• bluepower86
    952
    Ako dovedu Uremovica i Zapera,cak i bez Perisica imaju u najmanju ruku isti kadar po jacini kao i mi.Ne trebamo se zavaravat od zvijezda su nam ostali jedino Petko i Baturina.Ostali igraci nisu klase razine Sutala,Livija,Ivanuseca itd.Tako da bit ce borba do zadnjeg kola i to je u redu,treba pruzit podrsku nasoj momcadi.
  • Jurki
    11.7k
    Inace svi vi koji mislite da bu Perisic dosel dolje.. zajebali ste se.
    Njemu je zelja ici u Primeru a tam nije igral.
    Levy je zidov i nema sanse da bi ga pustio badava.
    United ga je navodno htio na posudbu.. a ta posudba nebi bila za 0 eura.. Levy ih je glatko odjebal.
    Levy se vodi poslovnom logikom di ga bu pustio ako ga ne zeli i za 2 milje eura a za dzabe ga bu pustil onda kad mu ugovor istekne. Raskid nebu radio na stetu kluba to sigurno. Perisic se nebu odrekel 10 milja eura. I mislim da sam s tim sve rekel.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Vjerujem da se dosta ljudi neće složiti, neki će smatrati i da sam nenormalan, ali ja baš ne mislim da bi Perišić bio tolika prevaga da dođe sada u HNL. Ponavljam tolika, pojačanje bi sigurno bio za ovakav Hajduk, ali ne i neko " bombastično "zbog kojeg mi, eto moramo dodatno strepiti. Imam nekoliko argumentiranih razloga za to.

    Prije svega , on meni kao navijaču hrvatske reprezentacije ne liči niti trideset posto na "starog" Perišića. Dobrano je izgubio na brzini, ne znam kada mu je zadnji put prošao neki konkretan dribling, stalno se izvlači 1 na 1 i radi ono biciklo u mjestu bez nekog prevelikog efekta. Dokaz tomu je i to što je dobio podosta defanzivniju poziciju na terenu na račun toga. A i brojke neka kažu same za sebe, u Interu je sezone lagano završavao sa 10 plus pogodaka, dok u Tottenhamu za sada ima jedan ili dva, u cijeloj jednoj sezoni + ovaj dio aktualne. Hrvatskoj su krilne pozicije jako deficitarne pa on uzima veliku minutažu, ali je po meni Orša i na svjetskom i Euru bio nepravedno zanemaren upravo radi njega ( Perišić ima velike kredite na račun prošlosti), a znamo što je sve donio Daliću s klupe kad je bio u top formi kod nas. Na kraju krajeva treba uzeti u obzir da poziciju lijevog beka ( voli dosta ići prema naprijed i brojke su mu odlične) u Hajduku igra njihov, nakon Livaje, najkonkretniji igrač, Dario Melnjak.

    Je li Perišić velik igrač? Je. Jel bi bio velik hype da dođe? Jasno da bi. A jel on u ovakvom stanju razlog više zbog kojeg bi nam oni " maznuli " titulu? E to je već upitno.
  • superhik
    11.1k
    Uremović potpisao za Hajduk. Već su ga predstavili videom.
  • Keyser Soze
    10k
    Nevistić > Lučić
    Ristovski > Moufi
    Perić = Šarlija
    Boško = Elez (obojica se vraćaju nakon ozljede)
    Melnjak > Mika
    Mišić > Sigur
    Baturina > Krovinović
    Špikić > Dolček
    Perišić > Marin
    Petko = Livaja
    Vidović = Benhrau (za sad)
    Bulat > Odjidja
    Moha > Mikanović
    Ljubo > Dajaku
    Uremović > Bernauer
  • LeonianWrynn
    162


    Možemo se pozdraviti s titulom≠trebamo se predati

    Dok god je neki igrač pod ugovorom u Dinamu, treba ginut na terenu, to se podrazumijeva

    Ja govorim iz pozicije navijača

    Ako on dođe mi titulu osvojit nećemo
  • nwankwo646
    342
    vrlo realno i objektivno razmišljanje, ja bi još doda i haalanda.
  • Jurki
    11.7k
    Dajte ljudi pa kaj vam je? Dal bi se i jedan nogometas odrekel zadnje ozbiljne love koju bu zaradil od nogometa? Halo ne radi se tu o placi od 2-3 milje, tu je rijec od 10 MILIJUNA EURA.
    A niti Levy ga nebu pustio za đabalesku. Tottenham je preozbiljan klub da nebi znal 31.8. s kojim igracima ide u sezonu. A njima je prijelazni rok gotov.
    Da na njega ne racunaju, morali bi dopeljat zamjenu.. a nebudu dopeljali Marina iz Dinama nego pravu zamjenu za koju se moraju dobro debelo financijski istovariti.
    Levy je zidov.. a zidovi su “poznati” kak vole trositi lovu.
  • Captain America
    17.7k
    Dajte ljudi pa kaj vam je?Jurki

    Pusti ih, potrebna im je dnevna doza paničarenja. Ako dođe još ovo francusko krilo, kreće novi set jer doveli su igračinu i zašto Dinamo nije reagirao. Pazi igračina koja je 31.8. dočekala ko FA.
  • Mr Anderson
    8.2k

    K...c si ti navijač. Možeš se izmotavati, ali napisao si da se možemo predati ako im dođe Perišić.
  • Jurki
    11.7k
    stvar je u tome da svi kao prate nogomet a ne razmisljaju s pozicije igraca, a i vlasnika kluba.
    Levy ga moze danas utopiti za 3-4 milje bez problema.. ali ne on ga bu pustio za 0 eura.
    Nije to Balkan di se cigani sa svim i svacim da se ispuni neki interes. Vec cista poslovna logika.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ako se useru igraci Osijeka, Rijeke i ostalih klubova prije nego sto izadu na teren Hajduku kao mnogi ovdje onda da, jer ko ce ih pobjedit ako ce si ekipe mijenjat pelene dok se igra?
  • Mali Zeus
    13.2k
    31. 8. se Tottenham rješava igrača. How yes no.
    Ili da će Levy isplatiti Perišiću ostatak ugovora. Kako da ne.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Dujmović, koji je odradio zadnji Transfer Uremovića u Rubin kaže da ovaj potpisuje za Hajduksuperhik

    Lukoil.

    https://www.vecernji.hr/amp/sport/bivsi-vatreni-proziva-zapad-zasto-se-sutjelo-zbog-rata-na-bliskom-istoku-to-je-licemjerno-1567878
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.