimića jer ne nabavlja dobru kavu a ne znaju pozadinu cijele priče. :)

    Sad to prebaciš na naš klub, zaključiš neke stvari i prestaneš laprdati.
  • Dinaminjo
    929
    Mir sa prvenstvom..

    Ovaj "razbijeni" Dinamo je razbio nabrijanu Rijeku, u prvenstvu cemo imat 90% bodova od tekmi koje nisu derbi.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nemali broj klubovadinon7

    Ispravio bih te jedino ovdje, svi* klubovi su prošli ovo kaj mi sad prolazimo.
    Pad se dogodi, bajka ne traje vječno, treba gradit dalje. Prvi korak je Osijek kak kažeš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions