• LeonianWrynn
    162
    Pošto smo mi do sad naše igrače prodavali u Omansku ligusuperhik

    Vidjeli smo kako se Oršić proveo u Premiershipu. I to u sad relegiranom Southamptonu. To je najjača liga na svijetu i financijski i po igri.
  • Facke
    3.6k
    I da Perisic dojde kaj bi se morali predati radi jednuga igraca? Kakvi ste vi dinamovci. Prodane duse i negativci.
  • LeonianWrynn
    162
    I da Perisic dojde kaj bi se morali predati radi jednuga igraca?Facke

    Ne sjećam se da je to itko rekao
  • Keyser Soze
    10k
    Ako njima dođe Perišić mislim da nemamo nikakve šanse, na Poljudu pred 30k ljudi svaku tekmu Loksa, Istra pa ni Rijeka ili Osijek neće imati kaj tražiti. Ljudi su napravili bolji prijelazni rok od nas, imaju jaku klupu, ako se mi ne pojačamo u idućih par dana bit će svašta.
  • Ludovic IX
    7.3k
    što će ti neprijatelji kad imaš ovakve "navijače"
  • Jurki
    11.7k
    bez obzira kaj nasa uprava nije napravila ovaj prijelazni rok nekakav posel.. ali citam tvoje postove vec neko vreme.. malo ti prevec tu gubu hvalis.
    Nek dopelaju Halanda, Perisica, kurca palca.. al im nebum priznal da su bolji tak dugo dok to ne pokaze semafor ili tablica na kraju godine.
  • superhik
    11.1k
    Ne sjećam se da je to itko rekaoLeonianWrynn

    Doslovno ti stranicu prije
  • LeonianWrynn
    162
    što će ti neprijatelji kad imaš ovakve "navijače"Ludovic IX

    Kako bi ti definirao navijača?

    Je li navijač osoba koja ima deluzije, koja smatra da će njegov tim osvojiti sve bez obzira na izglede/šanse?

    Možeš bit navijač i istovremeno objektivno sagledati situaciju.

    Ako dođe perišić, neću prestat navijat za Dinamo.

    Ali to da će Hajduk onda 90%+ osvojiti titulu s njim, to apsolutno da
  • Ludovic IX
    7.3k
    dobiju 5 utakmica od 8 ove sezone i sad su oni kao jednaki nama.. HNL ovisi o nama, ne o njima
  • LeonianWrynn
    162
    Doslovno ti stranicu prijesuperhik

    Ja sam rekao da se Dinamo treba predati ako dođe Perišić?
  • LeonianWrynn
    162
    malo ti prevec tu gubu hvalis.Jurki

    Ako se ispostavi da su gori od nas i mi uzmemo titulu, malo ljudi će biti sretniji od mene vjeruj mi
  • Georg Koch
    4.6k
    tako je. Sa ovim kadrom ne, sa 2 3 dobra pojacanja da. Jer oni igraju iz tjedna u tjedan sa rudesima.
    Mi se lomimo duplo vise, a i trener je tek doso.
    A ovi sto pisu kakvi su to navijaci?
    Pa realni koji gledaju svojim ocima, a ne kimaju glavom na sve i potvrdjuju sto nema logike i sto nije uredu.
  • superhik
    11.1k
    Ja sam rekao da se Dinamo treba predati ako dođe Perišić?LeonianWrynn

    Onda se možemo komotno pozdraviti sa titulomLeonianWrynn
  • Ludovic IX
    7.3k
    uvijek su gori od nas.. možemo mi imat loš dan, ali uvijek su gori od nas.. i sa perišićem i vlašićem i pašalićem.. uvijek će bit gube, lošije od nas..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.