• striko
    1.5k

    ovo im je treći all in zaredom. Očekujem i četvrti dogodine.
  • LeonianWrynn
    162

    Nisam se "zakopao", ako oni Perišića dobiju sad, možemo se oprostiti od titule.

    Zovite me fake navijačem baš me briga, to je moje mišljenje i branit ću ga.
  • LeonianWrynn
    162


    Kako sad stvari stoje, rekao bih da smo što se igrača tiče, mi još uvijek bolji, ne puno, ali bolji jesmo to se slažem.

    Međutim, ako njima dodaš Perišića, i taj Perišić se ne ozlijedi, oni su puno kvalitetniji od nas.

    A bez Perišića, još uvijek imaju šansu osvojiti naslov i to respektabilnu šansu, jer smo im u minusu već sad a mi se borimo na 2 fronta i postoji velika šansa da ćemo se i dugo boriti na 2 fronta, dok oni igraju jednom tjedno
  • Klenx
    5.6k
    Dobro čemu takva panika i spominjanje Perišića opet?
    Čovjek svaku tekmu ulazi bar pola sata u rotaciji, redovno napravi pomutnju, nisu ga dali u United na posudbu neki dan... evo jedva čekaju ga dat džabe Hajduku.
  • Crusades1986
    12.5k
    Zato kaj ovaj jedino zna trovat... prvo je pilio po cijenama za godišnje i strahu od sjevera pa sad udara po Perišiću
  • puxigadjurdja
    1.6k
    Ponovit ću svoj upis od jutros:
    Svima u inat, svim pojačanjima usprkos Dinamo Zagreb će biti prvak 2023/2024.
  • Jurki
    11.7k
    Dal si ti troll @LeonianWrynn ili kaj?
    Zapamti si ovo Levy nebu dal igraca đabe. igrac se nebu odrekel 10 milja eura. Tottenham se nebu odrekel igraca koji igra stalno 31.8.
    Prekinite trpat temu sa igracima koji igraju u EPL. Ovo je tema 1.hnl.
  • LeonianWrynn
    162
    strahu od sjeveraCrusades1986

    Sjever je u nedjelju bio pun djece i dedeka, smiješno je ovo

    Što se Perišića tiče, ako ti misliš da ćemo mi osvojit hnl s Perišićem u Hajduku svaka čast ne znam što bih ti rekao
  • LeonianWrynn
    162
    Zapamti si ovo Levy nebu dal igraca đabe. igrac se nebu odrekel 10 milja euraJurki

    Prvi upis dana mi je bilo pitanje kako hajduk misli platit Perišića ako zarađuje €10mil u Tottenham-u.

    Ne mislim da će sad doć, ali mislim da će im doći iduće ljeto. Tad je slobodan igrač i može što hoće
  • Mrvica
    3.9k
    Frende Perišić će doć kad i Neuer. Zar stvarno ima ljudi koji misle da bi se odrekao silnih cifri dok može još pokupit lovu da bi došao u Split igrat? Taj film nećemo još gledat sigurno, a što se tiče toga da jedan igrač može donijeti prvenstvo nekome i da se automatski možemo oprostit od titule to objesiš mačku o rep. Perišiću skidam kapu za sve šta je napravio i odličan je igrač ne mogu reć, ali da se tog transfera bojim i da mislim automatski da smo pojeli go**o e to nema šanse.
  • Crusades1986
    12.5k
    ako ti misliš da ćemo mi osvojit hnl s Perišićem u HajdukuLeonianWrynn

    Mislim, vjerujem i navijam da ćemo osvojit.
  • Jurki
    11.7k
    onda ne spamaj temu sa bezveznim upisima “mozda”.
  • nemapredaje
    3.3k


    Od kada je nogomet prestao biti momčadski sport?
  • LeonianWrynn
    162
    onda ne spamajJurki

    Ne spamam, dam mišljenje i odgovaram na pitanja/kritike, diskusija je
  • LeonianWrynn
    162
    Od kada je nogomet prestao biti momčadski sport?nemapredaje

    Razumijem da jedan igrač nije sve, makar on bio Perišić u HNL-u, ali mi smo si kao momčad preblizu po bodovima da takva razina kvalitete ne bi presudila
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.