• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ma kakva pojacanja dajte se uozbiljite. Ljudima je dinamo peti prioritet u zivotu. Kao da je njima stalo

    A nisza, tocim duplo ove noci

    Bogu hvala ne radim sutra
  • Orc123
    5.5k
    Maxima odmah sutra poslat kuci avionom ako je stvarno losiji od Boska trenutno. Bosko nije ni slika igraca od peijw godinu dana sto je i razumljivo, on bi trebao skupljati tu i tamo minute po hnl. Siguran sam da je trenurno sporiji u reakciji i u trci od Perica za duplo..ako je Mmaxim gori od njega poterat ga odmah!
  • Mali Zeus
    10.3k
    Prestanite pisati gluposti o Petkoviću da ide.
  • dZg1986
    388
    Cijela uprava skupa sa Šimićem može lagano van. Sramotno odrađen prijelazni rok i uništavanje kluba
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Zašto se ne organizira nekakav prosvjed pred stadionom malo frku napravit
  • Zagi
    5.6k
    EL je teško osvojit.
    Par pojačanja i idemo po novi europski trofej!
  • cron1ck
    1.6k

    Pa napisao je jedan dosta informirani član o transferima, pa mislim da ima nešto istine u tome
  • Crusades1986
    10k
    ŠimićemdZg1986

    Predsjednici se obrati
  • Blueshadow86
    1k
    Ovu temu treba zaključati jer se svakakve stvari pišu. Preventive i sigurnosti radi.
  • flexXy
    2k
    2 godine od Misica nismo doveli igraca koji moze u prvih 11, sramota. Decki bjeze jer nema sportskog projekta, da se nemre naci par igraca od 2,3m eura koji ce biti pojacanja je meni nadrealno
  • superhik
    10.5k
    2,000 ljudi ti dođe na trening, izađeš van i odigraš kao mokra krpa. Koliko god tehnički vrijedio ili ne vrijedio, nisi dostojan nositi ovaj dres sa takvim nastupom. Bez obzira o kome se radi.
  • rob ljubavi
    786
    Jbt pa Biscanu se nakon pobjede ili nesretnih poraza u 90+spominjalo cijelo obiteljsko stablo...

    Sergej nista a?

    Da, trener...trenirao goricu i zrinjski ej...u kolekciji mu jos falio velikan arsenal iz tivta
  • Krulek
    225
    Ja stvarno ne mogu vjerovati. Nakon ovakve katastrofalne igre, nezalaganja i neznanja nekih igrača, previše velikih očekivanja nakon rasprodaje najboljih igrača ( moguće sutra i Petka ), konfuzije u upravi, lošeg starta koji se sada počeo obijati o glavu, opet neki posežu za mamićevcima. Nije mi jasno kako se može zamisliti da se neki navijač raduje porazu svog tima, jedino mogu u ovakvim trenutcima biti uzrujan i ljut, ali i nadati se boljemu sutra. Ne branim nikoga, ali netko se sa ovakvim porazom moguće bori i sarkazmom pa priziva neke duhove.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Ovo će ih ubit psihički za osijek, ali bit će bolje za nastavak sezone da igramo UECL a ne UEL...
  • BBB Sibenik
    4.1k
    KL je nasa surova realnost ove godine, glavni fokus sad na HNL! Vidimo se u Osijeku u nedilju DINAMO ZAGREB
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.