• Droljo
    8k
    A jebiga. Možda francuz i japanac budu nakon faze prilagodbe top pojačanja. Bumo videli. Nije da se nije doveo nitko. Sranje sa ozljedama nas je unazadilo. To se da pokrit s vidovićem i da svi ostanu. Boško mora ući u formu.
    Ovo je ful optimistički pristup ali ja više ne znam šta da napišem ili mislim. Lud sam već
  • mali M
    5.1k
    Simic je trebao izac van sa peljavim vesom i sigurno bi BBB stali uz njega kao i svi realni navijaci!Orc123

    u redu Orče, razumijem što želiš reć, ali što bi točno sa time dobili? Misliš da bi se jako zacrvenili svi u upravi i dali otkaze? Gađali smo mamića i upravu prljavim vešom desetljećima pa ih je bolilo dupe i nisu smjenjivali sami sebe. Takvim istupom Šimić bi ozbiljno narušio atmosferu i sve što pokušavamo normalizirati. Ne vidim zbilja što bi sa time kao klub dobili da Šimić javno kaže i pokenja sve ovo što mi znamo. i mi i oni i ostali navijači i novinari...
  • Orc123
    7.9k

    Mozda bi znali 100% kako stvari stoje! Trenutno je sve na info od novinara ili sta vec! Na kraju ispasta samo Dinamo! Sa cime cemo mi igrat europu i hnl ove sezone? Gdje je novi statut? Sta je sa stadionom? Uprava je uzasna! Nista sr nije pomaknulo s mjesta osim sto smo u kasicu prasicu pospremili tj uprihodovali vec sad preko 60mil eura, a reinvestirali nismo nista, tj. Jako malo. Sad su nam zadnji dani da se peobudi o a mi sta? Dovest vemo Vidovica na posudbu? Big deal! Od svih pojacanja na duze staze imas samo Srojka koji se nazalost polomio i Maxima koji nije u planu trenera...ovo sve su posudbe! Mika ima ugovor godinu plus godinu! Sta smo takvoga napravili ove sezone? Na kojim poljima smo unaprijedili klub? PR se malo okrenuo navijacima ali sramotno malo ljudi radi na tome! Pitam te gdje ce zavrsiti lova od trsnsfera? Sad neka skuostina ne prođe dobro po nas navijace, tko ce oprt drmat klubom? Tko ce pobrat tu lovu koja se nalupila sad? Mislis da se bezveze stopiraju ulazni transferi, da se bezveze skrtari na ugovorima? Cekaju s objavom za Vidovica da se prividno vidi da se zelimo pojacat, Petko i ako potpise ro ce se razglasiti na sva zvona pred kraj roka samo da se zamazu oci navijacima i da se time makne fokus da nisu doveli nista! Gdje su nam vezni, bekovi? U vezi imas 4 igraca od kojih jedan igra na beku!
  • Jaro
    7.3k
    nazalost, cini se da polako dolazi vrijeme da si blokiram zonu - ovo zadnjih tjedana je uzas. A posto su vijesti iz kluba vrhunske, nema ni potrebe ovdje visiti toliko...
  • mali M
    5.1k
    Sa cime cemo mi igrat europu i hnl ove sezone? Gdje je novi statut? Sta je sa stadionom? Uprava je uzasna!Orc123

