• Orc123
    7.9k
    Toliko o svekolikom branjenju Uprave, na kraju ce se sve vratiti na staro jer je Simic samo pijun tamo koji si ne moze nista pomoci. Doveden je samo da zamaze oci svima! Njega krivim samo sto ne izađe javno i ne veli kak stvari stoje! Radi svega toga patit ce Dinamo, rado takvih stvari normalno da ti se onda nadoveze i losa sreca, pa ti ne dođu igraci jer ce netko te pare na kraju zgrnituti u svoj dzep...bravo...samo nek nekolicina i dalje brani Upravu! Na kraju najvecu stetu ce snositi Dinamo i mi mali navijaci! Simic je trebao izac van sa peljavim vesom i sigurno bi BBB stali uz njega kao i svi realni navijaci! Da se klub pocisri od ljudi koji ocito zele opet zamraciti pare i ocito ne zele dobro Dinamu!
  • Georg Koch
    4.5k
    mislim da smo u opasnosti ne da se vratimo samo na staro, nego da se srozamo totalno.
    Tj u opasnosti jesmo, sta ce biti ne znam. Mislim da nam samo Bog moze pomoci, ali doslovno
  • Droljo
    8k
    Šta se čeka sa vidovićem? Zna li se šta?
  • Facke
    3.6k


    Cekamo sluzbenu objavu. Prema Kickeru,Bildu, Germanijaku,SNu stvar je resena. Kaj cekaju neznam.
  • OsamŠest
    3.3k
    Cekamo sluzbenu objavu. Prema Kickeru,Bildu, Germanijaku,SNu stvar je resena. Kaj cekaju neznam.Facke

    I prema Osvrtniku, Plavom Agentu i ostalima! :joke:
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kad čuješ loše vijesti oko funkcioniranja kluba ovo nekak padne u drugi plan. Sve skupa bi nam moglo uništiti sezonu.
  • Hrc-Vg
    346
    1. sezona naspram normalno vođenog kluba je ništa
  • Mali Zeus
    12.7k
    1. sezona naspram normalno vođenog kluba je ništaHrc-Vg

    Da je jedna sezona ja ne bih ništa rekao, al tko garantira da će biti samo jedna.
  • Lynx17
    4.1k
    Lovro Gubijan potpisao za Cadiz (jel je tu vec bilo spomenuto?).
  • Klenx
    5.6k
    Klenx obrisan komentar. Mozemo svasta misliti, svasta pisati, al dajte barem malo neke pristojnosti.Infinity

    Isprike,
    smatram da, dok je situacija da uvaženi gospodin, predsjednik, Mirko Barišić, koji svojim godinama i izgledom podsjeća na produkt procesa mumificiranja te uvažena predsjednica Uprave, gospodična Vlatka Peras koja u slobodnom vremenu radi kao dostavljač predstavnicima sudbene vlasti u Republici Hrvatskoj svojim igrama nastoje vratiti u klub određene osobe sa privremenim smještajem u jednom od Marijanskih svetišta na Balkanu, nema smisla komentirati i vjerovati u ulazne transfere u NK Dinamo.

    Iz tog razloga, moj prijedlog je da se ova tema zaključa. Jer istih biti neće.
  • Facke
    3.6k
    Sad me bas zanima el je ona informacija da smo zainteresirani za Ademija samo patka. Posle toga se o tomu nije bas nis cule.
  • diebalo77
    184
    Klasične novinarske patke pred svaku bitnu tekmu i nakon svake smo još jači
  • Georg Koch
    4.5k
    Bravo.
    Jer sad sve sumirajuci, nema razloga zasto se ovo sve dogadjalo(ne dogadjalo), ovo ne djelovanje, ne poduzimanje akcija, ne dovodjenje igraca rezultat je samo ovog svega navedenog. Dakle tko se nikad nije bavio ni sportom ni biznisom ni bilo cim ozbiljnim u zivotu, da je dosao i proveo 1mj uceci i gledajuci svijet, ne bi mogo ovako retardirani sve uradit. Pa i namjerno da hoce.
    Zato sve ove price od prije padaju u vodu, sve se ovo dogodilo iz gore navedenih razloga, tako da ni ne mozemo ocekivati nesto konkretno do kraja. Jbg popusili smo i to je to
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions