• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Uprava da moze danas bi prodala baturinu za 10m

    Ne naspavali se mirno majku vam vasu zidovsku pohlepnu
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Ovo nije poraz ekipe, ovo nije poraz Bišćana, ovo nije poraz Sergeja ovo je poraz UPRAVE SRAMOTA kučka i njeni pijuni
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ajde sad dosta više!! Baniran je i dobro je! Ne mora 88 ljudi napisati da mu se da ban i odgovoriti mu. Baniran je trajno i idemo dalje!
  • Benito
    902
    Nemam riječi, prazan sam, ali jebemu sve pa da nemaš trenera na klupi i imaš 3:1 iz prve tekme , ne možeš izgubit 4:1 pa da se i sam vodiš makar na jebenu volju nemreš ispast...ne znam, ovo me baš ugasilo
  • ivosivo
    190
    Mozda ce nakon ovoga uprava napokon otvoriti oci i vidjeti da nam trebaju pojacanja, a ne prinove!
  • Jurki
    11.8k
    Dragi predsjednice Mirko Barisicu, kompletna cijela upravo najebem Vam se svima majke koja vas je iz picke ispalila.
    I jos mi neko nek veli da imamo dobru momcad.
  • Orc123
    8.1k
    Bojim se damo da Petko ne pukne i ne veli koji k..ac cu tu raditi kad nemam s kim igrati i da ode! Petko je 50 % ove ekipe, bez njega mi smo prosjecna hnl ekipa....
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ljudi realno, jako mi je teško, spavanja nema. Nije fakat ništa lakše nego aek. Gledati ovu sramotu, amaterski primljene golove. Mi ovako, sa ovom momčadi, ovakvim stavom, ne zalaganjem, greškama, na nemamo šanse ni u prvenstvu a pogotovo u konferenciji ligi. Uprava nas je unazadila, godinama nismo bili ovako slabi. Nevistić koga su mnogi hvalili, da je zamjena za Livija. Pa on nije igrao ozbiljan nogomet od rijeke. A liviju su zamjerali igru nogom. Ovaj na ispucavanju ko da dvije lijeve ima. Drugi i zadnji su njegovi
  • Bosskovitz
    12k
    Idem se objesit. Ima ko kakav veliki štrik da mu ne treba?xFire

    Ako imaš suicidalne misli, psihološku pomoć možeš dobiti 0-24 pozivom Centru za krizna stanja i prevenciju suicida na 01 2376 335.

    Ako nemaš, apeliram da se ne zajebavaš oko toga.
  • Eduardo
    20.3k
    Dinamo se večeras propisno osramotio, a Sergej Jakirović u prvom pravom trenerskom ispitu dobio školu života. Ovo je bila demonstracija prosipanja teškom mukom stečenog europskog ugleda i resetiranje na tvorničke postavke tj. ovo je bio povratak europskog Dinama za koji smo smatrali da ga više nećemo tako skoro gledati.
  • striko
    1.6k

    I ja isto. Bojim se da je ovo zadnja njegova europska
  • Ludovic IX
    7.3k
    ajde vise prestanite o tome. Toliko toga se događa i još ima ovakvih komentara.

    Naravno da smo svi razočarani ali opet ponavljat 2000i put isto. Sjebali su i mi tu sad ne možemo ništa.

    Modovi, molim preventivnih ban na mjesec dana jer ću nekom reći nešto što ću požaliti istu sekundu..
  • marcio amoroso
    36.6k
    Prva sljedeća psovka i letite van. Nebitan je nick!
  • Nolifer
    8.2k


    Taj broj za psihološku pomoć daj ovoj upravi trebat će im..
  • Fanboy
    2.6k
    Glavu gore, doći će opet bolja vremena...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.