    ovo si mogao napisati isto u zadnjih 20 godina.. a nisi.. nego sad pišeš po milijuosamstotisućiti put. ne razumijem, ako smo eto sad zaključili da su dalje žmukleri u upravi zašto sad tu već mjesecima se ponavljaš nama i stvarno je teško više pratit te. ja sam većinom strpljiva osoba i sklona razumjevanju, ali tu ste me ti i neki slični doveli do ruba nekoliko puta. uzmi brate šator postavi ga ispod zapada i kreni njima ovako dnevno 425 puta vikati kako nevaljaju i da odlaze, pitaj ih gdje su novci, reci im da su mumije i BiH nosači kuverti, sve što tu već mjesecima ponavljaš više puta dnevno. znam momci da je ovo forum al zbilja zbilja ne vidim razlog ponavljanju NAMA OVDJE jedno te istoga više puta dnevno.. ne branim ti da išta pišeš ali ne razumijem kakvo se objašnjenje nalazi u glavama koji misle da će nama ovdje ponoviti tisuću puta nešto.. ponavljaj tamo gdje misliš da ćeš napraviti promjenu, tu se svi kolko tolko slažemo sa lošim radom uprave, kluba, trasfer politikom i slično.. evo neznam Orče objasni mi da probam shvatiti, zašto ovdje na ZONI nam ponavljaš jedno te isto, al stvarno ja mislim da bi se dalo nagrepst i preko tisuću puta.. zbilja te smireno i s pokušajem shvaćanja pitam
  • Blueshadow86
    1.6k
    Sve u svemu, za sada loš i bezidejan prijelazni rok. Jalovo, kilavo, sve u nekoj tišini, tajnosti... Zašto? Čemu? Pa majku mu, 3 nositelja igre ti odu u tjedan dana, dobiješ od njih navodno 35 milijuna eura, pa daj se "isprsi" za bar dvojicu kapitalaca, nadoknadi tog Šutala i Ivanušeca, nisu ti otišli za vrijeme ručka pa si ostao iznenađen i paf. Imaš sredstava, pa reagiraj! Nema još puno vremena, znaš da ćeš igrati na 3 fronta, kaskaš za tovarima već... Dodajte gasa, krajnje je vrijeme!
  • Facke
    3.6k
    Decki , zene, dej male smirite tenzije. Kaj ste tulike nervozni. Ovde vlada histerija bezveze. Same se srati zna po klubu. S'nicim niste zadovolni.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Od veznih iz HNL-a, van Dinama jedini dobar i zanimljiv vezni mi je bio Caceres iz Istre.Mr Anderson

    A Petrusenko
  • Ludovic IX
    7.2k
    daj više dosta.. 1000x bitnije je da se riješi ovo u salonu nego da dinamo dovede par pojačanja.. boli me kita za pojačanja. igramo s čim igramo i gotovo. ako bude, dobro, ako ne bude , isto dobro.

    nek budemo i 5-i ove sezone i nejdemo u europu ako će to značiti da će se ovo riješiti u našu koristi..
  • Jurki
    11.7k
    kak god tesko to reci ali da zrtvoval bi ovu sezonu, da nas tovari jebu cele godine, samo da se rijesimo te klike jednom zauvijek.
  • Droljo
    8k
    Samo što to jedno nije povezano sa drugim. Oćemo po stoti put o tome? Onda smo mogli prije 10 godina napravit prekid, izbacit klub iz europe i mamić bi sam otišao. Dajte najte
  • Jurki
    11.7k
    Samo što to jedno nije povezano sa drugimDroljo

    Naravno da nema, ali kuzis poantu kaj hocu reci.
  • Ludovic IX
    7.2k
    ne , Droljo, nisam o tome pričao.. ako su ovakve igre sad, i zbog njih trpi sezona, neka.. sve će izać na vidjelo ubrzo i riješit će ili našu korist ili protiv nas. ukoliko bude otišlo u krivom smjeru, ljudi će i dalje voljeti dinamo ali će prestati navijati...

    otići će svw 10 godina unazad kad je na LP bilo po 5k ljudi
  • miro
    4.4k
    Moje mišljenje o prijelaznom roku je da je on trebao biti maksimalno razvojni i da mu se tako i pristupilo.
    Stojković, Kačavenda, VIdović + pola godine ranije Perković

    Prodali smo sve što smo mogli (doduše Ivanušeca nismo morali/trebali) i pretpostavljam da smo na ovim mladcima (+Baturina) htjeli graditi novi Dinamo - to je i dalje moguće, samo što će zbog pehova radovi kasniti cca godinu dana

    Petkov novi ugovor je ono što nam je na kraju najviše trebalo, tako da uz njega, Ristovskog i Mišića nema straha po meni
  • Captain America
    17.7k
    Gabrek službeno predstavljen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions