• Crle
    359
    čovjek svaku utakmicu uđe u priliku. Još kad i zabije koji bit će super pojačanje. Protiv rijeke je i dobro pucao.
  • Noel
    4k
    Mihaličenko je dobar lijevi bek i Jakirovic ga je koristio u utakmicama do sad i siguran sam da će on bit prvi izbor na toj poziciji ovu sezonu. Ako i dovedu lijevog beka dovest će nekoga ko će mu bit konkurencija. Ne vjerujem da u 3 dana mogu dovest boljeg igraca od Ukrajinca koji je vrlo dobar igrač.
  • Captain America
    14k
    Mika ima najteži stupanj oštećenja hrskavice i trebamo još jednu opciju na lijevom beku. Ljubo ne može biti katica za sve, a Jakir ga ne želi trošit na beku. Nisam htio njurgati, ali mi je od dana kad se saznalo za Mikin zdravstveni problem bilo logično tražit još jednog beka ili veznog ovisno o trenerovim preferencijama vezanima za Ljubu.
  • Crni86
    1.2k
    slazem se sa svime i mislim da je Jakir vratio Ljubu na beka jedino jer su nam ove 4 tekme bile tekme sezone i iso je vec sa 100% uigranim kadrom, svakom tekmom mykha dobiva sve vise minuta. Tak da mislim da se trazi samo da se podupla pozcija ljevog beka pa da ljubo moze bit miran u vezi.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Po čemu si zaključio da ne zna centrirati? Probati ga na stoperu? Valjda se šališ pa neću komentirati.
  • Olmic
    2.7k
    Meni je Mika bas top
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja mu isto ne mogu naci zamjerku na ovo sto je odigrao. Bilo je to dosta dobro, e sad, ocito je pitanje tih koljena..
  • Facke
    2k
    Do pandelka jos jeden stoper koji bu odma pojacanje tipa KTCa i prelazni rok je dost dobro presel kaj se prinova tice. Nek se sad jos dokazeju Kaneko i Bernauer u iducim tekmama. Za Vidovica verujem da bu igral leve krile zbog ozlede Stojkovica.
  • Rakovica1986
    537
    po tome što ga gledam kao i svakog drugog svaku utakmicu. Otkad je dosao u Dinamo uputio je nekih 4-5 centaršuteva koji su bili neupotrebljivi. Ako si primjetio Jakir njeguje igru s malo više tih poluvisokih lopti u 16, a on to izbjegava od prvog dana, okreće se na desnu nogu, ulazi u sredinu. Ja nisam rekao da je loš, obrambeno čvrst, ima neku ideju, kombinira, ali ne zna centrirat. Dovoljno sam vidio da bi me bilo ko uvjerio u suprotno
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nisi ti niš vidio. Čovjek je ljevak, ti kažeš da se ojreće na desnu nogu. Ne centrira ako mu je Bruno na rubu 16 ili još bolje prilazi mu na dupli na njegovu stranu. Kome da centrira? Općenito mi malo centriramo jer nam je takva igra. Možda zato Jakir hoće Miereza kojem je igra glavom fortem
  • Blueshadow86
    964
    Za Miku samo palac gore po do sada viđenom. :up:
  • plavi72
    720
    Kakvo je zdravstveno stanje Drmića(spominju se "staklena"koljena ?
    Ima udarac nogom ,glavom prava špica opasniji od Emrelija kao špica puno više,žao mi je što ga nema u vrhu napada jer Petko i on mogu puno,e je li to malo trke ne znam!
  • Orc123
    5.2k

    Covjek zna zabiti ali sve ostalo je na razini veteranskog nogometa ali za neke stvari nije sam kriv...jbg koljena su takva kakva su...
  • Beowulf112
    301
    Ma ludost je sto trazimo lijevog beka..ukrajinac je sasvim dobar s obzirom da je tu tek mjesec dana
  • Mali Zeus
    9.8k
    Zašto se ovod priča o Myki?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.